خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و توزیع مستقیم

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و توزیع مستقیم

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و توزیع مستقیم،گان لباس یک بار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و توزیع مستقیم

بهترین جنس مناسب لباس یکبار مصرف بیمارستان

برای تهیه لباس یکبار مصرف بیمارستانی با جنس پارچه با کیفیت که از قیمت مناسب نیز برخوردار باشد، می توان به مراکز خرید و فروش این نوع البسه مراجعه کرد. تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان توسط کارخانجات، تولیدی ها و شرکت ها و موسسات بازرگانی تهیه و تولید و جهت عرضه به بازار ارسال می گردد. عمدتا قیمت لباس های یک بار مصرف بیمارستانی به جنس پارچه به کار رفته در تهیه آن ها بستگی دارد.

جنس پارچه های لباس های یک بار مرف بیمارستانی باید به گونه ای باشد که در برابر شستشو مقاوم باشند  و همچنین ضدآب ژاول تا کیفیت بافت تغییر نکند، و رنگ آن نیز ثابت بماند. پارچه  عمدتا جنس پارچه لباس های یکبار مصرف از فلامنت، فلامنت پنبه، اس ام اس و در بیشتر مواقع اسپان باند است. هر یک از این پارچه ها دارای مشخصه ها و ویژگی هایی که با توجه به آنها می توان به تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان  و نیز خرید این نوع البسه اقدام نمود. لطافت و نرمی بافت پارچه و گرماژ آن از جمله مولفه های مهم در قیمت این نوع البسه می شود.

در بافت پارچه های لباس های یک بار مصرف عمدتا از مواد پتروشیمی استفاده می شود، این مواد بسیار ارزان هستند  و این امر سبب می شود بسیاری از تولیدکنندگان به تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان بپردازند. تولیدگان جهت تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان همچنین وزن و سبکی و راحتی این نوع البسه را همواره مدنظر دارند تا علاوه بر اینکه لباس راحت و سبکی تولید کنند، لباسی باشد که استاندارد بوده و بدن نما باشد و در عین حال تهویه هوا از آن صورت پذیرد. پارچه های فلامنت، فلامنت پنبه، اس ام اس و اسپان باند عمدتا دارای ویژگی های ذکر شده در بالا می باشد.

پارچه فلامنت از الیاف فلامنت تهیه می شود، عرض آن معمولا یک متر و نیم می باشند. این نوع پارچه از لطافت و نرمی کمی برخوردار است. پارچه فلامنت در دو شکل بدون طرح و طرح دار تولید می شود. به علت  آن که از قیمت مناسبی برخوردار است، عمدتا از گزینه های خوب برای انتخاب خرید این نوع البسه است. در تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان همچنین از فلامنت پنبه استفاده می شود. پارچه فلامنت پنبه همانطور که از نام آن برمی آید از نرمی و لطافت بیشتری نسیت به فلامنت برخوردار است و از فلامنت قیمت آن بیشتر است.

نوع دیگر پارچه که در تولید لباس یکبار مصرف بیمارستان  بکار می رود، اسپان باند نام دارد که از بی بافت می باشد و از الیاف پرس شده تشکیل شده است زیرا فاقد تار و پود است. این نوع پارچه در عرض های ١۶٠ ، ١٢٠ و ١٠٠ سانتیمتری تولید می شود و از ١۶ گرم به بالا تولید می گردد. نوع دیگر پارچه در تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان پارچه های کامپوزیت اس ام اس است که شبیه اسپان باند است. تفاوت این نوع پارچه با پارچه با اسپان باند آن است که میان آن لایه ای قرار می گیرد، که از نفوذ انواع میکروب و باکتری تا میزان زیادی به بدن بیماران، جلوگیری می کند.

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و توزیع مستقیم

در مورد لباس یکبار مصرف بیمارستان ها چه می دانید؟

لباس یکبار مصرف بیمارستان برای حفظ نظم و بهداشت توسط پزشکان و پرسنل و کادر پزشکی به ویژه در اتاق های جراحی مورد استفاده است و در اغلب بیمارستان ها و مراکز درمانی از آن استفاده می شود. رنگ این البسه عمدتا آبی است و در جنس های فلامنت، فلامنت پنبه، اسپان باند و اس ام اس تولید می شوند. تولید لباس یکبار مصرف بیمارستان به گونه ای است که برای بیماران در دو جنس زنانه، مردانه و بچه گانه تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد. لباس های یکبار مصرف بیمارستانی از بروز عفونت های بیمارستانی و ورود میکروب و عوامل آبلاینده به بدن افراد در مراکز درمانی جلوگیری می نمایند.

همواره بهتر است این نوع البسه را از مراکزی تهیه و خریداری نمایید که موازین بهداشتی و ایمنی های لازم را در تولید این نوع البسه رعایت می کنند. در تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان باید استانداردهای لازم رعایت شده باشد. این البسه به گونه ای تهیه می شوند که اشتعال زا نباشند و در تولید آنها از مواد سمی استفاده نمی شود. این البسه نباید بدن نما باشد و اغلب بیمارانی که  در بیمارستان برای پیگیری انراض مختلف بستری می شوند عمدتا باید این البسه را بر تن نمایند.

مراکز فروش البسه بیمارستانی متعدد و صرفا به مراکز فروش حضوری خلاصه نمی شود. امروز برای خرید این نوع البسه می توان از وب سایت های اینترنتی نیز اقدام و این البسه را با قیمتی مناسب دریافت نمود. جهت دریافت لیست قیمت این البسه، می توان ضمن بررسی محصولات تولید شده توسط برندهای مختلف و مطالعه نظرات سایر کاربران در سایت ها، نسبت به قیمت مناسب آگاهی یافت و در هنگام خرید متضرر نشد. از آن جهت که این البسه نیازمند شستشو نمی باشند، تولید لباس یکبارمصرف بیمارستان دارای صرفه اقتصادی زیادی برای تولیدکنندگان است زیرا نیازی به نیروی انسانی، مواد شوینده و مصرف انرژی برای شستم این البسه نیست.

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و توزیع مستقیم

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و فروش بی واسطه آن

بازرگانان ، تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …