خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / تولید کنندگان لباس بیمار ارزان در تهران

تولید کنندگان لباس بیمار ارزان در تهران

تولید کنندگان لباس بیمار ارزان قیمت در تهران،لباس بیمار مردانه،لباس مریض بیمارستان،انواع لباس بیمارستانی تترون و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

تولید کنندگان لباس بیمار

آیا تولید لباس های بیمارستانی به مجوز بهداشت نیاز دارد؟

تولید کنندگان لباس بیمار باید برای تولید مجوز های لازم را از وزارت بهداشت را داشته باشند. این لباس ها برای مراکز درمانی استفاده می شود بنابراین باید دارای استاندارد های لازم برای این مراکز باشد.

تولید کنندگان لباس بیمار در صورتی که لباس‌ها را تحت شرایط بهداشتی تولید نکنند و استریل ننماید  موجب انتقال عفونت در بیمارستان خواهند شد. باید مراقب خرید لباس هایی که با نام ارزان فروخته می شود باشید چون برخی مواقع تولید کنندگان لباس بیمار و کارگاه های غیر مجازی هستند که با استفاده از مواد اولیه غیر بهداشتی و در شرایط نامناسب اقدام به تولید می کنند و به همین دلیل تولیداتشان با قیمت ارزان تر از بازار به فروش می رسد.

تولید کنندگان لباس بیمار همچنین تجهیزات لازم برای استریل کردن برخی از لباس های یک بار مصرف و چند بار مصرف را نیز داشته باشند. برای استریل لباس های یکبار مصرف باید از اشعه و یا گاز دهی استفاده شود و برای لباس های چند بار مصرف از اتوکلا استفاده می شود.

تولیدکنندگان لباس بیمار همچنین باید با انواع لباس های بیمارستانی و کاربردهای آن آشنایی داشته باشند و انواع لباس ها را رنگ های مخصوص بیمارستان برای بیماران و پزشکان و پرسنل تولید کنند.

بیمارستان های تهران برای خرید ارزان لباس های بیمارستان می توانند از طریق کارگاه های مجوز دار اقدام کنند و با خرید از خود کارگاه یا نمایشگاه های مرتبط با تولید کنندگان می توانند حجم بالایی از انواع لباس های بیمارستان را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه خرید نمایند.

به هنگام خرید لباس های بیمارستانی حتما به نشان استاندارد آن توجه داشته باشید و حتما از مجوز های بهداشتی آن اطلاع داشته باشید. لباس های بیمارستانی در رنگ های مانند صورتی و آبی و سبز تولید می شوند و علاوه بر تنوع رنگی دارای تنوع در جنس نیز می باشند که برای مکان های درمانی مناسب می باشد.

تولید کنندگان لباس بیمار

پارچه های مصرفی برای تولید لباس بیمار

تولید کنندگان لباس بیمار از پارچه هایی برای لباس های بیمارستانی استفاده می نمایند که مناسب برای آن مکان باشد در این جا به تعدادی از آنها اشاره می نماییم. یکی از انواع پارچه های بیمارستانی که تولید کنندگان لباس بیمار  از آن استفاده می نمایند پارچه تترون است یکی از این پارچه هاست که مصرف نسبتا بالایی دارد.

تولید کنندگان لباس بیمارستان بهتر است به هنگام تولید از پارچه های تترونی استفاده نمایند که دارای کیفیت باشد و با شستشو با آب ژاول از بین نرود و این حالت را از روی ثبات رنگ می توان درک کردو همچنین این پارچه نباید بدن نما باشد که بعد از دوخت لباس غیر قابل استفاده نباشد.

وزن تترون بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ گرم است که معولا تترونی با وزن ۱۵۰ تا ۱۷۵ را برای بیمارستان پیشنهاد می دهند. پارچه دیگری که تولید کنندگان لباس بیمار از آن استفاده می نمایند ترگال است، که برای لباس بیمار استفاده می شود.

در رنگ آمیزی ترگال  باید دقت شود از روشی استفاده شود تا بعد از شستشو از بین نرود. این پارچه صد نوع رنگ دارند و بیشتر در روپوش پرستاری و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از پارچه های بیمارستانی اسپان باند است  که در میان مردم به پارچه یکبار مصرف و بی بافت مشهور است. این پارچه بخش زیادی از لباس های بیمارستانی را شامل می شود  و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد بسیار مورد توجه بوده است. ضد آب بودن و سبک بودن و یکبار مصرف بودن آن از انتقال عفونت بیمارستانی جلوگیری می کند به همین دلیل در انواع لباس ها بیمارستانی و لباس جراحی و روکش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید کنندگان لباس بیمار

تولید کنندگان لباس بیمار ارزان در تهران

جهت سفارش انواع لباس بیمار در تهران مستقیما از تولید کنندگان انواع لباس بیمارستانی می توانید با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …