خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / بزرگترین مرکز خرید بهترین گان یکبار مصرف بیمارستانی

بزرگترین مرکز خرید بهترین گان یکبار مصرف بیمارستانی

بزرگترین مرکز خرید بهترین گان یکبار مصرف بیمارستانی …خرید گان یکبار مصرف ، گان مچدار ، گان بیمار ، لباس سرهمی یکبار مصرف ، لباس ایزوله یکبار مصرف و انواع گان یکبار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن با شماره های تماس درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

گان یکبار مصرف بیمارستانی

خصوصیات مهم گان یکبار مصرف بیمارستانی و علت استفاده از آن را می دانید ؟

اولین قدم برای بالا بردن سطح بهداشت در بیمارستان ها و جلوگیری از انتقال و شیوع بیماری ها ، استفاده از لباس های یکبار مصرف در بیمارستان ها است که به این لباس ها گان گفته می شود . پارچه ای که در تولید گان ها استفاده می شود اسپان باند است . مهم ترین علت استفاده از این پارچه الیاف سلولزی و بدون تار و پود بودن آن است که از تجمع ویروس ها و میکروب ها جلوگیری به عمل می آورد . سبک و راحت بودن یکی دیگر از ویژگی های با اهمیت در گان لباس های بیمارستانی است.

جهت خرید گان یکبار مصرف بیمارستانی استاندارد و با کیفیت توصیه می شود از مراکز فروش معتبر استعلام بگیرید .

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

گان یکبار مصرف بیمارستانی

گان بیمار یکبار مصرف با کیفیت چه مشخصاتی دارد ؟

هنگامی که فرد بیماری در بیمارستان بستری می شود باید اطمینان حاصل کنیم که محیطی عاری از عوامل تشدید کننده و انتقال دهنده بیماری برای او فراهم آورده ایم به این منظور استفاده از لباس های یکبار مصرف این امکان را به ما می دهد که لباس ها را در صورت آلودگی معدوم کنیم و همچنین مطمئن باشیم که قبلا لباس ها استریل شده و عاری از عوامل بیماری زا است .

جنس گان بیمار از پارچه اسپان باند بوده که از الیاف طبیعی و پنبه تشکیل شده و ضد حساسیت می باشد .گرماژ مناسب جهت تولید گان بیمار باید از ۳۸ تا ۵۰ گرم باشد تا احتمال پاره شدن و سوراخ شدن لباس کاهش یابد .

گان یکبار مصرف بیمارستانی

گان جراح یکبار مصرف با بهترین متریال را بشناسید

گان جراح لباسی است که از جراح و کادر درمان در برابر ترشحات و عوامل بیماری زا محافظت می کند و همین طور مانع از انتقال آلودگی از لباس جراح به بیمار نیز می شود . فرم این لباس ها باید به گونه ای باشد که راحت و به سرعت بتوان پوشید و آزادی در حرکت را نیز داشته باشد در عین حال گرم نبوده و ممانعتی برای فعالیت جراح ایجاد نکند .

بنابراین لباس ها به شکل پیش بندی طراحی شده و جلو بسته می باشد و توسط بندهایی از پشت بسته می شود و تا روی زانو را می پوشاند و در سر آستین ها کش بافت دارد و این لباس در مجموع امکان هر گونه انتقال آلودگی را به حداقل می رساند .

جنس این لباس ها از اسپان باند ۴۰ گرمی بوده که الیاف آن پنبه می باشدو ضد حساسیت و بسیار سبک و خنک است . گان جراح به نام های گان پزشکی و گان مچدار نیز شناخته می شود .

گان یکبار مصرف بیمارستانی

خرید انواع گان یکبار مصرف بیمارستانی مستقیم از تولیدی

برای تهیه و ثبت سفارش مقرون به صرفه انواع لباس بیمارستانی از طریق واتساپ یا شماره های درج شده در سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …