خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار یکسره / خرید بی واسطه از بزرگترین تولید کننده لباس یکبار مصرف یکسره

خرید بی واسطه از بزرگترین تولید کننده لباس یکبار مصرف یکسره

خرید بی واسطه از بزرگترین تولید کننده و تامین کننده انواع لباس یکبار مصرف یکسره با تنوع قیمتی برای انواع مشاغل صنعتی و پزشکی

خرید انواع لباس یکبار مصرف ایزوله یا پوشیده ، لباس یکبار مصرف صنعتی و لباس یکبار مصرف سرهمی خرید انواع لباس یکبار مصرف ایزوله یا پوشیده ، لباس یکبار مصرف صنعتی و لباس یکبار مصرف سرهمی خرید انواع لباس یکبار مصرف ایزوله یا پوشیده ، لباس یکبار مصرف صنعتی و لباس یکبار مصرف سرهمی

خرید انواع لباس یکبار مصرف ایزوله یا پوشیده ، لباس یکبار مصرف صنعتی و لباس یکبار مصرف سرهمی

لباس های یکبار مصرف یکسره یا سرهمی معمولا در دسته بندی های خاصی نسبت به محیط مورد استفاده تقسیم بندی می شوند واز پارچه های اسپان باند یا لمینت برای تولید اینگونه از لباس ها استفاده می گردد.

لباس های یکبار مصرف یکسره ایزوله یا پوشیده که برای استفاده در محیط های ایزوله مورد استفاده قرار می گیرند و به جهت حفاظت فردی بایستی در مقابل ورود هرگونه آلودگی مقاوم باشند.

لباس های سرهمی ایزوله که برای مصارف صنعتی نیز کاربرد دارند از پارچه های لمینت مقاوم تهیه می شوند و جلو زیپ بوده و روی لباس ها هیچ گونه دوختی وجود ندارد و به جای دوخت پرس می شوند و به لباس های سرهمی التراسونیک شناخته می شوند.

تولید و فروش انواع لباس یکبار مصرف دامپروری و دامپزشکی و لباس یکبار مصرف مرغداری

تولید و فروش انواع لباس یکبار مصرف دامپروری و دامپزشکی و لباس یکبار مصرف مرغداری

لباس های یکبار مصرف یکسره تولید شده برای مصارف دامپروری و دامپزشکی و همچنین انواع لباس یکبار مصرف مرغداری از پارچه های اسپان باند ۴۰ گرمی تهیه و به تولید می رسند ، لباس های یکبار مصرف یکسره مخصوص دامپروری ها و مرغداری ها به صورت  سرهمی به همراه کلاه و پاپوش بوده که برای مصارف دامپروری کاربرد ویژه ای دارند و از ورود آلودگی به دام و بلعکس جلوگیری به عمل می آورند.

لباس های سرهمی یا یکسره مخصوص امور دامپروری و دامپزشکی بسیار سبک بوده و به راحتی روی لباس پوشیده می شود و با زیپ از جلو بسته می شوند.

به دلیل رعایت موارد بهداشتی افرادی که در مرغداری ها شاغل هستند بایستی علاوه بر لباس مخصوص از کلاه ، دستکش ، ماسک و عینک مخصوص نیز استفاده نمایند تا از شیوع بیماری های مختلف در میان دام ها جلوگیری به عمل آید .

لازم به ذکر است نسبت به سفارش مشتریان لباس های مخصوص دامپروری و دامپزشکی در دو نوع ضد آب و ساده تولید می گردد ، که معمولا برای کارگران بیشتر از لباس های ضد آب استفاده می گردد.

                                                                      تولید و فروش انواع لباس یکبار مصرف دامپروری و دامپزشکی و لباس یکبار مصرف مرغداری تولید و فروش انواع لباس یکبار مصرف دامپروری و دامپزشکی و لباس یکبار مصرف مرغداری

راهنمای خرید انواع لباس سرهمی اورژانس، لباس ضد نفوذ ویروس و ضد ورود میکروب

اگر بخواهیم شما را برای خرید انواع لباس یکسره یا سرهمی  اورژانس و انواع لباس ضد نفوذ ویروس و میکروب راهنمایی نماییم باستی توجه شما را به نکات ذیل در دسته بندی انواع لباس های سرهمی یکبار مصرف جلب نماییم :

  • لباس های یکبار مصرف یکسره یا سرهمی اسپان باند با پارچه ۴۰ گرمی  ساده برای مصارف مرغداری و دامپروری ، صنایع خودروسازی و ….
  • لباس های یکبار مصرف یکسره اسپان باند با پارچه ضد آب ساده برای مصارف مرغداری و دامپروری ، صنایع خودروسازی و ….
  • لباس های یکبار مصرف یکسره لمینت ساده و پیشرفته با لایه بیرونی پلی اتیلن با ضخامت ۱۷ تا ۲۲ میکرون برای مصارف خودرو سازی ، صنایع با وجود پاشش اسید رقیق ، سمپاشی ، صنایع الکترونیک ، صنایع نفت و پتروشیمی و …
  • لباس های یکبار مصرف یکسره با لمینت درزبندی با لایه بیرونی پلی اتیلن با ضخامت ۲۲ تا ۲۷ میکرون برای مصارف در اتاق های ایزوله و داروسازی با وجود ذرات خطرناک کاربرد دارد.
  • لباس های یکبار مصرف با لمینت آب بندی ، همانطور که از نام این محصول پیداست این نوع لباس یکبار مصرف سرهمی روی درز دوخت با نوار آب بندی پوشیده شده و برای مصارف در اتاق های ایزوله ، صنایع اتمی و صنایع داروسازی با وجود ذرات خطرناک کاربرد دارد.
  • لباس یکبار مصرف یکسره ضد اسید سبک با لایه بیرونی پلی اتیلن ۳۰ گرمی برای مصارف صنایع نفت و پتروشیمی با پاشش اسید ۵۰ درصد ، الکل ، رنگ و تینر ، صنایع داروسازی و اتمی کاربرد دارد.

پخش عمده لباس یکبار مصرف اورژانس و لباس تایوک برای حفاظت از ویروس سارس یا کرونا پخش عمده لباس یکبار مصرف اورژانس و لباس تایوک برای حفاظت از ویروس سارس یا کرونا

پخش عمده لباس یکبار مصرف اورژانس و لباس تایوک برای حفاظت از ویروس سارس یا کرونا

همانطور که در قسمت قبلی توضیح دادیم لباس های یکبار مصرف یکسره یا سرهمی در دسته بندی های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که نوع مخصوصی از لباس های یکبار مصرف یکسره برای استفاده در محیط های ایزوله و برای مصارف اورژانس جهت جلوگیری و حفاظت از بدن در مقابل ویروس های خطرناک و کشنده مثل سارس و کرونا کاربرد دارند و دارای مقاومت بالایی در مقابل انواع ویروس و میکروب های خطرناک می باشند و در دومدل دوخت با نوار بندی روی درز دوخت و نوع تایوک که به جای دوخت از پرس استفاده شده و به آن ها لباس یکبار مصرف سرهمی التراسونیک گفته می شود .

بازرگانی خانه صنعت و معدن با سوابق طولانی در امر تحقیق و پژوهش و تولید انواع لباس یکبار مصرف و لباس های سرهمی یکبار مصرف با قابلیت نفوذ ناپذیری ویروس و مواد خطرناک و شیمیایی در کشور پیشتاز بوده و به تامین و تولید انواع البسه یکسره سرهمی برای تجهیز اورژانس کشور و صنایع مختلف مشغول می باشد.

جهت سفارش و مشاوره می توانید با کارشناسان مرکز از طریق شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

۰۲۱۴۶۰۹۴۱۲۰

۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

عرضه مستقیم انواع لباس داروسازان،لباس انرژی اتمی و لباس یکسره اورژانس

عرضه مستقیم انواع لباس داروسازان،لباس انرژی اتمی و لباس یکسره اورژانس

همانطور که می دانید بسیاری از مشاغل به دلیل احتمال پاشش مایعات و مواد خطرناک و بعضی از مشاغل به دلیل تشعشعات رادیواکتیویته ملزم به استفاده از لباس های یکسره یا  سرهمی مخصوصی می باشند تا بدن افراد از خطرات مستقیم و غیر مستقیم در محیط های کاری آلوده محافظت گردد.

تیم تحقیق و توسعه بازرگانی خانه صنعت و معدن با سال ها تجربه در امر تولید لباس های یکبار مصرف یکسره یا سرهمی ایزوله و التراسونیک و تولید انواع لباس های یکبار مصرف اسپان باند و ضد آب لمینت توانسته است در تولید محصولات با فن آوری های جدید خود کفا شود و بخش زیادی از تولیدات لباس های یکبار مصرف سرهمی مشاغل صنعتی و غیر صنعتی و پزشکی خاص را در کشور تولید و تامین نماید.

لازم به ذکر است جهت مشاوره در خرید و سفارش تولید انواع لباس های یکبار مصرف یکسره یا  سرهمی و لباس های یکبار مصرف یکسره پاپوش دار ضدآب و ضد نفوذ پذیری میکروب و رادیو اکتیو برای مشاغل مختلف می توانید با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

تولیدی لباس های یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی

تولیدی لباس های یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی،تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار …