خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش بی واسطه انواع گان و شان جراحی

فروش بی واسطه انواع گان و شان جراحی

فروش بی واسطه انواع گان و شان جراحی،گان جراحی یکبار مصرف،گان بیمار،لباس اتاق عمل بیمار با قیمت درب کارخانه و امکان ارسال به کلیه نقاط در کشور

گان و شان جراحی

کاربرد گان و شان جراحی

گان و شان جراحی لباسی است که پزشکان و جراحان برای جلوگیری از ورود آلودگی ها و میکروب ها به بدن بیمار، حین جراحی به تن می کنند و شان جراحی در واقع لباس بیماران در اتاق عمل می باشد. ما در این مطلب سعی کرده ایم اطلاعات مفیدی را در مورد گان و شان جراحی و کاربرد آن ها ارائه دهیم.

همان طور که اشاره شد، در حین انجام انواع عمل های جراحی، باید تمام محیط اتاق عمل، از جمله گان و شان جراحی که جراحان و پرسنل اتاق عمل و هم چنین بیماران بر تن دارند، کاملا استریل بوده و فاقد هر گونه آلودگی باشند.

به همین منظور فروش گان و شان جراحی، در رنگ ها و سایز های گوناگونی انجام می شود که قابلیت استریل و اتوکلاو شدن دارند.

شان ها انواع بسیار گوناگونی دارند که هر کدام از آن ها با توجه به ویژگی هایی که دارند برای کاربرد های متفاوتی طراحی شده اند.

در زیر به برخی از انواع شان ها و کاربرد هر کدام اشاره ای خواهیم داشت.

  • شان های ساده که بیشتر برای قرار گرفتن روی بدن بیمار و سطوحی مانند میز ها و تخت اتاق عمل کاربرد دارد.
  • شان سوراخ دار که روی تمام قسمت های بدن بیمار قرار می گیرد و با دارا بودن سوراخی در ناحیه عمل، آن ناحیه را در معرض دید جراح قرار می دهد.
  • شان مایو، شانی است که در پوشاندن میزی به همین نام، در اتاق عمل کاربرد دارد.
  • شان هایی که برای استفاده در جراحی های ناحیه تناسلی طراحی شده اند.

علاوه بر این، معمولا انواع گان و شان جراحی، در رنگ هایی تولید می شوند که باعث افزایش حساسیت دید جراحان نسبت به خون و به طور کلی رنگ قرمز خواهد شد که همین مسئله می تواند به تشخیص خونریزی ها حین جراحی کمک کند.

گان و شان جراحی

جنس پارچه های مصرفی برای تولید گان و شان جراحی

به دلیل حساسیت و اهمیت بالای گان و شان جراحی، در اعمال جراحی این لباس ها باید از پارچه هایی تولید شوند که نسبت به پارگی مقاومت بالایی داشته باشند.

علاوه بر این، گان و شان جراحی باید از پارچه هایی با قیمت مناسب و به صرفه و با کیفیت بالا تولید شوند. این پارچه ها باید جنسی لطیف و راحت و در عین حال مقاوم داشته باشند.

تبادل هوایی مناسب، در پارچه های استفاده شده در تولید گان و شان جراحی نیز یک فاکتور بسیار مهم بوده و از عرق کردن بیش از حد جراح حین جراحی و از دست رفتن تمرکز او، جلوگیری می کند.

به همین منظور گان و شان جراحی، در دو نوع یک بار مصرف و قابل اتوکلاو کردن وجود دارد که هر کدام از آن ها، از پارچه هایی با جنس متفاوتی تولید می شوند.

برای مثال، گان و شان جراحی یک بار مصرف بیشتر از پارچه هایی با جنس بی بافت و انواع چند بار مصرف اغلب از پارچه های پنبه ای، پلی استری و ویسکوزی یا مخلوط پلی استر ویسکوزی، تولید می شوند.

رنگ این پارچه ها اغلب به رنگ های سبز و آبی آسمانی و در برخی از موارد به رنگ خاکستری ملایم می باشد.

گان و شان جراحی

فروش بی واسطه انواع گان و شان جراحی

جهت سفارش انواع گان و شان جراحی و همچنین انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی می توانید سفارشات خود را در واتساپ ثبت و با شماره های پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …