خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / تولید و فروش لباس مریض اتاق عمل

تولید و فروش لباس مریض اتاق عمل

تولید و فروش لباس مریض اتاق عمل،لباس بیمار مردانه،لباس بیمار زنانه و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن ممکن شده است با امکان ارسال به کلیه نقاط

لباس مریض اتاق عمل
                   لباس مریض اتاق عمل

جنس پارچه های مصرفی برای تولید لباس مریض اتاق عمل

بیماران در قسمت های مختلف بیمارستان از لباس هایی با شکل ها و از جنس پارچه های متفاوت استفاده می کنند، در این بین لباس مریض اتاق عمل به دلیل خاص بودن شرایط بیمار و همچنین ویژگی های خاص اتاق عمل و عمل جراحی که دارای شرایطی بسیار حساس می باشند، باید دارای خصوصیاتی ویژه باشد؛ خصوصیاتی از قبیل نرم و راحت بودن، سبک و ضد باکتری بودن و همچنین حساسیت هم ایجاد نکنند.

لباس مریض اتاق عمل به لحاظ رنگ و شکل برای آقایان و خانم ها متفاوت تهیه می شود، اما جنس پارچه ای که برای این لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد، از یک نوع پارچه و یکسان می باشد.

لباس مریض اتاق عمل هم برای مردان و هم برای زنان از پارچه ی اسپان باند تهیه می گردد، و از لحاظ رنگ برای مردان رنگ آبی این نوع پارچه، و برای زنان رنگ صورتی آن را مورد استفاده قرار می دهند.

همچنین از پارچه ی اسپان باند با گرماژ بالا برای لباس مریض اتاق عمل مردانه استفاده می شود تا با دارا بودن ضخامت مناسب و بالای خود، بدن بیمار مشخص نباشد و در نتیجه بیمار هیچ احساس عذاب و ناراحتی نداشته باشد.

لباس مریض اتاق عمل

پارچه ی اسپان باند چه نوع پارچه ای است؟

پارچه ی اسپان باند یک پارچه ی بی بافت می باشد که به آن پارچه ی یک بار مصرف نیز گفته می شود و به دلیل دارا بودن مشخصات زیر آن را مناسب لباس مریض اتاق عمل نموده است.

برخی مشخصات پارچه ی اسپان باند:

  • قیمت پایین این نوع پارچه سبب شده است تا مراکز درمانی بتوانند با خرید انبوه آن برای تهیه ی لباس مریض اتاق عمل با صرف هزینه ای کم، لباس هایی مناسب را تهیه نمایند.
  • این نوع پارچه دارای انواع رنگ ها با گرماژهای متفاوت می باشد.
  • پارچه هایی نرم و لطیف هستند و همین باعث می شود تا بیمار با آن احساس راحتی کند و دچار خارش و حساسیت نشود.
  • آنتی باکتریال می باشد.

لباس مریض اتاق عمل

لباس مریض اتاق عمل چه کاربردی دارد؟

یکی از بندهای حقوقی که قبل از ورود به اتاق عمل، بیمار باید بداند تا از حقوق خود در قبل از انجام عمل جراحی، حین عمل و بعد از اتمام عمل جراحی آگاه باشد، این است که در تک تک این مراحل باید پوششی مناسب داشته باشد و تمام کسانی که در اتاق عمل حضور دارند ملزم به رعایت این امر برای همگی بیماران اعم از بیماران کودک، مرد و زن، و همین طور در هر سنی می باشند.

برای حفظ حریم شخصی بیمار و همچنین در نظر گرفتن شأن و حقوق بیمار باید در حین رفتن به اتاق عمل، داخل اتاق عمل و حتی حین عمل جراحی، بیمار دارای پوششی کامل باشد و تنها قسمتی از بدن که نیاز به جراحی دارد باز بماند.

علاوه بر این لباس مریض اتاق عمل پشت باز بوده، به راحتی برای انجام عمل جراحی می توانند بندهای آن را باز کرده، هنگام آماده سازی بیمار بدون این که صدمه ای به بیمار زده شود، و یا سختی و زحمتی برای بیمار داشته باشد، آن را از تن بیمار خارج کنند، ولی حتی در این مورد نیز باید پوششی روی کل بدن بیمار بیندازند که فقط دارای سوراخی به اندازه ی جای عمل جراحی باشد تا جراح بتواند به راحتی کار خود را انجام بدهد.

دمپایی های خاص بیمار نیز یکی دیگر از قسمت های مربوط به لباس مریض اتاق عمل می باشد که عموما قسمت جلویی آن ها بسته است تا از پاهای بیمار در برابر موادی که احیانا در اتاق عمل موجود است و یا خون و ترشحاتی که ممکن است وجود داشته باشد محافظت نماید.

در واقع وجود این لباس ها برای بیمار در اتاق عمل علاوه بر پوشش دهی بدن باعث می شود تا خون و ترشحاتی که حین عمل جراحی از بدن خارج می شود تمام قسمت های بدن بیمار را آلوده نسازد، و همچنین به دلیل استریل بودن خود لباس سبب می شود تا هیچ آلودگی ای نیز برای بدن جراحی شده ی بیمار ایجاد نکرده، سلامت او را به خطر نیندازد.

لباس مریض اتاق عمل

تولید و فروش لباس مریض اتاق عمل

جهت سفارش انواع لباس مریض اتاق عمل و … با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذبل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …