خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / راهنمای انتخاب عینک مناسب برای صورت های گرد

راهنمای انتخاب عینک مناسب برای صورت های گرد

راهنمای انتخاب عینک مناسب برای صورت های گرد ، یکی از گزینه های انتخاب عینک مناسب برای این فرم صورت ، انتخاب عینک مربع یا مستطیل شکل است که به آن عینک زاویه دار نیز می گویند. این عینک ها بهترین و مناسب ترین مدل عینک برای صورت های گرد هستند.

عینک مناسب برای صورت های گرد

انتخاب بهترین عینک مناسب با فرم چهره

افرادی که از عینک استفاده می کنند معمولا دغدغه این را دارند که چه عینکی  بخرند که بر روی چهره و صورتشان زیبا باشد بنابراین  بسیاری از مدلهای متفاوت عینک را امتحان می کنند تا بتوانند عینک مناسب چهره خود را پیدا کنند. انتخاب عینک مناسب برای صورت گرد بسیار راحت تر از هر چهره دیگر  ولی با این وجود نیاز به سلیقه کافی است تا عینکی انتخاب شود که نه تنها به صورت زیبا باشد ، بلکه زیبای آن را دو برابر کند. قبل از اینکه به سراغ خرید عینک بروید ، بهتر است اول فرم چهره خود را بشناسید و در نظر بگیرید. عینک باید هم اندازه فرم چهره باشد مثلا انتخاب عینکهای مربع شکل ممکن است به فرم صورتهایی مثلا بیضی شکل یا صورتهای گرد یا کشیده یا هر صورتی برازنده نباشد. پس بیش از اینکه عینکی را انتخاب کنید باید فرم چهره خود را بشناسید و عینک مناسب ، فرم های شبیه به چهره خود را امتحان کنید.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که  چهره هر فرد ممکن است ترکیبی از اشکال مختلف هندسی باشد مثل بیضی ، مستطیل ، گرد و …. هستند که بنا به فرم چهره باید عینک را انتخاب کنید.

فرم صورت گرد، به چهره هایی گفته میشود که نسبت طول و عرض آن با هم تقریبا برابر است که  اگر بخواهید  چهره گرد، پهن‌ و یا بلند به‌نظر برسد، از عینک های کلفت استفاده نکنید و یا  عینک باریک و زاویه دار،  فرم صورت  گرد را بلندتر نشان می دهد. و یا عینکهایی که طول آنها بیشتر  از عرضشان است ، مناسب برای صورت های گرد هستند.

 عینک مناسب برای صورت های گرد

افراد با صورت گرد چه عینکی استفاده کنند؟

صورت  گرد ، صورتی است که زاویه خاصی ندارد و  بلندی و پهنای آن ، تقریبا برابر است و گونه ها در این مدل صورت، برجستگی ندارند.

از نکاتی که این افراد باید به آن توجه داسته باشند این است که در هنگام انتخاب عینک ، سعی کنند عینک مناسب برای فرم صورت خود را انتخاب کنند.

انتخاب مدل عینک طبی و آفتابی، هیچ فرقی با هم ندارند؛ تنها تفاوت آنها اینست که برای انتخاب  عینک آفتابی تنوع نوع و مدل بیشتر از طبی است. و برای انتخاب عینک مناسب ،راحتتر می توان سراغ مدل های بزرگ رفت.

یکی از گزینه های انتخاب عینک مناسب برای صورت های گرد ، انتخاب عینک مربع یا مستطیل شکل است که به آن عینک زاویه دار نیز می گویند. این عینک ها بهترین و مناسب ترین مدل عینک برای صورت های گرد هستند.

افرادی که صورت گرد دارند ، از پوشیدن عینک گرد خودداری کنندو چون شیشه گرد عینک ، توجه را به گردی صورت جلب میکند.سعی کنید مدلی انتخاب کنید که زاویه صورتتان را تغییر دهد.

از عینک های زاویه دار، مثل مربع یا مستطیل شکل ، برای صورت گرد استفاده کنید. این مدل عینک ها مطابقت بیشتری با مدل صورت گرد دارند.

یکی از شرط های مهم انتخاب عینک ، این است که عینک به این صورت فرم زیبایی بدهد.

فرم هایی که قسمت پایین آنها، رنگ روشن تری نسبت به بالای آن دارد. و می توانند برای صورت های گرد ،مناسب باشند. این عینک ها ، زاویه صورت را زیاد تغییر نمی دهند اما در فرم صورت خطای دید ایجاد می کند و صورت را لاغرتر نشان می دهند.عینک هایی که پد بینی دارند نیز می توانند مناسب باشند.

این پد های بینی ، برای آنهایی که  بینی صاف دارند، انتخاب بسیار مناسبی است . و همچنین برای کسانی که بینی آنها پل دار است، عینک مناسب هستند.

عینک مناسب برای صورت های گرد

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …