خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / بورس فروش لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

بورس فروش لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

بورس فروش لباس های یکبار مصرف بیمارستانی،گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی،گان بیمار یکبار مصرف،لباس مخصوص ام آر آی و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن ممکن شده است.

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

دسته بندی لباس های یکبار مصرف بیمارستانی از لحاظ تنوع استفاده در بیمارستان

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با توجه به اینکه در کدام یک از بخش های بیمارستانی و حتی توسط کدام یک از افراد استفاده می شوند، دارای تنوع بسیار زیادی هستند.

البته این تقسیم بندی فقط مربوط به لباس های یکبار مصرف بیمارستانی نشده و در انواع چند بار مصرف نیز تفاوت هایی وجود دارد. اما از لحاظ تقسیم بندی لباس های یکبار مصرف بیمارستانی، این تقسیم بندی در ابتدا شامل بیماران و اعضای درمانی بیمارستانی است.

بیماران در محیط بیمارستانی جهت مصارف متفاوتی از جمله ام آر آی، آی سی یو، اتاق عمل و … از لباس های یکبار مصرف مختلفی با توجه به کارکرد آن محل استفاده می کنند.

مثلا بیماران بخش ام آر آی از لباس های بسیار نازک جهت اسکن بهره می برند. و یا بیماران در اتاق عمل از شان های مورد نیاز جهت جراحی قسمت های مختلف استفاده می کنند.

پزشکان و اعضای درمانی بیمارستان نیز از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی مختلفی در قسمت هایی چون اتاق عمل تحت عنوان گان بهره می گیرند. که با توجه به طراحی خاص، رنگ آبی یا سبز آنها و همچنین سبکی، قدرت انعطاف و آسایش بالا و هچنین تعرق کمی به پزشک می دهد.

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

موارد استفاده لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی همان طور که از اسم آنها نیز مشخص است در مواردی که پزشک، پرستار، کادر اتاق عمل، بیمار و یا هر کدام از افراد دیگر قصد استفاده فقط یکباره از لوازم را داشته باشند استفاده می شوند.

برای مثال در جراحی های سنگین که پزشکان با نمونه های مختلف خونی در تماس هستند و لباس ها و روکش های مربوطه طوری به این مواد آغشته می شوند که امکان بازیابی و استریل مجدد آنها وجود ندارد از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می شود.

همچنین در ارایه خدماتی چون ام آر آی که لباس بیمار به طور کامل باید با یک لباس سبک و بدون دوخت تعویض شود از این لباس استفاده می شود.

در مواردی که خطراتی از جمله انتقال بیماری های پوستی و یا بیم عدم استریل کامل آنها توسط مواد استریل کننده توسط تیم مراقبت بهداشتی بیمارستان برود، استفاده از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

همچنین بیمارانی که در بخش های حساس بستری بوده و یا به دلیل استفاده از دارو هایی چون کورتون یا شیمی درمانی دچار ضعف سیستم ایمنی هستند، جهت ملاقات با این افراد در خطر، به ملاقات کنندگان آنها لباس های یکبار مصرف بیمارستان شامل کلاه، ماسک، لباس و… داده می شود.

با توجه به هزینه نسبتا زیاد استریل لباس های بیمارستانی، استفاده از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی یک انتخاب ایمن و کاملا اقتصادی تلقی می شود.

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

بورس فروش لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

جهت سفارش انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی می توانید سفارشات خود را در واتساپ ثبت و با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …