خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / تولید بی واسطه لباس بیمار بیمارستانی

تولید بی واسطه لباس بیمار بیمارستانی

تولید بی واسطه لباس بیمار بیمارستانی

تولید لباس بیمار بیمارستانی

پس از اینکه پارچه ها در این کارخانحات تولید شد به دست چه کسانی می رسد و چگونه به لباس بیمار تبدیل می شود؟

این ها سوالاتی است که ممکن است هنگام دیدن لباس های بیمارستان به ذهن ما برسد.

تولید لباس بیمار بیمارستانی در کارخانجات نساجی صورت میگیرد.تترون،فلامنت،ترگال…از این نوع پارچه ها هستند.پس  از آن خریداران پارچه این پارچه هارا خریداری کرده و آنها را بسته به احتیاج بازار،در بازار عرضه می کنند.بیمارستان ها بیش ترین نیاز و استفاده را از این پارچه دارند.

در این بین گاهی واسطه ی خریداران پارچه از بین می رود و توسط خود بیمارستان ها خریداری می شود.

تولید لباس بیمارستانی  توسط کارگاه های تولیدی انجام می شود.و به دو صورت یک بار مصرف و چند بار مصرف به بیمارستان ها عرضه می شود.

انواع لباس بیمار بیمارستانی از لحاظ تنوع جنس

تولید لباس بیمار بیمارستانی

برای تولید لباس بیمار بیمارستانی از پاچه های مختلفی استفاده می شود؟

لباس های بیمارستانی باید لطیف و ضد حساسیت باشند تا در تمامی شرایط مختلف بیماران بتوان از آنها استفاده کرد.هم چنین باید قیمت مناسبی داشته باشد تا بیمارستان توان خرید این پارچه ها را داشته باشد.

این پارچه ها شرایط متفاوتی دارند و مخصوص استفاده در بیمارستان ها ومراکز بهداشتی درمانی می باشند.از فاکتور های مهم خریدن این پارچه ها  مقاوم بودن در عین حال لطیف بودن،قابلیت شستشو با ضد عفونی کننده ها و گرماژ پارچه است.

اما گرماژ پارچه به جه معناست؟ منظور از گرماژ همان وزن پارچه است که بر حسب گرم اندازه گیری می شود.گرماژ هر پارچه بستگی به میزان مصرف الیاف در بافت و فشردگی آنها در پارچه دارد.پارچه های استفاده شده در تولید لباس بیمار بیمارستانی برای استفاده بیماران باید سبک راحت و لطیف باشند.

برای تولید لباس های بیمار بیمارستانی از پارچه های مخصوص این کار استفاده می کنند از جمله این پارچه ها می توان به:

  • تترون
  • فلامنت فلامنت
  • فلامنت پنبه ای
  • ترگال

اشاره کرد.از این پارچه ها برای لباس بیمار،پزشکان و پرستار ها استفاده می کنند.

از پارچه تترون به دلیل تنوع رنگ و چند بار مصرف بودن استفاده می کنند.پارچه فلامنت فلامنت از ارزانترین پارچه بیمارستانی است و به همین دلیل لباس های یک بار مصرف اتاق عمل از این پارچه ها است.تنها تفاوت پارچه فلامنت پنبه ای با فلامنت فلامنت در الیاف پنبه به کار برده شده در ان است که باعث لطافت بیشتری شده است.

پارچه ترگال در رنک های متنوعی تولید می شود که از رنگ سفید آن در لباس پزشکان و پرستار ها استفاده می شود.به دلیل اینکه پارچه ترگال کیفیت خود را هنگام شستشو از دست ندهد آن را به شیوه خاصی رنگرزی می کنند.

تولید لباس بیمار بیمارستانی

کاربرد لباس بیمار بیمارستانی

در بیمارستان ها اشخاص با موقعیت های مختلف زیادی وجود داند که در هر کدام لباس های مختلفی بر تن دارند.از جمله پرستارها،بیماران،پزشکان،پزشکان در اتاق عمل و غیره.

لباس بیمار بیمارستانی باید به گونه ای باشد که حساسیت برای آنها ایجاد نکند.باید لطیف و راحت باشند.و همچنین رنگ بندی متنوع و شادی نیز داشته باشد ه مورد استفاده کودکان بیمار نیز قرار بگیرد.به همین دلیل معمولا از پارچه های ترگال و تترون استفاده می شود.

لباس فرم پرستار ها و پرسنل باید پارچه ای از جنسی باشد تا در مقابل شستشوی زیاد مقاوم باشد و همچنین سبک باشد تا جلوی عملکرد سریع این بخش را نگیرد.

لباسی که پزشکان در اتاق عمل به تن می کنند باید به گونه ای باشد تا در برابر پارگی و اب ژاول مقاوم بوده همچنین ضد تعریق و استریل شده باشد.در عین حال باید سبک بوده تا برای عملکرد سریع پزشک مناسب باشد.

لباس پزشکان نیز باید سبک و راحت باشد در عین حال باید مقاوم باشد تا با چندین بار شستشو بافت پارچه از بین نرود.معمولا جنس این لباس ها از پلی استر و پنبه است.

تولید لباس بیمار بیمارستانی

تولید بی واسطه لباس بیمار بیمارستانی

جهت سفارش انواع لباس بیمار بیمارستانی با شماره های کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …