خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / تولید و پخش انواع لباس کار ضخیم

تولید و پخش انواع لباس کار ضخیم

تولید و پخش انواع لباس کار ضخیم مردانه ، لباس کار حرفه ای ، لباس کار ضد آب ، لباس کار ضد اسید ، لباس کار برق ، لباس کار سرهمی ، لباس کار دوبنده و …

لباس کار ضخیم لباس کار ضخیم

کاربرد انواع لباس کار ضخیم چیست؟

چه یک کارگر ساختمانی، میدان نفتی، مکانیک، نجار، و غیره باشید؛ به لباس کار ضخیم و کفشی نیاز دارید. تا متناسب با هر یک از شغل های مذکور استفاده شده باشد. پوشش و لباس کار ضخیم حفاظت مطمئنی را برای یک فرد فراهم می‌کند.

شناخت کاربرد لباس کار ضخیم با توجه به شغل مورد نظر تعیین می شود. با این حال، هر ویژگی که در لباس کار گنجانده می‌شود با یک هدف عملکردی طراحی شده‌اند. لباس کار همچنین در یک شکل شدن پرسنل یک مجموعه یا یک سازمان نقش موثری دارد. مهم ترین کاربرد لباس کار ضخیم و مناسب رعایت اصول ایمنی در موقعیت های متفاوت کاری است. از جمله خواص و ویژگی های لازم برای لباس کار ضخیم می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • ضد آب بودن یا دفع کننده مایعات مختلف
  • داشتن دوخت سه گانه و محکم
  • مقاومت بالا در مقابل شعله و حرارت
  • لبه دوزی مناسب و منظم

این ویژگی ها استحکام اضافی را در نقاط فشاری مشترک بر روی یک لباس اضافه می‌کنند. رعایت این جزئیات باعث می شود تا کاربرد لباس کار ضخیم در تمامی شغل های ممکن هیچ گونه آسیب جانی را برای شخص ایجاد نکند.

در این صورت روند کار بدون هیچ جای نگرانی پیش خواهد رفت و تمامی کارگران و افراد شاغل با خیال آسوده به انجام کار مشغول خواهند بود. مهم نیست که در چه جایگاهی مشغول به کار باشید. هر شخصی به پوشیدن یک لباس کار با کیفیت نیازمند است.

لباس کار ضخیم

 

از چه پارچه هایی برای تولید لباس کار ضخیم استفاده می گردد؟

وقتی به یک لباس کار ضخیم فکر می کنیم چه چیزی در ذهن پدیدار می شود؟ احتمالا دوام. لباسی که فاقد تجملات باشد؛ به راحتی قابلیت کاربرد بالا را هم ایجاد می کند. البته این به این معنی نیست؛ که لباس کار نمی‌تواند شیک باشد. رعایت تمام ملزومات لازم در دوخت و ارائه لباس کار به اندازه زیبایی آن اهمیت دارد. جنس پارچه لباس کار شامل موارد زیر است.

  • اردک پنبه: بسیار رایج و معروف است.
  • فلانل: در فضای باز و شرایط سرد استفاده می شوند. و بسیار سبک است.
  • پارچه پلاستیکی: نایلونی، پلی استر و .. که قبلا کمتر محبوب بودند. اما با پیشرفت در تکنولوژی لزوم استفاده از این جنس پارچه به شدت احساس شد.
  • پارچه کتان عایق: به طور معمول از پنبه نرم، پشم و یا پارچه اکریلیک ساخته شده‌اند
  • پارچه اسپندکس پلی استر : این پارچه برای عایق کردن لباس بسیار عالی عمل می کند.
  • دنیم : مشابه شلوار ها و لباس های جین است. پوشیدن یک لباس کار ضخیم دوخته شده با این پارچه راحتی را به ارمغان می آورد.

چون بسیاری از لباس ‌های کار با استفاده از مواد بادوام تری ساخته می‌شوند، ممکن است نیاز به استراحت بیشتری در مقایسه با لباس‌های استاندارد و از جنس کتان داشته باشند.

لباس کار ضخیم

نحوه خرید انواع لباس کار ضخیم

جهت خرید انواع لباس کار ضخیم ، لباس کار ضد آب ، لباس کار سرهمی ، لباس کار دوبنده و … یا روی لینک واتساپ کلیک نمایید و یا با تلفن های مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس کار در یزد

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد و کلیه استان های هم جوار در …