خانه صنعت و معدن
خانه / لباس رستورانی / تولیدی و فروش لباس سرآشپز ارزان و بدون واسطه

تولیدی و فروش لباس سرآشپز ارزان و بدون واسطه

تولیدی و فروش لباس سرآشپز ارزان و بدون واسطه شامل انواع لباس شف،لباس سرآشپز خارجی و انواع لباس های آشپزی شیک و با امکان ارسال به کلیه نقاط کشور

تولیدی لباس سرآشپز

نکات مهم در خرید لباس سر آشپز

هنگامی که به حرفه های مختلف فکر می کنیم، تصوری از لباس کار آن ها در ذهن به وجود می آید. لباس سرآشپز از لباس های شناخته شده در بین مشاغل دیگر می باشد. باید توجه کرد که هر یکی از قسمت های مختلفِ لباس سرآشپز، اهمیت دارد.

لباس سرآشپز معمولا شامل یک کت سفید، شلوار، پیش بند، کلاه و کفش می باشد. برای خرید لباس سرآشپز می توان به تولیدی لباس سرآشپز در نقاط مختلف شهر مراجعه کرد و مناسب با قوانین و شرایطِ محل کار، اقدام به خرید نمود. هنگام خرید لباس سرآشپز باید دقت کرد لباس سرآشپز  با لباسِ سایر کارکنان یک هماهنگی خاص وجود داشته باشد. این موضوع سبب می شود سازمان و یا رستوران، متحد تر نشان داده شود.

به عنوان اولین نکته، هنگام خرید لباس سرآشپز باید به کلاه دقت کرد. ارتفاع کلاه نشان دهنده ی درجه ی سرآشپزهای یک رستوران می باشد. به عبارتی تفاوت آشپز و سرآشپز از طریق کلاه آن ها قابل تشخیص است. کلاه سرآشپز از مهم ترین قسمت های لباس است. هدف اصلی از پوشیدن کلاه، جلوگیری از ریزش مو در مواد غذایی است. همچنین جنس پارچه ی استفاده شده درکلاه، سببِ جذب عرق در حین آشپزی می گردد.

پیش بند معمولا از پارچه ای ضخیم دوخته شده است و به وسیله ی بند، در پشت کمر سرآشپز گره می خورد. پیش بند باید تا زیر زانو باشد و آشپز را از گرما و پاشیدگی مواد داغ حفظ کند. پیش بند از کثیف شدن لباس سرآشپز جلوگیری می کند.

برای همه ی کارکنان و سرآشپز، پوشیدن کفش اجباری است. کفش باید مانع از لیز خوردن افراد گردد. کفش می تواند از وقوع آسیب های ناشی از ریختن مایعی داغ بر روی پای افراد جلوگیری کند.

تولیدی لباس سرآشپز

بهترین پارچه ها برای تولید لباس سر آشپز

لباس سرآشپز باید در عین راحتی، ایمن باشد. کتِ سرآشپز اهمیت بیشتری در میان دیگر بخش های لباسِ کار دارد. کت، معمولا سفید و کمی ضخیم است. رنگ سفید نشان دهنده ی پاکیزگی است و ضخامت کت سبب می شود آشپز از تماس با حرارت، محافظت شود.

همچنین کت سبب می شود آشپز از پاشیدگی روغن داغ و دیگر مواد، به هنگام آشپزی در امان بماند. یک کت آشپزی، از پارچه ی نخی ساخته می شود. پارچه ی کت کمی ضخامت دارد و دو لایه است.

شلوار سرآشپز می تواند طبق شرایط و قوانین محل کار، رنگ متفاوتی داشته باشد اما به طور کلی، پارچه ی به کار برده شده در شلوار نیز دارای ضخامت، برای محافظت بیشتر است. پارچه ی استفاده شده در لباس، به گونه ای است که سببِ ایجاد جریان هوا در لباس می شود.

سرآشپز ها ترجیح می دهند از پیش بند در آشپزخانه استفاده کنند. پیش بند از لباسِ سرآشپز محافظت می کند. پیش بند ها معمولا دارای جیب و جایی برای نگه داری برخی از لوازمِ سرآشپز می باشند.

تولیدی لباس سرآشپز

تولیدی و فروش لباس سرآشپز ارزان و بدون واسطه

جهت سفارش بدون واسطه و مستیما از تولیدی انواع لباس رستوران و انواع لباس فست فود و لباس سرآشپز سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ در ساعات اداری ثبت نمایید و یا با کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس گارسون مردانه

بورس فروش انواع لباس گارسون مردانه ارزان

بورس فروش انواع لباس گارسون مردانه ارزان،لباس فرم هتل مردانه،لباس سالن کار،لباس گارسون رستوران در …