خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / تولید و فروش انواع لباس کار کارگری

تولید و فروش انواع لباس کار کارگری

تولید و فروش انواع لباس کار کارگری،لباس کار مردانه و … در مرکز فروش انواع لباس کار در تهران با قیمت مناسب و ارسال به کلیه نقاط کشور در سریعترین زمان ممکن

فروش لباس کار کارگری

فروش لباس کار کارگری

فروش لباس کار کارگری برای محافظت کردن از کارگران در حین کار از خطرات احتمالی  است که با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار کارگران عزیز است. . بهترین لباس کارها با کیفیتها و قیمت های مناسب برای شما کارگر عزیز اماده شده است تا به کیفیت کاری شما افزوده شود.

لباسکار کارگری

لباس کار لباسی است که با توجه به نوع فعالیت شغلی ادر انواع طرح ها و رنگ ها و در سایزهای مختلف  فروش می رسد. مهمترین دلیل فروش لباس کار کارگری حفظ جان کارگر و کاهش آسیب های احتمالی در حین کار می باشد. لباس کارکارگری برای یک دست کردن کارگران و متمایز کردنشان از افراد جامعه می باشد.

بهترین لباس های کارکارگری دوخته شده از پارچه باکیفیت و  پلی استر براق(کمک به عدم   آبرفت ، استحکام و چروکی نشدن لباس کار) می باشند.

معمولا فروش لباس کار کارگری را بر اساس نوع کار انجام می دهند. مهمترین نکته برای تهیه و فروش لباس کار مناسب فهمیدن کاربرد آن در رابطه با نوع کار درحال انجام است و بر اساس نوع کار راحتی رنگ و یا حتی نوع داشتن زیپ و جیب تعیین می شود. همچنین لباس کاری مفید است که فشار وارده بر بدن را دفع کند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

استانداردهای ایمنی لباس کار کارگری و صنعتی چیست؟

ساده ترین نوع لباس کار کارگری دو فرم بلوز و شلوار است اما لباس کارگری های یکسره نیز نیاز کارگران را براورده می کند .              .

جنس لباس های کار کارگری ممکن است کاملا شیمیایی باشد اما لباس کارهایی وجود دارد که از الیاف طبیعی (پنبه یا پلی استر پنبه) و یا هردو ترکیب طبیعی و شیمیایی نیز در بازاربرای فروش موجود است.

و هرچه الیاف بکار رفته در لباس کارگری طبیعی تر باشد تبادل حرارتی در ان اسانتر است.

هر کاری استانداردهای خودش را برای استفاده از لباس کار داراست. برای مثال جوشکاران از پیشبند چرمی به عنوان لباس کار استفاده می کنند.

برای کارگرانی که با ادوات انتقال نیرو کار می کنند استفاده از پیشبند ممنوع است.

استفاده از لباس های جیب دار و لبه دار برای کارگرانی که در محیطهای آلوده به مواد سمی و قابل انفجار کار می کنند، ممنوع است به دلیل امکان اینکه غبار سمی در لبه لباس باقی بماند.

چک شدن اتصالات کمربندها باید هر روز چک شوند.

و خرید و فروش لباس کار باید هر ۶ ماه انجام شود.

فروش لباس کار کارگری

تولید و فروش انواع لباس کار کارگری

جهت سفارش انواع لباس کار کارگری مستقیما از تولیدی و بدون واسطه می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و با شماره های پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار،لباس کار مردانه،انواع لباس کار حرفه ای،لباس کار دوبنده،لباس کار …