خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید گان بیمار و توزیع به سراسر کشور

تولید گان بیمار و توزیع به سراسر کشور

تولید گان بیمار و توزیع به سراسر کشور…تولید انواع لباس بیمارستانی ، تولیدکننده گان لباس بیمارستانی در تهران ، تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

تولیدی گان بیمار

تولید کنندگان از چه پارچه ای برای گان بیمار استفاده می کنند؟

در جواب به این سوال و هزار سوال دیگری که در ارتباط با کارگاه های تولیدی گان بیمار به ذهن همه ما خطور می­کند، باید گفت که کارگاه های تولیدی گان بیمار همواره با توجه به نیاز های بیماران و خواسته های مراکز بهداشت محیط در بیمارستان ها، اقدام به تولید گان می­کنند. این یک معقوله کاملا تخصصی است و نباید در مورد آن بی توجه بود. در نگاه اول مراکز تولیدی می­توانند از هر پارچه و الیافی استفاده کنند و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد، چرا که در نگاه اول پارچه، پارچه است و جز تعاریف لطافت و نرمی ملاک دیگری در این زمینه وجود ندارد. اما اگر از دید یک متخصص بهداشت محیط به این مسئله نگاه شود موارد زیر را در بکار گیری پارچه گان باید در نظر گرفت. مورد اول در ارتباط با جنس الیاف سازنده پارچه است.

ما نمیتوانیم از پارچه هایی استفاده کنیم که رطوبت را جذب می­کنند. علت این امتناع تسریع شیوع و رشد میکرو ارگانیسم های بیماری زا در محیط های مرطوب است که نرخ رشد آنها را تا دو برابر افزایش می­دهد. با توجه به اینکه محیط بیمارستان در برخی موارد سطح بالایی از باکتری ها و عوامل بیماری زا را در خود جای داده است، الیاف آب گریز در مقام اول تقاضا قرار می­گیرند.

در نظر داشته باشید که الیاف طبیعی مانند پنبه به شدت رطوبت را به خود جذب می­کنند، بنابراین این سوال مطرح می­شود که ایا ممکن است بتوان از الیاف پلیمری به تنهایی در تولید گان استفاده کرد؟ جواب این سوال هم بله و هم خیر است. جواب مثبت برای تولیدگان هایی است که برای یک بار به مصرف می­رسد و چون عمدتا مدت زمان کوتاهی توسط بیمار یا جراح پوشیده می­شود لطافت و نرمی آن کمتر مد نظر گرفته می­شود و بیشتر روی خواص آب گریز آنها مانور داده می­شود مهم ترین پارچه پلیمری که در این زمینه مورد استفاده قرار می­گیرد الیاف پلی پروپیلن است که از ان، پارچه های اسپان باند را می­سازند. پارچه اسپان باند به طور چشمگیری در ساخت گان های یک بار مصرف کاربرد دارد.

دومین پارچه که به منظور ساخت گان یک بار مصرف استفاده می­شود پارچه SMS است که از الیاف فیبر کامپوزیتی ساخته شده است. اما جواب منفی ما به سوال مطرح شده، برای ساخت گان با استفاده طولانی مدت است. در مواقعی که بیمار در بخش های ایزوله و یا مراقبت های ویژه حضور دارد حفظ سلامت بیمار در مقابل تهدیدات بیرونی امری ضروری است. بنابراین لباس هایی که جذب رطوبت پایینی را دارند باید مورد استفاده قرار بگیرند اما بکارگیری الیاف پلیمری برای تولید گان با مدت استفاده طولانی تر چند مشکل را برای بیمار یا مصرف کننده ایجاد می­کند. اولین مشکل عدم لطافت و زبری پارچه است که استفاده طولانی مدت را برای بیمار ناخوشایند می­سازد. دومین دلیل ایجاد الکتریسیته ساکن است که استفاده از گان ها را برای بعضی بخش ها، به ویژه بخش ایزوله که با اکسیژن در ارتباط است را ممنوع می­کند.

