خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش انواع لباس خدماتی بیمارستان

فروش انواع لباس خدماتی بیمارستان

فروش انواع لباس خدماتی بیمارستان و انواع لباس بیمارستان شامل : روپوش پزشکی ، لباس پرستاری ، لباس یکبار مصرف بیمار و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباس خدماتی بیمارستان

کاربرد لباس خدماتی بیمارستان چیست؟

لباس خدماتی بیمارستان، دسته ای از لباس های فرم کاری است که توسط شرکت های تولیدی لباس فرم تهیه و تولید می شوند. این لباس ها، به دلیل تماس با انواع عفونت های بیمارستانی، بایستی از کیفیت مناسب و دوام بالا برخوردار باشند، تا بتوانند از سلامتی افرادی که از این لباس ها استفاده می کنند، تحت عنوان نیروهای خدماتی بیمارستان ها، محافظت نمایند.

لذا شرکت های تولیدی تولید و عرضه این لباس های فرم بایستی در تولید این لباس ها ظرافت بالایی را به خرج داده و لباس هایی با کیفیت و جنس مرغوب تولید و در اختیار این قشر قرار دهند.
لباس خدماتی بیمارستان در رنگ ها و سایز های مختلف، بسته به درخواست بیمارستان ها و سلیقه افراد در دسترس بوده و قابل خریداری می باشند.

این لباس های فرم بایستی در برابر انواع شوینده ها از قبیل آب ژاول مقاومت داشته باشند تا در صورت شستشوی مداوم این لباس ها، که معمولا به دلیل آلودگی زیاد محیط بیمارستان ها بایستی هفته ای یک بار انجام شود، پاره نشده و مقاوم باشند.

لباس خدماتی بیمارستان، همانند دیگر لباس های فرم کاری، دارای کاربرد هایی می باشد. از جمله اینکه از ورود عفونت های متعدد و متنوع بیمارستانی به بدن فرد جلوگیری می کند.
بیمارستان ها به این دلیل که هر روزه مراجعین زیادی دارند و بیمار هایی با انواع بیماری های مختلف برای پیگیری روند درمان خود به این مکان مراجعه می کنند، حاوی انواع میکروب ها، آلودگی ها و عفونت های بیمارستانی بوده، که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و نپوشیدن لباس فرم مناسب، ممکن است این عفونت ها و آلودگی ها به بدن پرسنل راه یافته، و موجب بیماری آنها گردد.
این لباس های فرم کاری، مانع از ورود این آلودگی ها و میکروب ها به بدن فرد شده و از سلامت پرسنل خدماتی بیمارستان ها محافظت به عمل می آورد.

لباس خدماتی بیمارستان

آیا استفاده از لباس خدماتی برای پرسنل ضروری است؟

استفاده از لباس های خدماتی، برای پرسنل خدماتی بیمارستان امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. هر پرسنل خدماتی بایستی در هنگام شروع کار خود، لباس فرم مخصوص خودرا برتن کند و تا هنگامی که کار او به پایان نرسیده آن را از تن خارج نکند. به این دلیل که عفونت های بیمارستانی جزء عفونت های خطرناک تلقی شده و ممکن است سلامتی پرسنل بیمارستان را به خطر بیاندازد، لذا استفاده از لباس خدماتی بیمارستان، بایستی برای پرسنل خدماتی بیمارستان در اولویت قرار بگیرد.

فروش انواع لباس خدماتی بیمارستان

فروش انواع لباس خدماتی بیمارستان

جهت سفارش انواع لباس بیمارستانی شامل : لباس خدماتی ، لباس پرستاری ، روپوش پزشکی ، لباس یکبار مصرف بیمار ، لباس جراح و … از طریق شماره های ذیل با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید و یا سوالات خود را از طریق لینک واتساپ به صورت آنلاین مطرح نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …