خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / برترین تولید کننده لباس یکبار مصرف پلی اتیلن با قیمت به صرفه

برترین تولید کننده لباس یکبار مصرف پلی اتیلن با قیمت به صرفه

برترین تولید کننده لباس یکبار مصرف پلی اتیلن با قیمت به صرفه…فروش لباس یکبار مصرف ایزوله ، لباس یکسره بیمارستانی ،لباس یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی … برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

لباس یکبار مصرف پلی اتیلن

فروش لباس یکبار مصرف پلی اتیلن با فوق العاده ترین کیفیت

بعضی مشاغل افراد را در معرض ارتباط با میکرو ارگانیزم های بیماری زا قرار می دهند . این مشاغل در زمان های شیوع بیماری های  خاص ، ریسک بیشتری را برای شاغلانش ایجاد می کنند ، مانند کادر پزشکی که از زمان شیوع کرونا ریسک ابتلا به بیماری بالایی را متحمل شده اند .

سلامت جامعه و روند پیشگیری و درمان افراد منوط به سلامت گروه درمان است . لذا این وظیفه ماست که ایمنی لازم برای شریط کاری این را فراهم آوریم.

یکی از نکات مهم در تهیه لباس ایزوله مناسب برای این افراد این است که از نفوذ انواع میکروب و ویروس تا حد امکان جلوگیری نماید . بنابراین انتخاب الگو و پارچه مناسب دارای اهمیت زیادی است.

بهترین نوع پارچه برای لباس های ایزوله باید یکبار کصرف باشد ، چرا که اجرای پروسه شستشوی لباس های چند بار مصرف خود باعث انتقال بیماری می گردد.

نکته دوم وزن و سبکی لباس است که ایجاد ناراحتی برای فرد نکند و به راحتی بتواند روی لباس روزانه پوشیده شود.

نکته سوم : ضد تعریق و تنفس پذیری آن است تا در زمان های طولانی درمان قابلیت تحمل بالایی داشته باشد . ما در مجموعه بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن از پارچه هایی برای لباس ایزوله استفاده می کنیم که روکش فیلم پلی اتیلنی داشته باشد و نفوذ پذیری بسیار پایینی نسبت به ریز ره های ویروس و میکروب دارد.

لایه داخلی لباس از جنس اسپان باند و ضد حساسیت بوده و از تعریق جلوگیری می کند. الگوی انتخابی این لباس ها بر اساس استاندارد های جهانی به صورت یکسره بوده و از قسمت سر تا پا را به صورت کامل پوشش می دهد . لباس های ایزوله با سطح ایمنی مختلفی تولید می شود که در ادامه راجع با سطح ها براتون توضیح می دهیم…

لباس یکبار مصرف پلی اتیلن

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

انواع لباس یکبار مصرف ایزوله با سطح ایمنی مختلف

لباس ایزوله سطح ایمنی یک

این لباس با ایمنی کم و میزان نفوذ ناپذیری بسیار پایینی است . از جنس اسپان باند ۴۰ تا ۵۰ گرم و بدون روکش ضد نفوذ است . این لباس برای کسانی مناسب است که ارتباط مستقیم با بیماران و محیط های آلوده ندارند مثل نگهبانی ، بخش اداری و…

لباس ایزوله با سطح ایمنی سه

این لباس ایزوله از پارچه اسپان باند به لایه لمینتی شده یا نایلونی تولید شده و از لحاظ ایمنی نسبتا مناسب است. ولی به علت تنفس پذیری پایین داری تعرق بالا می باشد و ایجاد گرما می کند و در ساعات طولانی نمی توان از این لباس استفاده کرد .

لباس ایزوله با سطح ایمنی سطح چهار

لباس ایزوله سطح چهار با خاصیت نفوذ ناپذیری در برابر ذرات میکرونی و ویروس ها ، مناسب برای استفاده در محیط های آلوده در بیمارستان و افرادی که ارتباط مستقیم با بیماران دارند.این لباس به علت استفاده از لایه پلی اتیلنی بسیار تنفس پذیربوده و ضد تعریق است  و برای استفاده در ساعات طولانی توصیه می شود.

لباس ایزوله با سطح ایمنی سطح شش

این لباس با سطح ایمنی بالا مناسب برای محیط های بسیار آلوده عفونی و میکروبی است . جنس لباس از پارچه اس ام اس ۴۰ گرمی و یک لایه فیلم پی اتیلنی ۲۷ میکرون است . این لباس به صورت یکسره و دارای زیپ قفل شو و نوار آب بندی به صورت پرس شده در قسمت درز ها می باشد.

دارای خاصیت تنفس پذیری بالا و ضد تعریق است و می توان در ساعات طولانی بدون نارحتی و احساس گرما استفاده کرد.

لباس یکبار مصرف پلی اتیلن

خرید لباس ایزوله یکبار مصرف مستقیم از درب کارخانه

برای تهیه و ثبت سفارش مقرون به صرفه انواع لباس بیمارستانی از جمله لباس ایزوله از طریق واتساپ یا شماره های درج شده در پایین سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

گان جراح بیمارستانی

چند نکته اساسی و مهم در خرید گان جراح بیمارستانی درجه یک

هشت نکته اساسی و مهم در خرید گان جراح بیمارستانی درجه یک …جهت سفارش گان …