خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / روپوش پزشکی / بورس فروش انواع لباس فرم پزشکی

بورس فروش انواع لباس فرم پزشکی

بورس فروش انواع لباس فرم پزشکی،لبس فرم مردانه،روپوش پزشکی ارزان،روپوش زشکی نانو و انواع روپوش پزشکی شیک با قیمت ارزان و ارسال به کلیه نقاط کشور

لباس فرم پزشکی

نکات مهم در خرید لباس فرم پزشکی چیست؟

معمولا افراد با شنیدن لباس فرم پزشکی لباسی سفید رنگ و ساده را به یاد می آورند اما لباس فرم پزشکی تنها به رنگ سفید نمی باشد. در واقع لباس فرم پزشکی بسته به شغل فرد انواعی دارد که در زیر به این مبحث می پردازیم.

  1. لباس اتاق عمل (جراحان)
  2. لباس پرسنل (نگهبان، صندوقدار و …)
  3. لباس بیماران در انواع (زنانه، مردانه، بچه گانه و مخصوص نوزادان و…)
  4. لباس زنان باردار
  5. لباس خدمه
  6. لباس پزشکان
  7. لباس پرستاران
  • ویژگی یک لباس خوب برای بیمار:

لباس های فرم پزشکی باید حتما آنتی باکتریال باشند و حساسیت برای بیمار ایجاد نکنند. جنس پارچه اهمیت زیادی در لباس فرم پزشکی دارد برای راحتی بیمار از جنس های تترون و ترگال استفاده می شود. این جنس باید به حدی عالی باشد که با چند بار شستشو در مواقع استریل آن آسیب نبیند. جنس پارچه باید در برابر مواد ضد عفونی کننده مقاوم باشد که در رنگرزی ها به اصطلاح ضد آب ژاول معروفند یعنی رنگ پارچه ثابت است.

  • ویژگی یک لباس خوب برای پرسنل (پزشک، پرستار و …):

 

روپوش های پزشکی معمولا سفید رنگ و بدون هر گونه تزئینات و تجملات می باشند و البته باید توجه داشت که همه ی کادر بیمارستان نمی توانند از رنگ سفید استفاده کنند؛ چون باعث انقباض چشمی می شود. بنابراین اتاق عمل ها و اتاق زایمان ها از رنگ سبز استفاده می کنند.

روپوش های پزشکی یک تکه یا دو تکه از جنس پلی استر یا پنبه ای می باشد از لحاظ جنس باید مقاوم و راحت باشد و مانع حرکت سریع پزشکان مخصوصا پزشکان بخش اورژانس نشود و همچنین در مقابل شستشوی روزانه و اتوکشی مقاوم باشد.

لباس فرم پزشکی

چرا بیمارستان ها از لباس فرم پزشکی استفاده می کنند؟

مهمترین و اصلی ترین هدف از پوشیدن روپوش در محیط بیمارستان و درمانی، داشتن حفاظی در مقابل خطرات احتمالی بهداشتی می باشد فرض کنید بیماری زخمی شده است در صورتی که لباس فرم مناسب و تمیزی بر تن نداشته باشد دچار عفونت و به دنبال آن مشکلات بعدی خواهد شد. به دلیل اینکه محیط آلوده است لباس فرم پزشکی هم برای بیمار و هم برای پزشک جزء الزامات است. شغل ها باید از دید مردم و افراد متفرقه مشخص شده باشد تا افراد به راحتی متوجه حضور پزشک، پرستار، خدمه و … شوند. از آنجایی که رنگ سفید مشخص کننده آلودگی هاست در بیمارستان بیشتر از این رنگ برای لباس فرم پزشکی استفاده می کنند. از طرفی رنگ سفید روحیه بیماران را تقویت می کند.

لباس فرم پزشکی

بورس فروش انواع لباس فرم پزشکی

از اینکه بازرگانی خانه صنعت و معدن را جهت سفارش خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم ، شما می توانید جهت تسریع در روند ارسال و مرصلات ، سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ در ذیل ثبت موده و سپس با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …