خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف استریل

فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف استریل

فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف ام آر آی،لباس مریض بیمارستان،انواع گان یکبار مصرف بیمار و جراح و … با امکان ارسال به کلیه نقاط در کشور

لباس یکبار مصرف استریل

استانداردهای تولید لباس یکبار مصرف استریل

ترکیبی از فناوری نساجی و علوم پزشکی منجر ایجاد منسوجات پزشکی شده است. با توسعه الیاف جدید و فناوری های تولید نخ و پارچه، تولید لباس یکبار مصرف استریل و زمینه های جدید کاربرد پارچه های پزشکی مشخص شده است. توسعه در زمینه منسوجات، یا منسوجات طبیعی و دست ساز، به طور معمول با هدف افزایش راحتی و آسایش برای کاربران انجام می شود. توسعه پارچه های پزشکی را می توان یکی از این پیشرفت ها قلمداد کرد.

لباس یکبار مصرف استریل بايد با استانداردهاي DIN 13795، NFPA-99-1984،AORN Standard  و همچنین ضوابط تعیین شده در كميته جراحان آمريكا منطبق باشد و تمامی آزمايش‌های اجرا شده مطابق با استاندارد  ES-21-1992 به عنوان شیوه ی آزمون مقاومت در مقابل عبور خون، استاندارد ES021-1992  به عنوان شیوه ی آزمون مقاومت در مقابل رشد قارچ و كپك و استانداردهای AATCC 147  و AATCC 100 به عنوان آزمون‌هاي رشد باكتري باشند و همچنین در آزمون های ديگری از جمله اندازه‌گيري خواص فيزيكي نیز نتايج مطلوبی را کسب نمايد.

انتخاب بهترین نوع مواد اوليه برای توليد لباس یکبار مصرف استریل و هر کدام از انواع منسوجات بيمارستاني باید با دقت و استفاده از بهترین متخصصان در زمینه ‌هاي مهندسي پزشكي، مهندسي نساجي و همچنین علوم پزشكي باشد تا بعد از شناختن دقيق نیازها و نوع انتظارات محیط های بیمارستانی انتخاب شود. بعلاوه، اين نوع از مواد با الگوها و فرم های مطلوب و قابل استفاده ی خود در تولید لباس یکبار مصرف استریل برای فرایندهایی مانند جراحی و ام آر آی، به محصولی با کیفیت تبدیل می شوند تا علاوه بر تامین نيازها، راحتی و آسایش را برای مصرف کنندگان فراهم آورند.

لباس یکبار مصرف استریل

لباس یکبار مصرف استریل چیست؟

مطابق با استانداردهای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، “استریلیزاسیون در تولید لباس یکبار مصرف استریل، به معنای استفاده از یک روش فیزیکی یا شیمیایی برای از بین بردن تمام میکروب ها، از جمله آندوسکوپ های باکتریایی بسیار مقاوم است.

اگرچه فرآیند شیمیایی یا فیزیکی مورد استفاده برای از بین بردن عوامل مخرب و همه ی میکروارگانیسم های بیماری زا از جمله اسپورها مطلق نیست، وقتی همه ی پارامترهای فرآیند استریلیزاسیون در تولید لباس یکبار مصرف استریل به کار برده شدند، ابزارها  و تجهیزات استریل می شوند.

برای مصارف بیمارستانی، استفاده از لباس یکبار مصرف استریل و محصولات استریل ضروری است و تکنیک های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می توان این کار را انجام داد. استریل شدن با بخار، گرمای خشک، اتیلن اکسید و فرایند تابش بسته به نوع محصول و خصوصیات فیبر استفاده می شود.

یک فرآیند استریلیزاسیون می تواند باعث تغییر در خصوصیات الیاف مانند کیفیت و ظاهر آن شود اما به گونه ای است که کاملا بهداشتی بوده و در برابر عوامل بیماری زا، عفونت، باکتری ها و همچین تابش های مضر در فرآیند ام آر آی مقاوم می باشند.

فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف استریل

فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف استریل

جهت سفارش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی می تونید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و با کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …