خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / پک های جراحی / خرید بی واسطه پک جنرال اتاق عمل

خرید بی واسطه پک جنرال اتاق عمل

خرید بی واسطه پک جنرال اتاق عمل،پک جنرال جراحی،انواع پک های استریل و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن با امکان ارسال به کلیه نقاط کشور

پک جنرال اتاق عمل

پک جنرال اتاق عمل چیست و چه کاربردی دارد؟

از جمله متداول ترین و پر کاربردترین پک های جراحی و ابزارآلات موجود در هر اتاق عملی می توان به پک جنرال اتاق عمل اشاره نمود. در بین توزیع محصولات و پک های پزشکی- درمانی پک جنرال اتاق عمل مصرف زیادی دارد و بدلیل حساسیت بسیار بالای عمل های صورت گرفته در اتاق عمل نیاز به یک پک جنرال اتاق عمل با کیفیت و با کارایی بسیار بالا احساس می شود.

در هر اتاق عملی بدون توجه به نوع عمل های در حال انجام و نوع اندام ها و بیماری های درگیر جهت مداوا یک نوع پکی کاربرد همگانی دارد که به پک جنرال اتاق عمل معروف است. پک جنرال اتاق عمل در برندهای گوناگونی به بازار عرضه می شود اما به دلیل مصرف بالای آن فروش و عرضه متعددی در بازار دارد.

نکته حائز اهمیت در تهیه پک جنرال اتاق عمل خرید آن از فروشندگان بدون واسطه هست تا با کیفیت ترین کالا و محصولات در مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد. پک جنرال اتاق عمل مراحل بسیاری را پشت سر می گذارد تا به دست خریدار و مراکز درمانی برسد و بنابراین نگه داری و حفاظت از آن اهمیت زیادی دارد. پک جنرال اتاق عمل و ابزارآلات استیل و چند بار مصرف آن بعد از استریل و پس از مصرف بایستی در مکان خشک و تمیز و بدون دسترسی قرار گیرد. باقی موارد یکبار مصرف موجود در پک جنرال اتاق عمل بایستی بعد از مصرف دور ریخته شوند.

 

پک جنرال اتاق عمل در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود و هر بسته ممکن است یک یا چند قلم ابزار یا محصول نسبت به پک های دیگر اضافه داشته باشد. با سرچ در سایت های اینترنتی براحتی توزیع کنندگان پک جنرال اتاق عمل در انواع مختلف را خواهید یافت و از اقلام موجود در این پک ها و قیمت های ارائه شده آگاه خواهید شد سپس می توانید بر سر تهیه پک مناسب تصمیم نهایی را بگیرید.

پک جنرال اتاق عمل

موارد استفاده هر یک از اقلام پک جنرال اتاق عمل

موارد زیر در هر پک جنرال اتاق عمل با کیفیت و کامل موجود می باشد.

قیچی یا گان جراحی

۱ دسته اسکالپل شماره ۳

۱ عدد اواریکتومی هوک

انواع فورسپس ها

۱ کاست استریلیزاسیون / ذخیره سازی

چند نمونه حوله دست خشک کن

شان ساده

شان رومیزی ضد آب

شان رومیزی پرفوره ضد آب

روپوش های پزشکی

ماسک ها

دستکش های پلاستیکی

بسیاری از اقلام موجود در پک جنرال اتاق عمل از قبیل روپوش، ماسک و دستکش یکبار مصرف بوده و بعد از جراحی بایستی دور ریخته شوند. اقلام دیگری از قبیل ابزارآلات استیل مخصوص جراحی قیچی و گان های برش پوست و …. براساس متدهای مخصوص استرلیزه سرد بایستی پاک شده و برای مصارفی بعدی نگه داری شوند.

اگر چه ابزارآلات موجود در پک اتاق عمل از جنس استیل مقاوم در برابر خوردگی است، اما با این وجود در اثر نگهداری نامناسب ممکن است زنگ بزنند. در صورت رخ دادن این امر می توانید با کلینرهای مخصوصی رنگ و زنگ موجود بر روی ابزارآلات را پاک کنید اگر این لکه ها پاک نشدند فلز موجود خورده شده و برای مصرف کارایی ندارد و بایستی دور انداخته شود. بنابراین توجه داشته باشید پک جنرال را از توزیع کننده های معتبری تهیه کنید که در صورت تکرر مصرف حداقل برای زمان مشخصی کارایی داشته باشند و زود منقضی نشوند.

برای پاک سازی ابزارآلات پک جنرال اتاق عمل نباید از هیچ گونه روغنی استفاده کنید و بایستی از مایعات مقطر و پاک کننده های مخصوص استفاده کنید. حتما به یاد داشته باشید موقع استفاده ابزارآلات پک جنرال، آنها کاملا خشک و تمیز باشند تا در روند انجام عمل خللی وارد نکنند.

پک جنرال اتاق عمل

خرید بی واسطه پک جنرال اتاق عمل

جهت ثبت سفارش انواع پک جنرال اتاق عمل و انواع پک های جراحی می توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …