خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید و فروش لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی

تولید و فروش لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی

تولید و فروش لباس های یکبار مصرف بیمارستانی،لباس مریض بیمارستان،گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی و … و خرید به صورت اینترنتی در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی شامل لباس یکبارمصرف MRI , انواع لباسهای جراحی اعم از کلاه  یکبارمصرف جراح، دستکش یکبارمصرف جراح, پیشبند یکبارمصرف جراح، بلوز یکبارمصرف جراح، شلوار یکبارمصرف جراح ، ماسک یکبارمصرف جراح، کلاه یکبارمصرف بیمار، بلوز یکبارمصرف بیمار، شلوار یکبارمصرف بیمار، گان  یکبارمصرف بیمارو زیرانداز بیمار، کلاه گان یکبارمصرف ، ملحفه ساده و کشدار یکبارمصرف کاور جسد، لباس یکبارمصرف سرهمی، روبالشی یکبارمصرف، کاور کفش یکبارمصرف ، حوله بیمار، کیسهای آشغال یکبارمصرف، ملحفه یکبارمصرف بیمار، انواع روپوش پزشکان و پرستاران، دستکش یکبارمصرف پرستاران و ماسک یکبارمصرف پرستاران که در قسمتهای مختلف بکار میرود با رنگبندیهای مختلف و در سایزهای مختلف ارائه میشود.

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی

انواع پارچه های مورد نیاز برای تولید لباس یکبارمصرف بیمارستانی

پارچه مناسب لباسهای یکبارمصرف  فلامنت یا فلامنت چهارخانه  است که به خاطر قیمت مناسبش  برای لباسهای یکبارمصرف بیمارستانی مناسب است. انواع منسوجات و پارچه بیمارستانی برای تولید لباس یکبارمصرف بیمارستانی شامل پارچه تترون، پارچه ترگال، پارچه ویسکوز و پارچه برزنت  است. باید از پارچهایی برای تولید لباس یکبارمصرف استفاده شود تا سبکی و راحتی داشته باشند تا حتی سالمندان نیز در آن حس راحتی پیدا کنند. لباسهای یکبارمصرف بیمارستانی نباید تن نما باشند. و شامل رنگهای مختلفی برای مردان و زنان بیمار استفاده میشود اعم از صورتی و آبی روشن و سبز بیمارستانی برای پزشکان و سفید برای پرستاران. که بیشترین مصرف برای تولید لباس یکبارمصرف بیمارستانی  تترون با وزن پایین و سبک برای راحتی بیماران است. پارچه ترگال کجراه با گرماژ ۲۷۰ و ۲۹۰  و ضخامت و مقاومتی که دارد به دلیل بافت و تراکمش مناسب تولید لباسهای فرم  بیمارستانیست. پارچه  فلامنت عرض یکونیم به دلیل قیمت ارزان بودن  و یکبارمصرف بودن مناسب تولید لباس بیمارستانیست.

لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی

تولید و فروش لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی

جهت سفارش انواع لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی با شماره های کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …