خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / تولید گان پزشکی فروش عمده و بی واسطه

تولید گان پزشکی فروش عمده و بی واسطه

تولید گان پزشکی فروش عمده و بی واسطه ، گان جراح،تولید گان بیمارستانی و انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن با امکان ارسال به کلیه نقاط

 

لباس گان پزشکی

با توجه به شیوع بیماری جدید

ثبت سفارش لباس گان یزشکی مچدار برای مراکز درمانی و مطلب ها به صورت ویژه انجام می پذیرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه محصول با شماره های زیر در ارتباط باشید:

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

کارشناس فروش:۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

گان پزشکی یا گان جراح چیست و چه کاربردی دارد

لباس فرم که در اتاق های بیمارستان به پزشک جراح و یا پرستار و یا کمک جراح  اتاق عمل پوشانده می شود گان پزشکی می گویند.  گان پزشکی عموماً به رنگ سبز و آبی می باشد زیرا این رنگ ها باعث می شود که دید پزشکان و همچنین جراحان قوی تر گردد.

این لباس به دلیل اینکه به راحتی استفاده می‌شود توصیه می‌شود با استفاده از این فرم مخصوص آسیب های جدی به محیط وارد نمی گردد، هزینه آن به صرفه می باشد و آلودگی‌های زیست محیطی ندارد و کاربردهای بسیار زیادی در علم پزشکی در اتاق‌های جراحی و بخش هایی که نیاز به استریل دارند و همچنین جداسازی پوشش بیمار و پزشک اهمیت بسیار زیادی دارد.

تولید گان پزشکی یا اسکراب در کشور ما به صورتی می باشد که رنگ آن سبز و آبی ضد آب ژاول می باشد زیرا بعد از این که شسته شدن با آب ژاول و ضد عفونی شدن رنگ آن نرود. در دو مدل چندبار و یکبار مصرف  تولید می‌شود مدل چند بار مصرف آن از جنس پنبه، پلی استر و…. بوده و مدل یکبار مصرف آن بی بافت است و بیشتر توصیه می‌شود از مدل های یک بار مصرف استفاده شود.

تولید گان پزشکی

چرا استفاده از گان یکبار مصرف پزشکی توصیه می شود؟

در قسمت قبل  گفتیم  تولید گان پزشکی به صورت یک بار مصرف و چندین بار مصرف انجام می شود.  گان های  چند بار مصرف استفاده آنها به گونه‌ای است که می توان آنها را شستشو داده و دوباره استفاده کرد. اما به دلایلی استفاده از گان یک بار مصرف توصیه می شود اول اینکه گان های پزشکی مستقیماً با بیمار و اتاق جراحی ارتباط داشته و باید عاری از هر گونه میکروب و میکروب هایی باشند که به محیط و اطراف منتقل می‌شوند.

بنابراین بهتر است که از گان یک بار مصرف استریل استفاده کرد تا هم برای محیط ضرری نداشته باشند و هم اینکه پس از استفاده در محیط بیمارستانی و آلوده به میکروب ها و انواع و اقسام ویروس ها که ممکن است در اتاق‌های جراحی و ….. وجود داشته باشد و خارج شده و معدوم گردند. به همین دلیل توصیه می شود که پزشکان در تولید گان پزشکی از گان یک بار مصرف بیشتر استفاده کنند.

تولید گان پزشکی

تولید گان پزشکی فروش عمده و بی واسطه

جهت سفارش می توانید از طریق لینک واتساپ و یا شماره های ذیل با کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش مستقیما در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …