خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش لباس یکبار مصرف بیمار با کیفیت و قیمت عالی

فروش لباس یکبار مصرف بیمار با کیفیت و قیمت عالی

فروش لباس یکبار مصرف بیمار با کیفیت و قیمت عالی …تولید گان بیمار ، انواع البسه بیمارستانی در تهران و فروش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید.

فروش لباس یکبار مصرف بیمار

چهار نکته مهم در تشخیص لباس یکبار مصرف بیمار مرغوب

لباس یکبار مصرف بیمار لباسی است که بیماران برای انجام عمل جراحی می پوشند و به اتاق عمل وارد می شوند . این لباس ها در بازار بیشتر به نام گان بیمار هم شناخته می شود . برای خرید و تشخیص کیفیت گان بیمار به نکات زیر توجه کنید :

  • گان بیمار باید از پارچه اسپان باند تولید شده باشد . دلیل استفاده از این پارچه بدون بافت بودن و الیاف طبیعی آن است ( نداشتن تار و پود در پارچه از تجمع میکروب ها جلوگیری می کند ) . مزیت دیگر پارچه اسپان باند این است که باعث ایجاد حساسیت پوستی نمی شود و همه افراد می توانند از این لباس استفاده کنند.
  • گرماژ پارچه در تولید لباس بیمار با کیفیت تاثیر بسزایی دارد. گرماژ پارچه باید از ۳۸ تا ۵۰ گرم باشد ، اگر از این مقدار کمتر باشد لباس نازک بوده و احتمال پارگی ، سوراخ شدن لباس وجود دارد و مهم تر این که لباس بدن نما می شود .
  • نکته دیگری که اهمیت ویژه ای دارد کیفیت در دوخت لباس است . اگر دوخت لباس مناسب نباشد ممکن است درزها باز شود و پارگی لباس را به همراه داشته باشد .
  • گان بیمار باید دارای الگوی دوخت آزاد و گشاد باشد تا بیمار به سهولت بتواند لباس را تعویض کند و به راحتی بپوشد .

نکته : توصیه می شود حتما از مراکز معتبر خرید کنید تا از کیفیت و استاندارد بودن لباس های یکبار مصرف بیمارستانی اطمینان حاصل کنید .

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

فروش لباس یکبار مصرف بیمار

مشخصات لباس یکبار مصرف بیمار استاندارد

گان یکبار مصرف بیمار : لباس یکبار مصرف بیمار یا همان گان بیمار جلو بسته بوده و از پشت با بند بسته می شود . سایز لباس نیز توسط این بند ها تنظیم می شود به همین دلیل گفته می شود که گان بیمار اور سایز است .

شلوار یکبار مصرف بیمار : شلوار بیمار استاندارد و به صورت فری سایز و گشاد دوخته می شود و کمر کش است . پارچه ای که در تولید شلوار بیمار استفاده می شود پارچه اسپان باند ۳۸ تا ۵۰ گرم باید باشد . رنگ های مورد استفاده معمولا آبی روشن و صورتی است .

کلاه یکبار مصرف بیمار: کلاه بیمار به صورت آکاردئونی تولید می شود که دور تا دورآن کش دوخته شده تا به سهولت از آن استفاده شود .

فروش لباس یکبار مصرف بیمار

فروش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی با قیمت فوق العاده

جهت سفارش و مشاوره خرید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی از طریق شماره های پشتیبانی درج  شده در سایت با کارشناسان ما در مرکز فروش بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …