خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی مطابق با استانداردهای بین المللی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی مطابق با استانداردهای بین المللی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی مطابق با استانداردهای بین المللی …خرید عمده گان ، لباس ایزوله یکبار مصرف و انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن با شماره های تماس درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی

تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی استاندارد

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی برای کاهش انتقال بیماری و میکروارگانیسم ها و راعیت کامل بهداشت در بیمارستان ها ، تولید می شود . لباس های یکبار مصرف برای جراحان و دستیارانشان در اتاق عمل تولید می شود که شامل گان جراح ، کلاه جراح و ماسک جراح می باشد . برای بیماران نیز لباس یکبار مصرف تولید می شود که شامل گان بیمار ، کلاه بیمار ، شلوار یکبار مصرف و… می شود .
لباس های بیمارستانی عمدتا در دو نوع تولید می شوند : لباس یکبار مصرف و لباس چند بار مصرف

لباس های یکبار مصرف از جنس پارچه اسپان باند ( Spunbond ) یا اس ام اس ( sms ) تهیه می شود و چون این پارچه ها بدون بافت هستند و الیاف آن پرس شده هستند درون آن میکروب ها تجمع نمی کنند . پارچه اسپان باند دارای الیاف سلولزی و طبیعی است و همین امر باعث عدم ایجاد حساسیت می شود و همه افراد می تواننند با خیال راحت از آن ها استفاده کنند . معمولا رنگ لباس های یکبار مصرف آبی ، سبز ، صورتی و سفید است ، این رنگ ها چشم ببینده را خسته نمی کند و باعث تقویت دید می شود مخصوصا برای جراحان در اتاق عمل بسیار مناسب است .

مزیت لباس های یکبار مصرف ، سبکی و سهولت در پوشیدن آن هاست . سایز این لباس free size است و توسط بند هایی که در پشت لباس ها تعبیه شده می توان سایر را به دلخواه تغییر داد . گرماژ مناسب برای تولید لباس های یکبار مصرف از ۳۸ تا ۵۰ گرم است و نباید از این میزان کمتر باشد چون هم لباس دچار پارگی شده و بدن نما می شود .

نوع دیگری از این لباس ها، لباس ایزوله است که نوع دوخت و طرح کلی لباس با گان جراح و گان بیمار و دیگر لباس های یکبار مصرف کاملا متفاوت است .  در ادامه به توضیح لباس های ایزوله می پردازیم …. با ما همراه باشید.

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

مشخصات لباس ایزوله یکبار مصرف و کاربرد آن

استفاده از لباس های ایزوله در زمان شیوع بیماری عفونی و ویروسی مثل کرونا رواج زیادی پیدا کرده است و با استفاده از این لباس در بیمارستان ها و مراکز درمانی از انتقال بیماری جلوگیری می کنند البته این لباس در سطوح ایمنی پایین تر مثل سطح یک ، کاربردهای دیگری هم دارد مثلا در مرغداری ها ،قسمت های اداری بیمارستان ها یا بخش اداری ، نگهبانی و …. اما از لباس های ایزوله در سطح ایمنی بالا در بخش های عفونی بیمارستان یا در محیط های آلوده به مواد رادیو اکتیوی و آزمایشگاه های میکروب شناسی و … استفاده می شود .

لباس های ایزوله به صورت یکسره و سرهمی می باشند و به وسیله زیپ قفل شو بسته می شوند . پارچه مورد استفاده در تولید لباس ایزوله پارچه اسپان باند است .این لباس ها در قسمت درزها به جای دوخت از پرس استفاده می شود و روی درزها با نایلون، پرس شده و به آن خاصیت نفوذ ناپذیری می دهد .عمدتا لباس ایزوله در سطح ایمنی بالا به دو صورت لمینت شده و پلی اتیلنی تولید می شوند . لباس ایزوله با روکش فیلم پلی اتیلنی نسبت به مدل لمینت شده برتری دارد و یکی از مزیت های آن عدم ایجاد گرما و کاهش چشم گیر میزان تعرق است که باعث می شود در مدت زمان طولانی بدون ایجاد ناراحتی بتوان از این لباس استفاده کرد . لباس ایزوله با روکش فیلم پلی اتیلنی دارای تنفس پذیری بسیار بالایی است .

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی

تولید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی و عرضه به سراسر کشور

جهت سفارش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی از سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …