خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / تولید لباس بیمار بیمارستانی در کارخانه

تولید لباس بیمار بیمارستانی در کارخانه

تولید لباس بیمار بیمارستانی در کارخانه،لباس بیمار مردانه،لباس بیمار تترون،لباس بیمارستانی زنانه،لباس مریض بیمارستان و … و فروش به صورت اینترنتی در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

تولید لباس بیمار بیمارستانی

کارخانه تولید لباس بیمار بیمارستانی

بسیاری از شرکت های تولبد لباس بیمار بیمارستانی  خدمات تولید لباس بیمار بیمارستانی را به بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، مطب پزشکان و سایر زمینه هایی ارائه می دهند که در آن خدمات درمانی انجام می شود.

پزشکان ، پرستاران و دانشجویان پزشکی  و بیماران همه نیاز به پیش بند ، بلوز پزشک ، بلوز و شلوار بیمار ، روتختی ، روپوش ، روکش بالش ، روکش کفش ، ماسک صورت  ، کت آزمایشگاه ، پیشبند آزمایشگاه و پوشش مو دارند. بیمارستان ها و کلینیک ها معمولاً باید قبل از معاینه یا انجام عمل های جراحی ، لباس های بیمار را ارائه دهند. برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی آنها ، بندهای پارچه ای و پرانتزی برای تولبد لباس بیمار بیمارستانی   آسیب دیده باید در مشخصات دقیق ساخته شوند.

یک اتاق معاینه بیمارستان یا کلینیک معین همچنین از وسایل تخصصی دوخته شده استفاده گسترده ای می کند. برای بیماران  نیاز به پوشش های قابل جابجایی ، یکبار مصرف یا قابل شستشو است. مواد ملافه مانند روتختی و تشک نیز باید متناسب با تخت خوابهای تخصصی بیمارستان طراحی شوند.

سایر تجهیزات پزشکی دوخته شده شامل بسته های یخ  ، تجهیزات مهارکننده برای استرس ، سربند اختلال خواب ، آستین های قابل تنظیم  ، کلاه های نوزادان تازه متولد شده برای  بیمارستان است. بسیاری از شرکت های تولبد لباس بیمار بیمارستانی  نیز خدمات خیاطی سفارشی را ارائه می دهند تا بتواند تنوع زیادی از جراحات منحصر به فرد را که مردم به وسایل پزشکی دوخته شده سفارشی برای آن نیاز دارند ، فراهم کند.

هر محصول پزشکی دوخته شده تولید لباس بیمار بیمارستانی  همیشه باید عاری از نقص باشد و بدون ایجاد حادثه عملکرد خود را انجام دهد. متخصصان مراقبت های بهداشتی از هر ماده ای که استفاده می کنند ، بهترین را می خواهند. هر ماده ای که مانع از مداخله در یک روش پزشکی شود می تواند عواقب جدی هم برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و هم برای بیماران به دنبال داشته باشد. حتی محصولات پزشکی دوخته شده که فقط یک بار مورد استفاده یک بیمار قرار می گیرد ، باید از استانداردهای سختگیرانه و کیفیتی پیروی کنند.

همچنین ، پوشاک ، ملافه و سایر وسایل مبتنی بر منسوجات که برای مصارف بیمار در نظر گرفته شده است ، غالباً باید با مواد ضد آلرژی ساخته شوند تا خطر واکنشهای آلرژیک به حداقل برسد. از آنجا که از شرکت های ارائه دهنده خدمات خیاطی پزشکی ، انتظار می رود شرکت هایی که خدمات خیاطی پزشکی را ارائه می دهند ، کیفیت و اندازه گیری دقیق محصولات خود را  به دلیل محیط خواستار تضمین کنند.

به همین دلیل ، بسیاری از تولید کنندگان پارچه های پزشکی برای اطمینان از دقت در فرآیند تولید از برنامه های تخصصی رایانه استفاده می کنند. به عنوان یک احتیاط اضافی ، بسیاری از تولید کنندگان تولبد لباس بیمار بیمارستانی تمامی محصولات خود را در هر مرحله از فرآیند تولید ، مورد بازرسی دقیق قرار می دهند.

تولید لباس بیمار بیمارستانی

جنس لباس بیمار بیمارستانی و کاربرد آن

استفاده از لباس بیمار به عنوان بخشی از محیط مراقبت های بهداشتی و اهمیت بالقوه آن برای بیماران ، زایمان ، پرسنل پرستاری و روند بهبودی توصیف شده است شایع ترین دلایلی که بیمارستانها برای تهیه ، الزام یا ارائه لباس به بیماران را شروع کردند شامل بهداشتی بهتر و کاهش خطر ابتلا به عفونت و همچنین اطمینان از دسترسی کلیه بیماران به لباس های قابل قبول بود. در برخی از تنظیمات مراقبت های بهداشتی ، اقدامات نجات دهنده زندگی که نیاز به دسترسی به بدن برهنه دارد ، ممکن است نیاز به سرعت داشته باشد تا تجهیزات فنی به بیمار متصل شوند. در چنین شرایطی ، زمان مورد نیاز برای برداشتن لباس شخصی ممکن است درمان حساس را به تاخیر بیندازد. با این حال ، چنین استدلال هایی توسط شواهد علمی مورد تایید نیست.

تولبد لباس بیمار بیمارستانی  که به طور خاص برای بیماران بیمارستان طراحی شده است ، یک لباس با بافتی نرم و راحت پنبه ای است. کیفیت آن بسیار خوب است و در برابر قلیایی و خراش مقاومت خاصی دارد ، بنابراین می توان آن را برای تمیز کردن در ماشین لباسشویی قرار داد. لباس بیمار هنگام پوشیدن باید بسیار راحت باشد ، همچنین تولبد لباس بیمار بیمارستانی  مراقبت از بیماران را برای پرسنل پزشکی آسان می کند. در روپوش بیمار از طرح مچ پا مناسب زیپ دار استفاده می کنند که باعث می شود قوزک پا به طور کامل باز شود و به مراقبان این امکان را می دهد که محصولات بی اختیاری را برای بیماران به سرعت و به راحتی جایگزین کنند.

در تولید لباس بیمار بیمارستانی  توجه به جنس پارچه برای گردش خون خوب ، اکسیژن ، هوا و غیره الزامی است.پارچه باید بسیار جاذب باشد (پنبه  و الیاف پلی پرلین بهترین است) ، به راحتی قابل شستشو ، بدون حفظ لکه و باید قادر به تحمل شستشوی روزانه حداقل ۱۰۰ بار باشد.از رنگ های تیره باید جلوگیری کرد زیرا باعث پنهان شدن خونریزی یا خیس بودن و غیره می شود..نوارهای چسبی را به جای دکمه ها قرار دهید تا لباس با کمترین کمک در آورده شود.بسته به موارد  استفاده می تواند جلوی باز باشد (زنان باردار) ، پشت باز (جراحی ستون فقرات) ، تکه ای (جراحی اندام تحتانی) باشد. دسترسی آسان پزشکان برای معاینه دقیق ، پانسمان زخم ، در تولبد لباس بیمار بیمارستانی نظارت مکرر حیاتی (نبض ، فشار خون و غیره) ، تکرار اشعه ایکس ، ضربان و … باشد.

تولید لباس بیمار بیمارستانی

تولید لباس بیمار بیمارستانی در کارخانه

جهت سفارش تولید انواع لباس بیمار بیمارستانی،لباس بیمار تترون و … با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …