خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / فروش انواع لباس کار ارزان قیمت

فروش انواع لباس کار ارزان قیمت

فروش انواع لباس کار ارزان قیمت درمرکز فروش انواع لباس کار مردانه ، لباس کار صنعتی و انواع لباس کار حرفه ای ، در تولیدی بازرگانی خانه صنعت و معدن

فروش لباس کار ارزان

روش انتخاب بهترین لباس کار

لباس کار اغلب با توجه به ماهیت مشاغل گوناگون و تحت تاثیر شرایط آب و هوایی، ایمنی و سلیقه ا­ی افراد انتخاب می­ شود. مهم ترین دلیل استفاده از لباس کار حفظ جان افراد و جلوگیری از آسیب های احتمالی حین کار می­ باشد. البته سازمان­ ها و افراد برای استفاده از لباس کار تنها به این دلایل اکتفا نمی­ کنند بلکه با توجه به افزایش رقابت بین گروه­ ها و سازمان های مختلف جهت ایجاد یک ذهنیت متفاوت از کار خود در بین عموم، برای پرسنل خود لباس­ هایی یک دست و متحد را فراهم می­آورند.

در هر سازمان یا کسب و­کاری با توجه به تعداد پرسنل دخیل در آن کار علاوه بر طراحی زیبا لباس کار به هزینه ­­های ناشی از این کار نیز توجه می­ شود و همواره انتخاب یک لباس کار ارزان قیمت با کیفیت مناسب در اولویت کارفرماها قرار دارد.

از این رو مراکز تولیدی بسیاری وجود دارند که برای تامین این هدف یعنی ارائه  یک لباس کار ارزان قیمت و با کیفیت خوب و ماندگار آماده­ی همکاری با سازمان­ها و گروه­های مختلف می ­باشند. از طرف دیگر لباس کار بسیار در معرض استهلاک قرار می­گیرد و بدیهی است برای بهینه بودن هزینه ­های مربوط به تامین آنها سازمان ها به سمت لباس کار ارزان قیمت برای تیم کاری خود می روند.

فروش لباس کار ارزان

استاندارد های ایمنی انواع لباس کار چیست ؟

در پاره ای از مشاغل برای جلوگیری از ریسک صدمه­ های فیزیکی، محیطی و شیمیایی، افراد ناگزیر به استفاده از لباس کاری هستند که بتواند از آنها محافظت نماید. علاوه بر محافظت افراد این لباس ­ها باید محدودیت­ های فیزیولوژیکی و روانی کمتری را بر بدن وارد نمایند.

لباس کار به عنوان یک لباس استحفاظی شناخته می شود و غالبا به صورت پوششی سراسری می­ باشد تا دست­ها و پاها را در مقابل شرایط خاص محافظت نماید. جنس لباس کار افراد در ایمنی آنها نقش مهمی را بر عهده دارد.

برخی از آنها از جنس الیاف طبیعی و برخی نیز از جنس الیاف طبیعی و درصدی الیاف مصنوعی می­باشند و در برخی مشاغل نیز کاملا از جنس الیاف صنعتی هستند. برای ایمنی هر چه بیشتر افراد و محافظت آنها در برابر ریسک­های احتمالی در بین کار لباس آنها باید کاملا سازگار با کار مربوطه افراد باشد. به عنوان مثال لباس کار مخصوص شرایط کاری با هوای بسیار سرد باید عایق سرما و رطوبت باشد و در مقابل لباس های کاری که مخصوص شرایط کاری با دمای بسیار زیاد است باید ضد حریق و از جنس پارچه­ های PVC باشد.

فروش لباس کار ارزان

نقش لباس کار در محافظت از افراد چیست؟

همانطور که در بخش پیشین ذکر شد ماهیت کار باید با لباس کار سازگاری داشته باشد تا ایمنی افراد حفظ شود. مثلا برای محافظت افراد در برابر گرما در لباس کار باید از الیاف ویژه­ای با پوششی از آلومینیوم که نود درصد از اشعه­ مادون قرمز را بازتاب می ­دهد استفاده نمود که مناسب کار در کوره ها و حرارت های بالا است. در اینجا برای محافظت افراد در هنگام کار چند نکته را توصیه می­کنیم:

  • لباس کار حتما باید سالم و بدون پارگی باشد.
  • پیشنهاد می­شود از لباس­های کار یکسره استفاده شود و تمام دکمه­ها در هنگام کار بسته شوند.
  • لباس کار باید کاملا اندازه باشد و نه زیاد تنگ و نه زیاد گشاد و دست و پا گیر باشد.
  • بهتر است آستین­های لباس بالا زده نشوند.
  • از اشیایی مثل انگشتر، گردن بند، دستمال گردن و غیره در حین کار استفاده نشود.

فروش انواع لباس کار ارزان

فروش انواع لباس کار ارزان

جهت خرید انواع لباس کار ارزان و با کیفیت در انواع دوبنده و سرهمی از طریق لینک واتساپ و تلگرام به صورت آنلاین با کارشناسان مرکز ارتباط برقرار نمایید و یا از طریق شماره های ذیل جه ثبت سفارشات خود تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار،لباس کار مردانه،انواع لباس کار حرفه ای،لباس کار دوبنده،لباس کار …