خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید و فروش انواع پک جراحی بینی

تولید و فروش انواع پک جراحی بینی

تولید و فروش انواع پک جراحی بینی،پک جراحی جنرال،پک جراحی چشم،انواع پک های جراحی اتاق عمل و … در سایت تولید کننده بازرگانی خانه صنعت و معدن ممکن شده است.

پک جراحی بینی

معرفی کامل پک جراحی بینی

پک جراحی بینی یکی از پک های جراحی است که شامل یک سری پوشاک و اشیاء مخصوص به آن عمل است. این پک علاوه بر وسایل عمومی که در هر عمل به آن نیاز است، شامل یک سری اقلام تخصصی در جراحی بینی است که حتماً فرد متخصص و بیمار به آن نیاز دارد.

پک جراحی بینی همانند دیگر پک های جراحی شامل مجموعه پوشاک و وسایلی است که هم به صورت استریل شده و هم غیر استریلی وجود دارد. این پک جراحی بیشتر به صورت استریل شده در اختیار بیماران و پزشکان قرار می گیرد زیرا در زمان انجام عمل بهتر است لباس های غیر استریل با صورت بیمار برخورد نکند. این جراحی به دلیل اینکه یک عمل زیبایی است بسیار پر طرفدار است و روزانه در سرتاسر جهان ده ها هزار نفر اعم از مرد و زن، این عمل زیبایی را انجام می دهند. به همین خاطر پک جراحی بینی از مهم‌ترین پک های جراحی در بازار است. تهیه پک های این جراحی توسط افراد متخصص در اتاق عمل تهیه می شود که برای این کار یک سری وظایف بر عهده دارند.

برای خرید پک بینی بهتر است از شرکت های معتبر خریداری شوند تا از نظر کیفیت و استریل شده کاملاً دارای صحت و سلامت باشد. همچنین قبل از عمل باید این پک ها را برای عمل آماده کرده و در اختیار بیمار و همچنین پزشک متخصص قرار بدهد. این وظایف شامل مواردی مانند دست شستن بر طبق دستورالعمل، پوشيدن گان و دستكش استريل، پوشاندن ميزها با پوشش استريل و قرار دادن وسايل و لوازم به شكل استريل بر روي آنها، كنترل پک جراحي درون ست هاي جراحي قبل از عمل بر طبق شناسنامه هر پک جراحي بینی، پوشاندن بيمار با پوشش هاي استريل داخل پک می باشد.

اقلام مورد نیاز پک جراحی بینی

همان‌طور که گفته شد پک جراحی بینی مختص عمل زیبایی و غیر زیبایی بینی است. اقلام این پک می تواند شامل:

 • کاور میز یا همان شان رومیزی ساده و ضد آب
 • دستمال جاذب
 • شان پروفه لایه جاذب یا چشمی
 • کیسه وسایل
 • گان جراح
 • شان ساده
 • حوله دست خشک کن

این اقلام می تواند بسته به نیاز جراح در حین عمل می تواند تغییر کند. علاوه بر اقلام گفته شده بهتر است بدانید که این پک در چه سایز هایی و چه تعدادی در بازار عرضه می شوند.

سایز اقلام مورد نیاز پک جراحی بینی به صورت زیر است

 • سایز گان جراح اصولاً large است زیرا تقریباً برای تمامی سایز ها متناسب است و پزشکان می توانند راحت عمل خود را انجام دهند.
 • حوله دست خشک کن در اندازه های ۴۰*۴۰ است که استاندار محسوب می شود.
 • شان ساده در اندازه های ۱۰۰*۸۰ در داخل پک جراحی قرار می گیرند.
 • شان پروفه چشمی در اندازه های ۱۰۰*۱۵۰ داخل پک جراحی قرار می‌گیرد.
 • شان رومیزی ساده در اندازه های ۱۰۰*۱۵۰ تولید می شود.
 • همچنین شان رومیزی ضد آب در اندازه های ۱۰۰*۱۵۰ تولید می شود.

این اقلام همان‌طور که گفته شد علاوه بر سایز استانداری که دارند، تعداد مشخصی هم برای پک جراحی بینی در نظر گرفته شده است که در ادامه خواهیم گفت.

تعداد گان جراح دو عدد، تعداد حوله دست دو عدد، تعداد شان ساده سه عدد و شان پرفوره چشمی، شان رومیزی ساده و ضد آب هم تنها یک عدد است. این تعداد که مشخص می شود اصلاً ثابت نیست بلکه به طور کلی با این اندازه ها و تعداد سفارش داده می شود، اما ممکن است دکتر مربوطه برای عمل بینی پیش روی اقلام و سایز و تعداد را تغییر دهد.

پک جراحی بینی

تولید و فروش انواع پک جراحی بینی

جهت سفارش پک جراحی بینی و انواع پک جراحی اتاق عمل می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و یا جهت مشاوره با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …