خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / فروش لباس بیمار تترون ساده

فروش لباس بیمار تترون ساده

فروش لباس بیمار تترون ساده،لباس بیمار بیمارستانی،لباس بیمار مردانه،لباس مریض بیمارستان،لباس بیمار زنانه و … و خرید به صورت اینترنتی در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

فروش لباس بیمار

لباس بیمار تترون

فروش لباس بیمار در بیمارستان امری عادی و ضروری تلقی می شود. بیمارستان به دلیل اینکه یک مکان کاملا عمومی می باشد و به دلیل اشتباه نشدن افراد عادی با بیماران بیمارستان باید دارای یک نظم خاصی باشد از این رو بیمارستان ها بعد از پذیرش و بستری شدن بیمار حتما لباس مخصوصی را به بیمار می دهد تا به تن کند.

این لباس ها به دلیل جنس مخصوص و نخی که دارند باعث گرفتن رطوبت از بدن بیمار می شود و همچنین بدن بیمار خیلی کمتر عرق می کند و همین کار سبب کاهش بوی عرق و گرما می شود البته این لباس ها بعد از پوشیده شدن توسط یک بیمار دور ریخته می شود تا از افزایش بیماری های عفونی جلوگیری بشود.

همچنین نرمی و لطافت این لباس ها هیچگونه زخم بستری را ایجاد و تشدید نخواهد کرد. این لباس های مخصوص قیمت زیادی ندارد و برای سلامتی افراد بستری شده کاملا ضروری می باشد. فروش لباس بیمار انواعی دارد که متناسب با نیاز بیمار در اختیار آن قرار می گیرد مثلا بیمار هایی که کارهایی ازجمله کولونوسکوپی دارند با بیماران بخش بستری لباس های متفاوت تری را دارند. این لباس ها هم باعث راحتی بیماران می باشند و هم باعث راحتی پزشکان است.

مثلا پزشکی که می خواهد به دست بیماری سرم وصل کند یا کولونوسکوپی انجام دهد این لباس ها با گشاد بودن و راحتی که دارند به پزشک و بیمار کمک می نماید. شرکت های زیاد و متنوعی برای فروش لباس بیمار وجود دارد.

افزایش فروش لباس بیمار باعث شده است که به پارچه های تترون با رنگ های بیمارستانی مانند: صورتی، آبی و سبز پارچه تترون بیمارستانی گفته شود. استفاده از این رنگ ها از نظر روانشناسان باعث افزایش روحیه ی بیماران و گرم بودن رنگ ها می باشد.

فروش لباس بیمار

خصوصیات پارچه مصرفی تترون برای لباس بیمار

فروش لباس بیمار باعث کاهش حساسیت های پوستی می باشد این لباس ها راحتی خاصی را به بیمار منتقل می کند چون نازک نیستند که بدن بیماران نمایان شود و بسیار سبک، با رنگ های شاد می باشد. قابل ذکر است که لباس پزشکان و پرستاران نیز از تترون سفید می باشد.

فروش لباس بیمار برای بیمارستان های دولتی و خصوصی متفاوت می باشد، بیمارستان های خصوصی برای ایجاد تفاوت خود با بیمارستان های دولتی از تترون هایی با رنگ هایی غیر از آبی و صورتی استفاده می کند همچنین باید توجه کرده باشید که در حین فروش لباس بیمار، نام بیمارستان به صورت یک مارک بر روی لباس شما حک شده است.

یکی دیگر از ویژگی های پارچه تترون بیمارستانی توجه به عرض پارچه می باشد، به طوری که فروش لباس بیمار با پارچه تترون با عرض های متفاوت قیمت های مختلفی نیز دارد.

یکی دیگر از ویژگی های پارچه تترون بیمارستانی و فروش لباس بیمار این است که نوع از پارچه قابل شستشوی زیاد می باشد بدون اینکه کوچک ترین تغییر رنگی دهد. همچنین پارچه تترون به دلیل بافت محکمی که دارد و استفاده ی زیاد از نخ در این پارچه پس از شستشو تغییر اندازه ای نمی دهد. همچنین لکه های ایجاد شده بر روی لباس های بیمارستان خیلی سریع با شستشو پاک می شود.

ویژگی دیگر آن این است که در مقابل هرگونه سایشی مقاوم بوده و چروک نمی شود.

فروش لباس بیمار دارای نمایندگی های متفاوتی می باشد که کار شما را راحت تر می کند، خرید لباس بیمار به صورت مستقیم از این نمایندگی ها باعث کاهش قیمت لباس می گردد. این لباس ها به دلیل وجود عوامل عفونی و باید به طور مرتب ضد عفونی بشود. تترون ها به دلیل وجود نخ زیاد در ترکیب خود تمام نیاز های یک بیمارستان را پاسخ می دهد.

فروش لباس بیمار

فروش لباس بیمار تترون ساده

جهت سفارش انواع لباس بیمار تترون ساده و … با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …