خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / انتخاب بهترین لباس مناسب برای فصل پاییز

انتخاب بهترین لباس مناسب برای فصل پاییز

انتخاب بهترین لباس مناسب برای فصل پاییز، رنگ های گرم و استایل های پر طرفدار این فصل در این مقاله گردآوری شده است و شما با دانستن این مطالب به راحتی می توانید استایل پاییزی خود را بسازید.

بهترین لباس مناسب فصل پاییز

چه رنگی برای لباس پاییزی مناسب است ؟

همان طور که همه می دانید هر فصلی رنگ مخصوص به خود را دارد ، رنگ فصل زمستان سفید بوده ، بهار فصل رنگ های شاد است و پاییز ، رنگ خزان و زردیست و د ر هر فصلی می بایست رنگ مختص آن لباس را بر تن کرد تا با طبیعت همراه شد و نیز بتوان خود را با مردم هماهنگ نشان داد . رنگ فصل پاییز یا بهتر بگوییم رنگ برگ های پاییزی  زرد ، نارنجی ، قرمز ، شرابی و قهوه ای  است و ما نیز باید در انتخاب بهترین لباس مناسب برای فصل پاییز از این رنگ ها الهام بگیریم ؛ برای مثال ، فرض کنید شما وسط فصل پاییز هستید و یک بارانی به رنگ سفید پوشیده اید ، بدیهی است که در بین مردم انگشت نما خواهید شد و لباستان از چند فرسخی به چشم خواهد خورد ، پس  به قول معروف برای هم رنگ شدن با جماعت و رسوا نشدن ، بهتر است که همانند آنان از سبک های پاییزی در انتخاب بهترین لباس مناسب برای فصل پاییز بهره بگیرید و از سبک مخصوص خود  به دلیل نا هماهنگ بودنش با این فصل تا حد ممکن دوری کنید .

برای یافتن مدلی برای فصل پاییز ، مثال ذکر شده در ادامه مطلب را مطالعه کنید . لباس های پاییزی یک بانو  عبارتند از : بارانی ، نیم بوت ، شال نیمه ضخیم  با شلوار جین ؛ شما برای شیک پوش دیده شدن در این فصل سال ، به عنوان مثال ،می توانید یک بارانی قهوه ای رنگ را با یک جفت نیم بوت قهوه ای سوخته ای به همراه شلوار جین آبی تیره را با یک شال زرشکی تیره ست کنید و یک کیف قرمز تیره را در یک دستتان  بگیرید و چتری مشکی را  در دست دیگرتان .

تیپی پاییزی ؛ مانتوی ضخیم قرمز رنگ با شلوار جین آبی به همراه نیم بوت های زیبا

مانتو پاییزه به رنگ ارغوانی ، که این رنگ هم یکی از رنگ های زیبای پاییزی محسوب می شود .

انتخاب بهترین لباس برای فصل پاییز

کاربرد پارچه های طرح دار در لباس های پاییزی

در انتخاب لباس برای فصل پاییز نباید از پارچه های طرح دار و گل گلی غافل شد ، چرا که این پارچه ها باعث ایجاد رنگ و لعابی جدید و متفاوت در لباس ها می شوند . این پارچه ها باعث از بین رفتن دل گیری فصل پاییز شده و شما با پوشیدن لباس هایی طرح دار در این فصل به یک فرد شاد در فصل غم انگیز پاییز تبدیل خواهید شد و خواهید توانست حال و هوای خود را همیشه به بهترین نحو ممکن در این فصل حفظ کنید ؛  این یکی از کاربرد های پارچه های طرح دار در فصل پاییز است .

از دیگر کاربرد های مربوط به این پارچه ها در فصل خزان ،می توان به هماهنگ شدن تیپ با طبیعت اشاره کرد ، یعنی اگر شما یک مانتوی نسبتا ضخیم طرح دار با طرح  برگ های رنگارنگ پاییزی در فصل پاییز بپوشید، تیپ خود را با رنگ   برگ های پاییزی ست کرده اید که این نوع پوشش نیز زیبا و جالب توجه است و می تواند ظاهر شما را متفاوت تر از قبل و تیپ های دیگر جلوه دهد . البته پارچه های طرح دار فقط ، مختص مانتو نیستند و شما می توانید به سلیقه خود از شال های نسبتا ضخیم طرح دار و … در این فصل نیز  استفاده کنید و یک تیپ گل گلی و طرح دار زیبا داشته باشید ، البته برای فصل پاییز باید بسیار دقت کنید تا طرحی جدید و به روز را  انتخاب کنید تا تیپی به اصطلاح قدیمی و گل منگلی نداشته باشید . طرح های بسیار زیادی در انتخاب بهترین لباس مناسب برای فصل پاییز وجود دارند که برخی از آن ها عبارتند از : گل گلی ، راه راه ، چهارخانه ، خط خطی ، برگ های پاییزی و بسیاری دیگر .

انتخاب بهترین لباس مناسب برای فصل پاییز

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …