خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / روپوش پزشکی / بورس خرید لباس فرم پزشکی

بورس خرید لباس فرم پزشکی

بورس خرید لباس فرم پزشکی ، لباس اتاق عمل زنانه ، انواع روپوش پزشکی ، لباس یکبار مصرف بیمارستانی و … در سایت بازرانی خانه صنعت و معدن و ارسال به کلیه نقاط کشور

خرید لباس فرم پزشکی

بورس خرید لباس فرم پزشکی

امروزه یکی از مهمترین موارد خرید لباس در عرصه ی تولید پوشاک،خرید لباس فرم پزشکی میباشد که در طرح ها و رنگ های متناسب با حیطه ی کاری عرضه می گردد.

جنس و شناخت انواع لباس فرم پزشکی برای داشتن انتخابی مناسب بسیار مهم و ضروری میباشد

مهم ترین شاخصه ها در انتخاب لباس فرم پزشکی

مسلما تمامی ما در هنگام حضور در مراکز بهداشتی و بیمارستان با پزشکان و پرسنل پزشکی آن محیط آشنا شده ایم و به لباس سفید آنان دقت کرده ایم، خصوصیاتی وجود دارد که در همه ی آنان یکسان بوده و در خرید لباس فرم پزشکی باید انان را رعایت نمود.

بیشترین چیزی که در خرید لباس فرم پزشکی باید به آن توجه داشت راحتی پزشک در ان لباس و همینطور مقاومت و خوش دوخت بودن آن بسیار ضروری میباشد.

در خرید لباس فرم پزشکی دقت فرمایید که اتوکشی آسان و بدن نما بودن لباس در طراحی مناسب آن تاثیر گذار بوده و از ویژگی های بسیار مهم لباس فرم پزشکی مرغوب قابلیت استریل کردن چند باره ی آن میباشد.

در خرید لباس فرم پزشکی  در ابتدا،دقت عمل کافی را به خرج دهید تا در نهایت نیاز به صرف هزینه ی دوباره  نداشته باشید.

خرید لباس فرم پزشکی

انواع لباس فرم پزشکی را نام ببرید

باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ لباس برخی پزشکان با  حالت معمولی که به صورت کامل سفید میباشد متفاوت است ،مثلا جراحان و پزشکانی که در اتاق عمل مشغول هستند باید از  لباس فرم پزشکی  سبز یا  آبی استفاده کنند ،دلیل این تفاوت رنگ در آن است که با دیدن رنگ سبز و ابی در اتاق عمل بهتر می توانند اعضای خون آلود را تشخیص دهند .

شاید در ظاهر فکر کنید که بیشتر پرسنل بیمارستان ها در خرید لباس فرم پزشکی از یک مدل استفاده کرده اند اما توجه داشته باشید که جدا از ظاهر لباس که شبیه به یکدیگر هستند لباس پزشکان اصلی از لحاظ جنس پارچه و مقاومت با لباس های پرسنل متفاوت می باشد و از برخی ویژگی های مخصوص مانند ضد آب بودن و قابلیت دفع میکروب ها و استریل بودن بهره مند می باشند.

خرید لباس فرم پزشکی

بورس خرید لباس فرم پزشکی

جهت سفارش و خرید انواع لباس فرم پزشکی ، گان وشان جراحی ، لباس یکبار مصرف بیمار ، روپوش پزشکی و … سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و به کارشناسان مرکز فروش از طریق شماره های ذیل اعلام بفرمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …