خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / خرید ارزان لباس بیمارستان تهران

خرید ارزان لباس بیمارستان تهران

خرید ارزان لباس بیمارستان تهران،لباس مریض بیمارستان،انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف ارزان قیمت،گان یکبار مصرف بیمارستانی و … مستقیما از تولیدی

خرید لباس بیمارستان تهران

انواع لباس بیمارستان

برای خرید لباس بیمارستان تهران  باید با انواع لباس بیمارستان آشنا باشید. انواع لباس بیمارستان شامل

  • لباس بیمار
  • لباس فرم پرسنل
  • لباس مخصوص اتاق عمل
  • لباس پزشک
  • لباس بارداری
  • لباس مخصوص خدمات

استفاده از لباس بیمارستان در مکان های مختلف و برای افراد مختلف در بیمارستان علت های مختلفی دارد و لباس ها نیز با جنس های مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای خاصیت مختلفی می باشد.

مهمترین تفاوت در میان لباس های بیمارستانی جنس آنها می باشد که به صورت یکبار مصرف و یا  پارچه هایی از جنس تترون و یا پنبه و پلی استر می باشد که هر کدام در مکان های مختلفی قابل استفاده است.

خرید لباس بیمارستان تهران، توسط مسئول مربوطه در آن بیمارستان صورت می گیرد و لباس مربوط به تمام بخش های  بیمارستان از کارگاه های تولید کننده معتبر که استاندارد های لازم برای تولید را رعایت می کنند خرید می شود و معمولا خرید لباس بیمارستان تهران به صورت عمده، بسیار ارزان خواهد بود و انواع لباس بیمارستانی از این طریق و به صورت ارزانتر از بازار قابل خرید است.

برای لباس بیمار معمولا پارچه تترون و ترگال و لباس یکبار مصرف استفاده می شود. و برای خانم ها رنگ صورتی و آقایان  رنگ آبی انتخاب می شود. لباس کودک و نوزاد و لباس بارداری نیز جز لباس های بیمارستانی به حساب می آید.

لباس اتاق عمل معمولا از نوع یکبار مصرف و یا چند بار مصرف است که دوباره باید استریل شود. جنس لباس های یکبار مصرف برای جراحی بسیار مناسب تر است زیرا از انتقال مجدد عفونت جلوگیری می کند.

لباس پزشک نیز معمولا از جنس پنبه و پلی استر می باشد که به صورت روپوش و شلوار است این لباس باید مقاوم باشد و هم فرد به هنگام پوشیدن احساس راحتی داشته باشد. لباس بارداری نیز باید دوختی مختص شرایط این افراد داشته باشد و  سر آستین ها و یقه و کمر آن از حالت طبیعی بزرگتر باشد. پس بهتر است به هنگام خرید لباس بیمارستان تهران جنس پارچه های بیمارستانی و با تنوع آن ها داشته باشید.

خرید لباس بیمارستان تهران

خصوصیات لباس های بیمارستانی

خصوصیات لباس های بیمارستانی معمولا با توجه به جنس و کاربرد آنها بررسی می شود. برای خرید لباس بیمارستان تهران به صورت ارزان می توان به کارگاه های تولید  آنها مراجعه نمود زیرا برای خرید عمده و مقدار بالای لباس بیمارستان بهتر است به مراکز تولید مراجعه شود تا قیمت ها به صورت عمده محاسبه شود. بهتر است از کار گاه های مجوز دار و قابل اعتماد خرید صورت گیرد تا از نظر کیفیت  و جنس، لباس ها دچار مشکل نباشد.

معمولا لباس های بیمارستانی به صورت یکبار مصرف تولید می گردند که در این صورت این لباس ها دارای جنس اسپان باند هستند و در واقع جنس آنها بی بافت است و شرایطی را فراهم می کند که مانع از انتقال عفونت در بین بیماران و پزشک می شود. اسپان باند جنسی بسیار سبک و راحت است و مانع از عبور مایعات می گردد.

اگر برای خرید لباس بیمارستان تهران به دنبال لباس های یکبار مصرف هستید باید بدانید، استفاده از لباس های یکبار مصرف معمولا در اتاق عمل که احتمال انتقال بیماری بیشتر است برای پزشک و بیمار استفاده می گردد.

لباس های بیمارستانی که جنسی غیر از یکبار مصرف دارند معمولا به خوبی قابل شستشو می باشند و با مواد ضد عفونی کننده جنس پارچه آنها از بین نمی رود و مجددا قابل استفاده خواهند بود.

برای خرید لباس بیمارستان تهران باید با خصوصیات لباس های بیمارستانی‌ آشنایی داشته باشید.  لباس های بیمارستانی معمولا سبک و راحت هستند و موقعی که پوشیده می شوند احساس ناراحتی برای بیمار مخصوصا بیماران میانسال و یا کودکان ایجاد نمی کنند.

لباس های یکبار مصرف باید استریل شوند و این کار باید تحت شرایط استاندارد انجام شود و گرنه لباس قابلیت استفاده در بیمارستان را نخواهد داشت. معمولا لباس های اتاق جراحی به صورت یکدست و به نام گان شناخته می شود که با یک کلاه همراه است و لباس عکس برداری به صورت سه تکه لباس و شلوار و کلاه است که شرایط را برای عکس برداری بیمار فراهم می کند.

خرید لباس بیمارستان تهران در فرم های مختلف و رنگ های متنوع صورت می گیرد و برای آشنایی قبل از خردی بهتر از طریق مشاورین فروش شرکت های تولید کننده از انواع و کاربرد های مطلع شوید.

خرید لباس بیمارستان تهران

خرید ارزان لباس بیمارستان تهران

جهت سفارش انواع لباس های بیمارستانی با قیمت دولتی و مشاوره با کارشناسان فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …