خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش بی واسطه لباس بیمارستانی و یکبار مصرف

فروش بی واسطه لباس بیمارستانی و یکبار مصرف

فروش بی واسطه لباس بیمارستانی و یکبار مصرف،لباس مریض بیمارستان ، گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن ممکن شده است.

لباس بیمارستانی و یکبار مصرف

انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

در سال های گذشته لباس های بیماران به صورت پارچه ای بود و این یکی از راه های انتقال بیماری و میکروب به شمار می آمد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همین طور فناوری در تمامی زمینه ها و همینطور در زمینه ی بهداشتی و پزشکی، لباس بیمارستانی و یکبار مصرف تولید کرده اند. این لباس ها باعث کاهش مقدار عفونت می شود و همان طور که از اسم آن مشخص است پس از یک بار مصرف با لباس دیگر تعویض می شوند.

این لباس ها در انواع مختلفی تولید می شود و در بسته بندی های متنوع به فروش می رسد. لباس بیمارستانی و یکبار مصرف هم برای بیماران و هم برای پزشکان تولید می شود. این لباس ها در انواع گان جراحی ، شلوار ، پیراهن ، کلاه ، لباس برای زنان باردار و شیرده، لباس نوزادی و …. تولید و به فروش می رسد. این لباس ها در بسته بندی و پک در داروخانه ها و حتی بیمارستان ها به فروش می رسد. در هنگام عمل شما باید حتما این لباس ها را برای بیمارتان تهیه نمایید.

قیمت هر یک از لباس های یک بار مصرف بیمارستانی متفاوت است به طوری که قیمت پکی که دارای پیراهن و شلوار است با پکی که دارای گان و کلاه و …. است متفاوت می باشد.

لباس بیمارستانی و یکبار مصرف

شیوه ی تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی

در ایران چندین شرکت تولید کننده لباس یکبار مصرف بیمارستانی وجود دارد و تمامی این شرکت ها در حال فعالیت می باشند و به تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی می پردازند. این شرکت ها علاوه بر تولید لباس یکبار مصرف به تولید ست نوزادی هم می پردازند. این لباس ها به صورت دستی تولید نمی شوند بلکه با استفاده از دستگاه های خاصی که ساخت ایران است تولید می شوند و امکان تولید آن ها به صورت دستی اصلا وجود ندارد. این دستگاه ها با استفاده از برنامه ای از پیش تعیین شده شروع به تولید لباس یک بار مصرف می کنند. و پس از تولید به شهر های دیگر ارسال می شوند. جنس این پارچه ها اسپان باند است.

برای هر یک از لباس های یک بار مصرف دستگاه جدایی وجود دارد برای مثال دستگاه تولید کلاه با دستگاه تولید گان جراحی متفاوت است. لباس های یکبار مصرف در رنگ بندی های متنوع مثل: صورتی ، آبی آسمانی، خاکستری و…. تولید می شوند. تعداد این دستگاه ها در ایران بسیار زیاد است.

لباس بیمارستانی و یکبار مصرف

فروش بی واسطه لباس بیمارستانی و یکبار مصرف

جهت سفارش انواع لباس بیمارستانی و انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی با شماه های ذیل با کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …