خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی استاندارد و ارزان قیمت

بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی استاندارد و ارزان قیمت

بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی استاندارد و ارزان قیمت …خرید گان یکبار مصرف ، لباس ایزوله بیمارستانی ، انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،جهت خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بهترین جنس لباس یکبار مصرف بیمارستانی مرغوب

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی همان لباسی است که بیماران ، پزشکان و کادر درمان در محیط بیمارستان برای جلوگیری از انتقال بیماری ها و ویروس ها می پوشند . با توجه به اینکه لباس های یکبار مصرف بیمارستانی عامل مهمی برای رعایت بهداشت در بیمارستان ها به شمار می آید این نکته بسیاز حائز اهمیت است که در تولید این البسه از مواد اولیه با کیفیت استفاده شود . در تولید این لباس ها از پارچه اسپان باند و یا اس ام اس استفاده می شود که بدون تار و پود هستند و این بدون بافت بودن باعث می شود که میکروب ها در بافت لباس تجمع نکنند . این البسه ضد آب هستند و ایجاد حساسیت نمی کنند . در ادامه به توضیح انواع این البسه بیمارستانی می پردازیم …

برای سفارش و خرید مطمئن البسه یکبار مصرف بیمارستانی از مراکز معتبر استعلام بگیرید .

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

مشخصات انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

گان بیمار: این گان لباس را بیماران هنگام بستری در بیمارستان و یا رفتن به اتاق عمل می پوشند . با پارچه اسپان باند ۳۸ تا ۵۰ گرم تولید می شود . رنگ گان بیمار معمولا آبی و سبز است .

گان جراحی ( گان پزشکی ) : پزشکان و جراحان در اتاق عمل از این گان ها استفاده می کنند این گان ها در نوع تولید می شوند : گان جراحی ساده و لمینت شده

گان جراحی با پارچه اسپان باند ۳۸ تا ۵۰ گرم تولید می شود . قد این گان تا سر زانو است و به وسیله یک بند از پشت بسته می شود و سایز آن به گونه ای است که تیم پزشکی آزادی عمل داشته باشند و به سهولت فعالیت کنند .گان جراحی در قسمت آستین ها هم دارای کش بافت است . در نوع لمینت شده این گان فقط در قسمت آستین ها و سینه یک لایه نایلون اضافه می شود تا خاصیت نفود ناپذیری در برابر ترشحات و خون آبه ها در هنگام عمل جراحی سنگین مثل جراحی مغز ، قلب و… را بالا ببرد.

لباس ام آر آی :

بلوزیکبار مصرف ام آر آی با آستین سه ربع در مراکز درمانی کاربرد دارد . اندازه لباس تا پایین کمر و و دارای یقه مثلثی باز و دو بند برای تنظیم اندازه است . جنس این لباس از پارچه های نبافت یا اسپان باند در گرماژ ۳۵ تا ۵۰ گرم است . لباس ام آر آی به همراه یک شلوار با همین جنس پارچه است که کمر کش است و آزاد و گشاد است تا پوشیدن آن آسان باشد .

لباس ایزوله : این لباس ها برای حفاظت از پزشکان و کادر درمان در محیط های پر خطر در برابر ذرات میکروبی معلق در هوا استفاده می شود . تقاضای بالا برای این لباس هنگامی است که یک بیماری اپیدمی و یا مواد رایدو اکتیوی شیوع پیدا می کند .

نوع دوخت و پارچه لباس های ایزوله خاص است و خاصیت نفوذ ناپذیری دارد . لباس های ایزوله به صورت یکسره ( سرهمی ) می باشد و با زیپ بسته می شود . این لباس ها به صورت یکبار مصرف هستند و در سطح های مختلف ایمنی تولید می شود و باید با توجه به محیطی که در آن قرار می گیرید لباس مناسب را تهیه کنید .

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

خرید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی با بهترین قیمت

جهت سفارش و مشاوره انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن در ذیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

خرید گان پزشکی

خرید بهترین گان پزشکی با استاندارد بین المللی

خرید بهترین گان پزشکی با استاندارد بین المللی … جهت سفارش و خرید گان پزشکی …