خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / روپوش پزشکی / خرید بهترین گان پزشکی با استاندارد بین المللی

خرید بهترین گان پزشکی با استاندارد بین المللی

خرید بهترین گان پزشکی با استاندارد بین المللی … جهت سفارش و خرید گان پزشکی ، گان جراح ، گان مچدار و انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی از بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

کارشناس فروش:۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

خرید گان پزشکی

گان پزشکی استاندارد باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

گان های پزشکی لباسی است که پزشکان در محیط بیمارستان و هنگام ورود به اتاق عمل بر تن می کنند و به فعالیت خود می پردازند . پوشیدن این لباس برای پزشکان جهت محافظت از سلامت خود و بیماران و بالا بردن سطح بهداشت در بیمارستان الزامی است . ویژگی مهم این لباس ها وزن کم آن ها و سهولت در پوشیدن است . نکته ای که در بالابردن سطح کیفیت این لباس تاثیر بسزایی دارد ، جنس پارچه و کیفیت دوخت آن است . پارچه باید الزاما از جنس پارچه اسپان باند با گرماژ ۳۸ تا ۵۰ گرم باشد .گرماژ لباس از ۳۸ گرم نباید کمتر باشد چون احتمال پاره شدن ، سوراخ شدن لباس را افزایش می دهد .

گان های پزشکی در دو نوع تولید می شود : گان چند بار مصرف و گان یکبار مصرف

امروزه استفاده از گان های چند بار مصرف بسیار کاهش یافته و گان های یکبار مصرف به علت سهولت در استفاده و استریل بودن کاربرد بیشتری دارد .

خرید گان پزشکی

گان پزشکی در چه بخش هایی کاربرد دارد ؟

گان های پزشکی در قسمت های مختلفی در مراکز درمانی و کلینیک ها کاربرد دارد که به شرح زیر است:

  • در برخی از دندان پزشکی ها برای انجام جراحی های لثه ، عمل فک و سینوس ها ، جرم گیری و… از گان های پزشکی استفاده می کنند .
  • در بخش دیالیز بیمارستان ها ، به علت پایین بودن سطح ایمنی بدن این بیماران ، کادر درمان باید از گان پزشکی استریل استفاده شود تا از انتقال آلودگی ها به این بخش جلوگیری شود .
  • گان پزشکی در اتاق عمل بیمارستان جهت انجام عمل جراحی توسط جراح پوشیده می شود تا در هنگام عمل به صورت کاملا استریل شروع به انجام عمل کند تا از بیمار و خود در برابر خطرات احتمالی انتقال ویروس و عفونت محافظت کند .
  • استفاده از گان پزشکی در بخش عفونی و ایزوله شده بیمارستان ها جز قوانین و دستورالعمل ها برای افرادی است که در این بخش ها فعالیت می کنند.

خرید گان پزشکی

معتبرترین مرکز خرید گان پزشکی با کیفیت

بازرگانان و تجار گرامی جهت استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی می توانید از طریق واتساپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

گان جراح بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش گان جراح بیمارستانی با کیفیت فوق العاده

بزرگترین مرکز فروش گان جراح بیمارستانی با کیفیت فوق العاده … تولید انواع لباس بیمارستانی …