خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / تولید و فروش انواع لباس کار عملیاتی

تولید و فروش انواع لباس کار عملیاتی

تولید و فروش انواع لباس کار عملیاتی و ارزان، لباس کار دوبنده ، لباس کار سرهمی و … بدون واسطه در مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباس کار عملیاتی

موارد استفاده انواع لباس کار عملیاتی چیست؟

لباس کار عملیاتی یک نوع از لباس های جدید است که امروزه برای کار های سخت و خطرناک از قبیل آتش نشانی، کار در معدن، راهداری و … تعبیه شده و دردسترس خریداران قرار دارد.

این لباس ها بصورت دو نوع لباس های سرهمی و کاپشن و شلوار در دسترس شاغلان رشته های مختلف قرار دارد. این لباس ها دارای جنس هایی هستند که بدن فرد را در مقابل عوامل مخاطره آمیز بیرونی محافظت کرده و به او در حفظ جان خود کمک می کند. اغلب جنس این لباس ها از جنس کتان است.

امروزه در تولید لباس کار عملیاتی در انواع سرهمی و دوتیکه، خصوصا در شغلی مثل آتش نشانی که پر از خطر است، از فناوری نانو استفاده می شود.

فناوری که بسیار به آتش نشان ها و دیگر افراد شاغل در مشاغل سخت و خطرناک در حفظ جان آن ها کمک شایانی می کند. به عنوان مثال لباس کار عملیاتی آتش نشانی نانو، بدن را در مقابل آتش و آب محافظت می کند . این موضوع یک امر بسیار مهم و حیاتی در هنگام کار در این شغل مخاطره آمیز به حساب می آید.

لباس کار عملیاتی

لباس کار عملیاتی به چه نوع لباس کاری اطلاق می گردد؟

لباس کار عملیاتی به لباسی اطلاق می شود که برای مشاغل سخت و عملیات های خطرناک کاربرد یافته، و جنس این لباس ها به شکلی است که بدن فرد را از مخاطراتی که برایش حین کار پیش می آید درامان نگه می دارد.

به عنوان مثال لباس های راهداران که معمولا به رنگ زرد تولید می شوند، باید گرمای لازم را برای راهدار در حین کار در مناطق کوهستانی و سردسیر تعبیه نماید.

این نوع لباس ها از کیفیت های بالایی برخوردار بوده که در حفظ گرما و جلوگیری از ازدست دادن گرمای بدن کمک بسیاری به راهدار می کند. همچنین لباس های کار آتش نشانی که برای عملیات سخت تعبیه شده است، آتش نشان را در مقابل آتش و آب تا حد زیادی حفاظت می کند.

لباس کار عملیاتی

انواع جنس های لباس های کار عملیاتی و صنعتی چیست ؟

لباس کار عملیاتی در مشاغل مختلف، بسته به نوع شغل، ممکن است دارای جنس های مختلفی باشد. شرکت های تولیدی این نوع از لباس های کار عملیاتی برای هرشغل به تناسب آن از مواد خاصی از قبیل پنبه، کتان، مواد نسوز از قبیل آزبست(پنبه نسوز) و … استفاده می کنند.

البته امروزه در مشاغل پر خطری مثل آتش نشانی از فناوری نانو نیز بهره می گیرند که در بالابردن امنیت لباس های کار عملیاتی و حفاظت بیشتر و بهتر از جان آتش نشان و دیگر مشاغل پر خطر، کمک بسیاری می کند. شرکت های تولیدی بسیاری امروزه به دوخت و تولید این نوع لباس ها روی آورده اند که رقابتی که بین آن ها شکل می گیرد باعث بهبود کیفیت این نوع لباس ها شده است.

لباس کار عملیاتی

فروش انواع لباس کار عملیاتی

جهت خرید انواع لباس کار دوبنده و سرهمی و همچنین انواع لباس کار عملیاتی و صنعتی با کارشناسان مرکز فروش از طریق شماره های ذیل و یا لینک واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار،لباس کار مردانه،انواع لباس کار حرفه ای،لباس کار دوبنده،لباس کار …