خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش عمده بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت

فروش عمده بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت

فروش عمده بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت …تولید انواع لباس بیمارستانی ، گان پزشکی ، گان بیمار ، لباس ایزوله ، تولیدکننده البسه بیمارستانی در تهران ، تولید و فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بهترین جنس لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس های بیمارستانی جهت جلوگیری از شیوع بیماری های ویروسی و میکروبی در محیط های درمانی مثل بیمارستان ها ، کلینیک ها و درمانگاه ها مورد استفاده کادر درمان و بیماران قرار می گیرد . پارچه ای که در تولید لباس های یکبار مصرف استفاده می شود از اسپان باند و یا پارچه sms است . گرماژ مناسب از ۳۸ تا ۵۰ گرم است و نباید از این مقدار کمتر باشد .

رنگ این لباس ها سبز تیره و آبی در برخی موارد صورتی و سفید هم تولید می شود . لباس های یکبار مصرف بیمارستانی را بعد از یک بار استفاده نمی توان ضد عفونی کرد و دوباره استفاده کرد و حتما باید دور انداخته شود .

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی را بشناسید

گان جراح : این گان ها مورد استفاده پزشکان و جراحان است . گان جراحی یا گان مچ دار با پارچه اسپان باند ۴۰ گرمی تولید می شود و معمولا به رنگ آبی و سبز است . این گان بدون یقه می باشد و جلو بسته است . در پشت لباس بندهایی دوخته شده است که به وسیله ی آن ها می توان سایز لباس را تغییر داد .

گان بیمار : گان بیمار همان طور که از نامش مشخص است برای استفاده بیماران تولید می شود و دارای شلوار و کلاه یکبار مصرف نیز می باشد . پارچه این مدل گان هم از پارچه اسپان باند است .گرماژ آن از ۳۸ گرم نباید کمتر باشد چون لباس دیگری زیر این گان پوشیده نمی شود و اگر از این مقدار تعیین شده کمتر باشد ، گان بدن نما می شود .

لباس MRI : به لباسی گفته می شد که در قسمت MRI پوشیده می شود . این لباس به صورت بلوز و شلوار دوخته می شود و گرماژ آن هم مشابه گان های دیگر است .

لباس ایزوله : از لباس های ایزوله به هنگام ورود به محیط های آلوده میکروبی و رادیواکتیوی استفاده می شود . امروزه به علت شیوع کرونا استفاده از لباس های ایزوله در بیمارستان ها رواج زیادی پیدا کرده و برای جلوگیری از شیوع بیماری های اپیدمی بهترین گزینه است . لباس های ایزوله به صورت سرهمی دوخته می شود و دارای یک زیپ قفل شو است . لباس ایزوله دارای سطوح مختلف ایمنی است و با توجه به محیطی که قرار است فعالیت کنید سطح ایمنی مناسب را انتخاب کنید .

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

 

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

فروش عمده و بی واسطه انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

اگر به تجارت و بازرگانی لباس های بیمارستانی مشغول هستید برای تامین جنس با قیمت پایین و کیفیت مناسب از طریق شماره های سایت با کارشناسان لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …