خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش انواع لباس سرهمی بیمارستان

فروش انواع لباس سرهمی بیمارستان

فروش انواع لباس سرهمی بیمارستان و انواع لباس گان و شان ، لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، لباس بیمار ، لباس خدمات ، و انواع روپوش پزشکی و … در بازرگانی خانه صنعت و معدن

لباس سرهمی بیمارستانی

مقدمه انواع لباس سرهمی بیمارستان

لباس‌های بیمارستانی در انواع مختلفی وجود دارند و در این میان انواع لباس سرهمی بیمارستان هم توسط پرسنل و هم توسط بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرد. لباس‌های بیمارستانی جهت استفاده‌ی کارمندان بخش‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. برخی بخش‌های بیمارستان پزشکان نیاز به استفاده از لباس‌های سرهمی دارند. در محیط‌های بهداشتی و بیمارستانی، پوشیدن لباس مخصوص این محیط‌ها، بر روی لباس شخصی الزامی است. به جهت وجود باکتری های عامل انتقال بیماری ها، ترجیحاً باید این پوشش حالت یک‌بار مصرف داشته و قابل تعویض باشد.

لباس سرهمی بیمارستانی

پارچه استفاده شده در تولید انواع لباس سرهمی بیمارستان

لباس‌های سرهمی اکثراً دوخت ساده‌ای دارند ولی جنس و الیاف این لباس‌ها باید با محیط بیمارستان تناسب داشته باشد و همچنین استریل باشد. پارچه‌ی استفاده شده برای تولید انواع لباس سرهمی بیمارستان یک بار مصرف از جنس بی بافت اسپان باند است.

این لباس‌ها با پارچه‌هایی با گرماژ مختلف تولید می‌شوند. ضخامت و وزن این پارچه‌ها با یکدیگر متفاوت است. به طور معمول برای تولید انواع لباس سرهمی بیمارستان یک بار مصرف باید از پارچه‌هایی با گرماژ بالاتر از ۳۸ گرم استفاده کرد.

در تولید لباس سرهمی بیمارستان از نوعی پارچه‌ با الیاف کاغذی استفاده می‌شود. این پارچه‌ها دارای منافذی برای عبور هوا هستند. اما جهت حفاظت بیشتر و جلوگیری از انتقال آلودگی، در برخی از مدل‌های انواع لباس سرهمی بیمارستان با یک لایه لمینیت نایلونی نازک، این منافذ بسته شده است و در نتیجه هیچ تبادل هوایی با محیط وجود نخواهد داشت.

لباس سرهمی بیمارستانی

انواع لباس‌های سرهمی بیمارستان مخصوص جراحی و بیماران

به دلیل استریل بودن محیط جراحی استریل بودن لباس‌های جراح بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل عموماً جراح‌ها از لباس‌های سرهمی استفاده می‌کنند که سرتا پای آن‌ها را می‌پوشاند و مانع از انتقال آلودگی در زمان جراحی می‌شود.

انواع لباس سرهمی بیمارستان یک بار مصرف برای بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لباس‌ها قابلیت استریل مجدد ندارند و پس از یک بار استفاده دور انداخته می‌شوند. لباس‌های سرهمی بیمارستانی برای خانم‌ها در رنگ صورتی و برای آقایان به رنگ آبی تولید می‌شود.

شرکت‌های بسیاری اقدام به تولید و فروش انواع لباس سرهمی بیمارستان می‌کنند. فروش انواع لباس سرهمی بیمارستان به صورت عمده انجام می‌شود و بیمارستان‌ها با خرید عمده این لباس‌ها آن‌ها را در اختیار پزشکان و بیماران قرار می‌دهند.

همان طور که گفته شد در تولید این نوع لباس‌ها جنس پارچه بسیار مهم‌تر از نوع دوخت است با این حال این لباس‌ها در ۲ یا ۳ سایز بندی مختلف تولید می‌شوند تا افراد مختلف بتوانند به راحتی از آن‌ها استفاده کنند.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …