خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس اسکراب و اتاق عمل / تولید و فروش لباس اتاق عمل بیماران

تولید و فروش لباس اتاق عمل بیماران

تولید و فروش لباس اتاق عمل بیماران،لباس اتاق عمل زنانه،لباس اتاق عمل مردانه،انواع اسکراب پزشکی و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباس اتاق عمل بیماران

انواع لباس اتاق عمل بیماران

لباس اتاق عمل بیماران، اگر عضوی از مراکز تولید و فروش لباس اتاق عمل بیماران باشید، قطعاً به این مسئله آگاه هستید که، لباس اتاق عمل بیماران دارای خصوصیات خاصی می باشد. همچنین این موضوع را هم بهتر از هر شخص دیگری می دانید که این لباس، انواع گوناگونی داشته، و برای هر مورد متفاوتی، وجود لباس مناسب اتاق عمل بیماران یک امر ضروری است. در این نوشتار، قصد داریم انواع لباس اتاق عمل بیماران را به شما معرفی کرده و علت و یا دلایل ضروری بودن پوشیدن این لباس مخصوص را، بررسی خواهیم کرد.

لباس اتاق عمل بیماران، اغلب یک بار مصرف بوده و بعد از انجام عمل جراحی روی بیمار، پوشیدن لباس مخصوص اتاق عمل، طبیعتاً دیگر ضرورتی ندارد. حتماً به این مسئله واقف هستید که در بیمارستان، لباس های متفاوتی توسط بیماران پوشیده می شود. لباس بیمار خانم ها، آقایان، لباس های بیماران در بخش اورژانس، لباس مخصوص بخش، لباس های گوناگون جهت اتاق عمل و موارد دیگر؛ هر کدام از این لباس ها ویژگی های خاص خود را دارند و بر این اساس، با هم تفاوت دارند.

لباس اتاق عمل بیماران، همان طور که به اطلاع شما رساندیم، اغلب یک بار مصرف می باشد. اگر بخواهیم انواع لباس اتاق عمل بیماران را نام ببریم، به مهم ترین آن ها، یعنی موارد زیر، می رسیم:

 • لباس بیمار
 • لباس اتاق عمل بیمار یک بار مصرف
 • لباس سوزنی یک بار مصرف
 • پیراهن و شلوار کلاه یک بار مصرف برای بیمار
 • لباس گان مخصوص بیماران مرد در اتاق عمل
 • لباس گان مخصوص بیماران زن در اتاق عمل
 • لباس شان مخصوص بیماران مرد در اتاق عمل
 • لباس شان مخصوص بیماران زن در اتاق عمل

لباس اتاق عمل بیماران

ضرورت استفاده از لباس اتاق عمل بیماران

لباس اتاق عمل بیماران، یکی از ضروری ترین لوازم موجود در اتاق عمل است. همان طور که پزشکان جراح، تکنسین های اتاق عمل و پرستار های اتاق عمل هر کدام لباس مخصوصی، صرفاً جهت استفاده در اتاق عمل دارند، بیماران نیز، بسته به این که از آقایان باشند یا خانم ها، دارای لباس اتاق عمل هستند که مختصِ اتاق عمل است. حالا چرا لباس اتاق عمل ضروری است، به دلایل آن می پردازیم.

لباس اتاق عمل بیماران، همچنین باید دارای ویژگی خاصی باشد. همین داشتن ویژگی های خاص جهت پوشیدن، صرفاً در اتاق عمل، ضرورت استفاده از لباس اتاق عمل بیماران را توضیح می دهد؛ مثلاً

 • همۀ لباس های اتاق عمل بیماران باید به شکلی یکسان و هماهنگ باشد
 • لباس اتاق عمل بیماران باید یکرنگ باشد
 • لباس اتاق عمل بیماران حتماً باید پشت باز باشد. از آن جایی که لباس اتاق عمل بیماران به شکل گان پشت باز، همراه با شلوار و کلاه است، حتماً باید توجه داشته باشید که این لباس ها پشت باز باشد.
 • لباس اتاق عمل بیماران، معمولاً دارای گان، با قد ۱۱۰ سانتی متر می باشد
 • لباس اتاق عمل بیماران، معمولاً از جنس پارچه هایی ساخته می شود، که دارای ضخامت ۳۸ گرم باشد.

لباس اتاق عمل بیماران، علاوه بر ویژگی های فوق باید دارای ویژگی های فنی نیز باشد که، متخصصانی که در زمینۀ تولید و فروش لباس اتاق عمل بیماران فعالیت دارند، به این ویژگی ها آگاه می باشند. آن ها ضرورت استفاده از لباس مخصوص اتاق عمل را بهتر و بیشتر از هر شخص دیگری درک می کنند.

 

لباس اتاق عمل بیماران، به عنوان مثال، از پارچۀ ترگال عالی و با بالاترین کیفیت ممکن و مطلوب ساخته می شود. این لباس ها توسط دستگاه ها و ماشین آلات بسیار پیشرفته، در راستای تطبیق با هنجارهای صنعت بیمارستانی طراحی و تولید می شوند همین حساسیت ها ضرورت استفاده از لباس اتاق عمل را بیش از پیش آشکار می سازد. همچنین، لباس اتاق عمل بیماران، باید از پارچه ای ساخته شود که علاوه بر شیک و منظم و مرتب بودن، ضد آب ژاول درجه یک باشد. دوخت این لباس ها باید بسیار ظریف، دقیق و منظم باشد.

لباس اتاق عمل بیماران باید به رنگ سبز، آبی کم رنگ و یا خاکستری می باشد. علت استفاده از این رنگ ها، این است که چشم را کمتر خسته می کنند و همچنین برای چشم مقوی نیز می باشند. این رنگ ها همچنین موجب می شود دید جراح به اشیای قرمز، تقویت شود. در کل رنگ لباس اتاق عمل باید به گونه ای باشد که بتوان توسط آن، اشخاص استریل را از اشخاص غیر استریل تشخیص داد.

نکتۀ آخر این که در تولید لباس اتاق عمل ، هیچ نوع محدودیتی در طراحی مدل های گوناگون وجود ندارد. تنها عوامل و ویژگی هایی که ذکر کردیم در اولویت می باشند.

لباس بیماران اتاق عمل

تولید و فروش لباس اتاق عمل بیماران

جهت سفارش می توانید با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …