خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید و فروش اینترنتی لباس پزشکی ارزان

تولید و فروش اینترنتی لباس پزشکی ارزان

تولید و فروش اینترنتی لباس پزشکی ارزان قیمت در انواع : روپوش پزشکی ،روپوش پزشکی نانو ، لباس اتاق عمل خارجی ، و انواع البسه بیمارستانی

فروش اینترنتی لباس پزشکی فروش اینترنتی لباس پزشکی فروش اینترنتی لباس پزشکی

 

بهترین جنس پارچه به کار رفته در لباس پزشکی چیست ؟

مرکز تولید و فروش اینترنتی لباس پزشکی با کادری کارآمد و بهره گیری از بهترین مواد و پارچه های متناسب با لباس پزشکی توانسته بهترین کیفیت را در تولیدات خود در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

و اما جنس های مختلف به کار رفته در انواع لباس پزشکی :

  • لباس های مخصوص اتاق عمل از جنس پنبه تولید شده و اکثرا با قابلیت چند بار استریل تولید می شوند. و به رنگ های آبی یا سبز هستند تا خون به راحتی روی آنها دیده شود.
  • و اما لباس های پزشکی عموما از جنس پلی استر و یا پنبه می باشند و یکپارچه هستند از دیگر ویژگی این لباس ها باید راحتی و مقاومت پارچه به کار رفته می باشد.
  • لباس خدمات هم مانند دیگر لباس های بیمارستانی در مجموعه ی فروش اینترنتی لباس پزشکی موجود است. لباس خدمات بیمارستانی باید مقاومت بیشتری داشته باشد تا در برابر مواد ضدعفونی مصری خدمه به آن صدمه کمتری برسد. که برای این امر در آن از خاصیت رنگرزی زد آب ژاولی استفاده می شود تا رنگ آن ثابت بماند.
  • در لباس بیمار ها بیشتر از پارچه هایی همچون تترون و ترگان استفاده می شود. لباس بیمار دارای انواع مختلفی دارد که از جمله آن لباس افراد باردار و لباس مخصوص نوزاد می باشد و چندین سایز نیز برای افراد بزرگسال و همچنین کودکان در نظر گرفته شده است.

فروش اینترنتی لباس پزشکی فروش اینترنتی لباس پزشکی

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی چه خصوصیاتی دارند ؟

لباس یکبار مصرف بیمارستانی نیز بخشی از لباس های پزشکی به حساب می آید. لباس ها و اقلام یکبار مصرف بیشتر از پارچه فلامنت یا فلامنت پنبه تولید می شوند در اکثر موارد رنگ آن پارچه سبز ، صورتی یا آبی و با طرح چهارخانه یا بدون طرح می باشد. و اما پارچه اس ام اس که دارای لایه هایی است که از ورود انواع باکتری ها و میکروب به صورت مفیدی جلوگیری می نماید و برای لباس های اتاق عمل ،شان، گان و ماسک مناسب است.

لوازم یکبار مصرف بیمارستانی مانند دستکش یکبار مصرف ، کلاه و ماسک است که بخشی از رعایت بهداشت برای جلوگیری از انتقال بیماری ها و از اقلام ضروری مصرفی در بیمارستان می باشد که در آنها اکثرا از پارچه ی اسپان باند استفاده می شود.

فروش اینترنتی لباس پزشکی فروش اینترنتی لباس پزشکی

فروش اینترنتی لباس پزشکی ارزان

بازرگانی خانه صنعت و معدن با سال ها  تخصص در امر تولید و فروش اینترنتی  انواع البسه پزشکی و لباس یکبار مصرف بیمارستانی را با بهترین قیمت و کیفیت به تولید می رساند.

با خرید از مرکز تولید و فروش اینترنتی لباس پزشکی با حذف واسطه ها و داشتن خریدی مستقیم می توانید خرید خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت انجام دهید.

جهت ارتباط با کارشناسان مرکز از طریق شماره های ذیل مستقیما تماس حاصل نمایید و یا از طریق لینک واتساپ و یا تلگرام سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسید.

 

 

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …