خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی،گان لباس یک بار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی

تولید و پخش لباس های یکبار مصرف بیمارستانی بی واسطه

گاهی دلایل وجود یک قانون و اهمیت ان نادیده گرفته می شود یکی از این موارد اهمیت استفاده از لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی برای بعضی از افراد است که دلایل ضرورت و اهمیت پوشیدن ان بر ان ها پوشیده است و نمی دانند چرا استفاده از این لباس‌ها در بیمارستان‌ها ضرورت دارد و یا چرا در مکان های دیگر به آن اهمیت داده می‌شود. در سال‌های اخیر استفاده از لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی در قسمت های خاصی از بیمارستان‌ها به صورت اجباری شده و پرسنل و بیماران باید به صورت اجباری از آنها استفاده کنند.

جنس این لباس ها از پارچه های اسپان باند و sms است که به پارچه اسپان باند(نبافت) هم گفته می شود .این پارچه ها گرماژ مختلفی دارد و هر لباس یکبار مصرف بیمارستانی نسبت به کاربردش از گرماژ مختلفی برای دوختش استفاده می شود.گرماژ لباس ها معمولا از ۳۸ تا ۵۰ گرم است و باعث میشود که لباس بدن نما نباشد و قابلیت جذب بالا دارد

رنگ این لباس ها معمولا سبز و آبی و صورتی است .از رنگ صورتی برای خانم ها و از رنگ آبی و سبز برای آقایان استفاده می کنند.لباس های یکبار مصرف بیمارستانی انواع مختلفی دارد:گان بیمار ،گان جراح ، شان، روانداز،ملحفه، روبالشتی، لباس ام آر آی، کلاه بیمار، کلاه جراح و…

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی یکی از پرکاربردترین کالاهای پزشکی هستند.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

استاندارد های لباس یکبار مصرف بیمارستانی برای صادرات

لباس های جراحی لباس های محافظتی هستند که در حقیقت دارای تأثیر مضاعف حافظتی می باشند:

  • محافظت بالینی
  • محافظت از بیمار

برای افزایش صادرات این گونه لباس ها ابتدا باید بازار های لازم را جستجو و با برگزاری نمایشگاه ها و جلسات بازار یابی در چند سطح اقدام با آغاز عملیات مقدماتی صادرات محصولات نمود. کشو.رهای همسایه و آسیای میانه می تواند بازار مناسبی جهت صادرات باشد، چرا که در برخی از آن ها زیر ساخت های موجود برای تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی وجود ندارد. افزایش سریع بیماری هایی مانند ایدز منجر به آگاهی بیشتر و نگرانی از اهمیت استفاده از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با عملکرد بالا و مناسب می شود. یکی از کمیته های فنی استاندارد سازی اروپا  کمیته فنی CEN / TC205است که دارای یک گروه کاری خاص  به نام WG14  ویژه لباس ، جراحی ، و ماسک پزشکی است و از دهه ۱۹۹۰ در حال توسعه است ، مشخصات فنی و روش های تست لباس های یکبار مصرف بیمارستانی ، برای تعریف شرایط مورد نیاز برای اجرای اتحادیه اروپا مشخص می کند.

آخرین نسخه استاندارد استاندارد EN13795 در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است. این استاندارد برای استفاده اجباری از علامت CE ضروری است. این استاندارد به دلیل به روزرسانی یکی از روش های مهم تست مورد استفاده برای ارزیابی نفوذ رطوبت در حال حاضربه کار گرفته می شود. این امر با توجه به الزام «مقاومت در برابر نفوذ میکروبی – رطوبتی » ، به ویژه در مناطق مهم لباس های بیمارستانی و عملکردهای استاندارد ، حائز اهمیت است. در حال حاضر ، بحث های زیادی در WG14 انجام می شود ، به خصوص بین تولید کنندگان لباس های جراحی یکبار مصرف و تهیه کنندگان لباس های قابل استفاده مجدد. حال با شناخت استاندارد های لازم و بدست آوردن بهترین مواد اولیه می توان بهترین محصولتت را تولید و به بازار بین المللی صادر نمود.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس یکبار مصرف بیمارستانی یا CPE در بیمارستان ، آزمایشگاه یا کلینیک برای جداسازی باکتری ها و عفونت ناشی از سایر عوامل در طی جراحی ها ، آزمایش ها و تحقیقات مورد استفاده قرار می گیرد. روپوش فوق به محافظت از بیماران در برابر عفونت ثانویه کمک می کند و به منظور پاکیزگی هم افراد و هم محیط ما کمک می کند.
این لباس یکبار مصرف، ساخته شده توسط پارچه پلی اتیلن کلر دار با کیفیت بالا، ضد آب ، جلوگیری از نفوذ خون، در رنگ های آبی ، سبز ، سفید تهیه و تولید می شود. لیکن این نوع لباس شرایطی برای نگه داری دارد از جمله:

۱)  نگه داری در شرایط خشک و در دمای ۱۰ ℃ -۴۰

۲)  محافظت در برابر منابع نوری ماوراء بنفش ، مانند نور خورشید و مواد اکسید کننده

 تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

لباس یکبار مصرف بیمارستانی مخصوص چه کسانی است؟

در یک مجموعه درمانی و بیمارستانی با توجه به تنوع شغل هر یک لباس ویژه خود را دارند. از آن جاییکه لباس های بیمارستانی در دو نوع چند بار مصرف و یکبار مصرف تولید و مورد استفاده افراد قرار می گیرند، که دو استفاده کننده اصلی آن لباس بیمار و لباس مخصوص اتاق عمل است.

لباس بیمار:

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ویژه بیماران اغلب از جنس تترون و یا ترگال بوده و به دو رنگ صورتی مخصوص خانم ها و آبی مختص اقایان تولید می شود.

لباس مخصوص اتاق عمل:

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ویژه جراحان اغلب از رنگ های آبی و یا سبز بهره گرفته و معمولا چند بار مصرف هستند.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی مخصوص چه کسانی است

نیاز به پوشیدن لباس یکبار مصرف و انتخاب مناسب آن نیاز به ارزیابی کارهای انجام شده و خطرات مرتبط با آن برای بیماران و کارمندان مراقبت های بهداشتی دارد. ارزیابی ریسک چنین کاری باید شامل موارد زیر باشد:

*   چه کسی در معرض خطر است (بیمار یا متخصص بهداشت)
*   پتانسیل قرار گرفتن در معرض خون ، مایعات بدن ، ترشحات
*  پتانسیل تماس با پوست یا غشاهای مخاطی غیرقابل تحمل در طی اقدامات مراقبت و تهاجمی
*  حساسیت حرفه ای و بیمار نسبت به مواد لباس

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

پخش عمده و تامین کالا برای صادرات لباس بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن در ذیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …