خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / بورس فروش انواع لباس کار نخی

بورس فروش انواع لباس کار نخی

بورس فروش انواع لباس کار نخی ، لباس کار حرفه ای ، لباس کار صنعتی ، لباس کار برق ، لباس کار ضد آب ، لباس کار ضد اسید و … در تولیدی بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباس کار نخی

لباس کار نخی چیست؟

لباس کار نخی، ازآن دسته لباس هایی است که معمولا در فصول گرم سال از آن استفاده می شود. به دلیل نازک بودن و عبور دادن هو از خود، این لباس ها کاملا خنک بوده و در فصولی مثل بهار و تابستان که هوا به نسبت گرم می شود، بسیار کار آمد بوده و آرامش خاطر را برای آن ها به ارمغان می آورد.

لباس کار نخی، از انواع مختلف لباس های کار تولیدی شرکت های تولید لباس کار است که توسط این شرکت ها برای کارگران و کارفرمایان مشاغل مختلف ساخته و به بازار عرضه می شوند.

در این میان کیفیت لباس های نخی، همانند سایر لباس های تولیدی توسط این شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هر شرکتی که بتواند کالای مرغوب تر و با کیفیت تر با دوام ساختاری بالاتری تولید نماید، به طبع در بازار عرضه این محصولات پرکاربرد در حوضه تولید لباس کار، پیشی خواهد گرفت.

برای کارکنان مشاغل مختلف کاری هم که لباس فرم خاصی را بر تن می کنند، کیفیت این نوع لباس ها در اولویت قرار دارد. تا علاوه بر کاهش هزینه مصرفی در این راه، لباس خوب و مناسب و راحتی را برای کار خود انتخاب نمایند.

لباس کار نخی

تفاوت الیاف طبیعی و مصنوعی در لباس کار چیست؟

در تولید لباس های کار، معمولا از دو نوع الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده می شود . هرکدام از این نوع الیاف ها که برای تولید لباس های کار استفاده شود خاصیت خود را دارد .

به عنوان مثال لباس های کاری که از جنس پنبه یا نخ تولید می شوند، به علت عبوردادن حرارت و هوا، کاملا خنک بوده و به عنوان لباس کار نخی در فصول گرم سال استفاده می شوند.

همچنین از الیاف مصنوعی از قبیل پلی استر در تولید انواع لباس های کار استفاده می شود. این نوع از الیاف، خاصیت اتوپذیری بالایی داشته و خیلی سخت چروک می شوند. حتی در صورت شستشوی آن ها، بازهم به راحتی و با یک اتوی سریع به حالت اولیه خود برمی گردندو این یکی از مزایای استفاده از این نوع الیاف در تولید لباس های کار است.

لباس کار نخی

لباس کار نخی چه ویژگی هایی دارد و در چه مشاغلی کاربرد دارد؟

لباس کار نخی، همانطور که قبلا نیز اشاره شد با عبور دادن هوا و حرارت از خود، کاملا خنک بوده و مشتریان بسیاری در فصل های گرم سال دارد. این نوع از لباس ها، در طرح ها و الگوهای متفاوت توسط شرکت های تولیدی ساخته شده و در اختیار مشتریان مشاغل مختلف قرار می گیرد. این نوع از منسوجات معمولا در تولید همه انواع لباس های کار استفاده می شوند و معمولا تولیدی های این دسته از لباس ها، از الیاف نخی و پنبه ای در تولیدات خود استفاده زیادی می کنند.

لباس کار نخی

نحوه خرید اینترنتی انواع لباس کار نخی

جهت خرید انواع لباس کار نخی و انواع لباس کار با شماره های ذیل و کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید و یا از طریق لینک واتساپ با کارشناسان مرکز به صورت آنلاین ارتباط برقرار نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار،لباس کار مردانه،انواع لباس کار حرفه ای،لباس کار دوبنده،لباس کار …