خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / خرید ارزان لباس کار نانو

خرید ارزان لباس کار نانو

خرید ارزان لباس کار نانو و انواع لباس کار حرفه ای به صورت اینترنتی از تولیدی بازرگانی خانه صنعت و معدن و ارسال به کلیه نقاط

خرید لباس کار نانو

ویژگی های منحصر به فرد لباس کار نانو چیست ؟

امروزه فناوری نانو، در یکی از صنایعی که کاربرد زیادی دارد  و تولید کنندگان این دسته از صنایع مایل به استفاده از این صنعت نوپدید در ساخت محصولات خود می باشند، صنعت تولید لباس و علی الخصوص لباس های کار نانو می باشد. استفاده از این فناوری در تولید لباس، به لباس های تولیدی خصوصیاتی می دهد که لباس های معمولی آن هارا ندارند که در ادامه به این خصوصیات خواهیم پرداخت.

لباس کار های نانو دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که لباس های معمولی از آن ها بی بهره اند.
از مهم ترین خصوصیات این دسته از لباس ها که خرید لباس کار نانو را به عنوان یک لباس کار ایمن در صدر توجهات مشاغل سخت از جمله آتش نشانی قرار داده است، ضد اشتعال بودن آن هاست.

این لباس ها در مقابل آتش گرفتن از خود مقاومت نشان می دهند. این موضوع یک اصل بسیار مهم در کار، بخصوص برای آتش نشان هاست که لباسی که خریداری می کنند باید ضد اشتعال بوده و آن هارا در مقابل آتش محافظت کند.

از دیگر مواردی که در خرید لباس کار نانو باید مدنظر قرار بگیرد، آنتی باکتریال بودن این لباس هاست. لباس کار های نانو ضد میکروب بوده و در مقابل آلودگی های میکروبی مقاوم می باشند. همچنین یکی دیگر از مزایای خرید لباس کار نانو، خنک بودن و خیس نشدن هنگام پوشیدن این لباس هاست. این لباس ها آب گریز بوده و آب را جذب نمی کنند.

خرید لباس کار نانو

پارچه نانو چیست و کاربرد لباس کار نانو در چه مواردی است ؟

پارچه های نانو، از الیاف بسیار ریز نانو تشکیل شده اند که بصورت منظمی درهم تنیده شده اند. این الیاف به حدی ریزند که اجازه ورود هیچ ماده ای، حتی میکروب های در حد میکرون را به بدن انسان نمی دهند. خرید لباس کار نانو در مشاغلی که حفاظت از بدن در مقابل خطرات بیرونی از اهمیت بالایی برخوردار است، مانند شغل پر خطر آتش نشانی، حائز اهمیت است.

خرید لباس کار نانو

نحوه خرید و ارسال سفارش انواع لباس کار نانو و لباس کار معمولی از karuniform

جهت خرید انواع لباس کار می توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید و یا به صورت آنلاین از طریق لینک واتساپ و تلگرام سفارشات خود را ثبت نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس کار در یزد

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد و کلیه استان های هم جوار در …