پس برای تولید گان لباس بیمار با طول عمر بیشتر، چه باید کرد؟ بهترین کار در این زمینه ادغام و ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی با یکدیگر به منظور بهبود خواص است . در مراکز تولیدی گان بیمار بیشترین پارچه های مورد استفاده در تولید گان با کاربری طولانی مدت پارچه های پلی استری ترکیب شده با الیاف طبیعی مانند پنبه می­باشد. یک مثال پارچه از این خانواده الیاف، تترون است که به دلیل عدم سایش و پوسیدگی در برابر مواد شوینده انتی باکتریال و همچنین عدم چین و چروک یافتند بعد از شست و شوی دارای سطح تقاضای بالایی در میان تولید کنندگان ومصرف کنندگان است

تولید گان بیمار و توزیع به سراسر کشور

انواع گان بیمار

نوع گان هایی که در بیمارستان و مراکز خدمات درمانی مورد استفاده قرار می­گیرد متفاوت و گاها ویژه می­ باشد در زیر به تعدادی از گان های  تولید شده در مراکز تولیدی اشاره می­کنیم

۱- گان اتاق عمل: این نوع گان ها به منظور سهولت تعویض آن در بیمارانی که ممکن است به دلایل متفاوت بیهوش باشند به صورت پیش بندی طراحی شده و با دو گره در پشت لباس یا جلوی لباس بیمار را از محیط اطراف محافظت می­کند. این نوع گان ها در دو طرح یک بار مصرف و قابل شست و شوی تولید و توزیع می­شود نوع یک بار مصرف آن که به گان جراحی نیز مشهور است تنها در جراحی های باز مورد استفاده قرار می­گیرد.

۲- گان بخش مراقبت های ویژه: این گان به دلیل حضور بیمار در حالت نامناسب جسمی، با بیشترین سطح ایمنی و دفع رطوبت ساخته می­شود. تمام این گان ها استریل شده هستند و در برخی موارد که احتمال انتقال و سرایت بیماری به محیط اطراف بیشتر می­شود از نوع یکبار مصرف این گان ها استفاده می­شود .

سخن اخر اینکه علی رغم اینکه طراحی گان ها به گونه ایی انجام شده تا البسه ایی برای بیماران باشند، اما می­تواند توسط دیگر اشخاص که در محیط بیمارستان به ویژه اتاق عمل در رفت آمد هستند، مانند جراحان و پرسنل اتاق عمل استفاده شوند. بکارگیری گان در اتاق عمل برای افراد به جز بیمار به دلیل حفظ پروتکل های محافظت شخصی امری ضروری است که در کنار حفظ سلامت شخص از انتقال و سرایت عوامل بیماری زا، که ممکن است توسط پرسنل اتاق عمل وارد بخش جراحی شده باشد، به بیمار جلوگیری می­ کند.

تولیدی گان بیمار

جنس البسه یکبار مصرف بیمارستانی و کاربرد آن

البسه یکبار مصرف بیمارستانی تولید شده در بخش‌های مانند اتاقهای عمل و اتاق‌های که نیازمند استریل شدن و یا حتی  جلوگیری از نفوذ میکروب ها  هستند و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل اینکه این لباس ها به راحتی قابل از بین رفتن و می‌توان آنها را دفع کرد استفاده از آنها امروز گسترش پیدا کرده است و مورد توجه افراد زیادی در بخش های گوناگون قرار گرفته است.

جنس لباس های یکبار مصرف در کشور ما عموماً از جنس پارچه های اسپان باند و یا اس ام اس می باشد که با توجه به نوع مرغوب آن که در کشور وجود دارد پارچه های آن در رنگ های صورتی، آبی و …. تولید می‌شود و در اختیار شرکت های تولید کننده قرار می‌گیرد، که با وسیله آنها می‌توانند لباس های با کیفیت در طرحها و رنگها و مدلهای متنوع متفاوت برای بخش های گوناگون بیمارستان تولید کنند.

البسه بیمارستانی تولید شده را می‌توان از جمله گان ها،  شان ها، کلاه و دستکش های یکبار مصرف، پیشبند ها، لباس های مامایی ملحفه ها و … دانست که در بخش های متفاوت و گوناگونی  در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پارچه های اسپان باند و اس ام اس را  پارچه های بدون بافت نیز می نامند زیرا دارای بافت نیستند و به پارچه های بدون بافت در بازار معروف می باشند.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

تولید گان بیمار و فروش بی واسطه

جهت سفارش و مشاوره انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله یکبار مصرف

چند نکته مهم در تشخیص لباس ایزوله یکبار مصرف مرغوب

چند نکته مهم در تشخیص لباس ایزوله یکبار مصرف مرغوب …جهت سفارش و اطلاع از …