خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولیدی و فروش لباس بیمارستانی در کرج

تولیدی و فروش لباس بیمارستانی در کرج

تولیدی و فروش لباس بیمارستانی در کرج و تهران در بازرگانی نو آوران خانه صنعت و معدن با کیفیت و قیمت بسیار مناسب و ارسال به کلیه نقاط کشور

تولیدی لباس بیمارستانی در کرج

 تولیدی های لباس بیمارستانی باید دارای چه خصوصیاتی باشند؟

تولیدی لباس بیمارستانی، جهت تولید لباس های مناسب بیمارستان در جنس های مورد نیاز فعالیت می کند. لباس بیمارستانی از لباس های پر کاربردی است که توسط تولیدی های بسیار زیادی طراحی و تولید می شود. لباس های بیمارستانی تولید شده در تولیدی لباس بیمارستانی در کرج تمام خصوصیات لازم که باید برای تهیه لباس های بیمارستانی در نظر بگیرند را بر روی محصولات خود اعمال می کند.

از جمله خصوصیاتی که باید در بخش تولیدی لباس های بیمارستانی رعایت شود؛ می توان به استفاده از پارچه های مناسب برای تولید، رعایت بهداشت و نظافت در کار، دوخت و طراحی مناسب در تولیدی، تولید لباس های بیمارستانی در انواع مختلف پزشکی، پرستاری، اتاق عمل، و بیماران و در نهایت استفاده از رنگ های شاد برای تغییر روحیه افراد اشاره کرد. تولیدی لباس بیمارستانی در کرج تمام این خصوصیات را در شیوه‌ی کار خود قرار داده است و با توجه به برنامه ریزی دقیق در کار، طی زمان مشخصی میزان تولید تعیین شده را انجام خواهد داد. با تهیه البسه از تولیدی لباس بیمارستانی در کرج، که یکی تولیدی های عالی به شمار می رود دیگر نگرانی بابت مشکلات احتمالی نخواهید داشت.

تولیدی لباس بیمارستانی در کرج

تفاوت پارچه اسپان‎باند، اس ام اس و لمینت چیست و هر یک چه کاربردی دارند؟

برای تولید لباس بیمارستانی از سه نوع پارچه می توان استفاده کرد که هرکدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارد. این سه نوع پارچه عبارتند از اسپان‌باند، اس ام اس و لمینت. پارچه‌ی اسپان‌باند دارای بافت سوزنی است و به پارچه بی بافت در بین پارچه هایی با مصارف بیمارستانی معروف است.

بر خلاف پارچه اسپان‌باند، پارچه اس ام اس دارای یک لایه میانی برای جلوگیری از نفوذ ذرات باکتری و میکروب ها می باشد. به همین دلیل از این نوع پارچه برای تولید لباس های مخصوص اتاق عمل استفاده می شود. پارچه های لمینت به پارچه های ضد آب معروف هستند. بر خلاف پارچه های اسپان‌باند و اس ام اس مواد مایع از پارچه های لمینت عبور نمی کنند و همین ویژگی میزان بهداشت این نوع پارچه را بالا می برد. می توان این نوع پارچه را بر روی پارچه های دیگر استفاده نمود و برای آنها خاصیت ضد آب بودن را پدید آورد. هر سه نوع پارچه نام برده یکبار مصرف هستند و خاصیت ضد باکتری دادند. از این پارچه ها در صنایع پزشکی و کشاورزی که نیاز به جلوگیری از عبور باکتری و میکروب ها دارند استفاده می شود.

تولیدی لباس بیمارستانی در کرج

 

تولیدی و فروش انواع لباس بیمارستانی

جهت سفارش انواع لباس بیمارستانی با سفارش حداقل ۵۰ عدد با کارشناسان مرکز فروش از طریق شماره های ذیل ارتباط برقرار نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …