خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / فروش لباس یکبار مصرف پزشکی با قیمت ارزان

فروش لباس یکبار مصرف پزشکی با قیمت ارزان

فروش لباس یکبار مصرف پزشکی با قیمت ارزان،گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی،لباس مریض بیمارستان و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن با برند یونیفرم کالا

قیمت لباس یکبار مصرف پزشکی

انواع لباس یکبار مصرف پزشکی

لباس یکبار مصرف در صنعت پزشکی کاربرد زیادی دارد و برای مصارف گوناگون استفاده می شود .

یکی از انواع لباس یکبار مصرف پزشکی گان و شان می باشد . گان نوعی لباس است که جراحان و پرسنل اتاق عمل می پوشند . شان لباس بیمار می باشد که هنگام ورود به اتاق عمل بیمار شان را می پوشد . از ویژگی های شان و گان علاوه بر بهداشتی بودن ، سهولت استفاده از شان و گان می باشد . شان و گان در سایز های مختلف تولید می شود و معمولا شان برای خانم های بیمار به رنگ صورتی است و برای آقایان بیمار به رنگ آبی می باشد.

گان ها به رنگ آبی ، سبز ، خاکستری و سفید در بازار موجود است .

قیمت لباس یکبار مصرف پزشکی با توجه به اندازه و عرض ورنگ پارچه متفاوت می باشد .

از دیگر انواع لباس یکبار مصرف پزشکی استفاده از کلاه های یکبار مصرف پزشکی می باشد که این کلاه ها را بیشتر جراحان و پرستاران اتاق عمل و بیماران اتاق عمل استفاده می کنند .

یکی از انواع لباس های یکبار مصرف ، دستکش های یکبار مصرف می باشد . برای جلوگیری از انتقال و انتشار بیماری و میکروب از دستکش های یکبار مصرف با کیفیت استفاده می شود که باعث ایجاد حساسیت نشود .

از دیگر انواع لباس یکبار مصرف استفاده از پاپوش برای جراحان و پرسنل اتاق عمل است .همچنین یکی دیگر از اقلام یکبار مصرف پزشکی پیراهن و شلوار   و ماسک و زیر انداز بیمار  ودستمال  مرطوب می باشد .

قیمت لباس یکبار مصرف پزشکی

جنس و گرماژ استاندارد پارچه مصرفی برای تولید لباس یکبار مصرف

معولا قیمت لباس یکبار مصرف پزشکی مقرون به صرفه تر از لباس چند بار مصرف می باشد و قیمت لباس یکبار مصرف پایین تر می باشد . لباس یکبار مصرف پس از استفاده نیازی به استریلیزه شدن ندارد ، بنابراین در هزینه های مربوط به استریلیزه شدن جلوگیری می کند .

جنس پارچه های یکبار مصرف از پارچه های اسپان باند یا همان پارچه های بی بافت تولید می شود .

به خاطر اینکه پارچه های اسپان باند بافت آن به صورت پرس شده درست می شود برخلاف پارچه های دیگر از تجمع میکروب ها در بافت پارچه جلوگیری می شود .

این پارچه در عرض های ۱۶۰ و ۱۵۰ و۱۰۰ سانتی متری در بازار موجود است ، همچنین وزن پارچه های یکبار مصرف از ۱۵ گرم به بالا می باشد و گرماژ اسپان باند از وزن ۲۰تا ۱۱۰گرم است . پارچه های یکبار مصرف در رنگ آبی ، قرمز ، خاکستری ، سفید و… در بازار موجود است . پارچه یکبار مصرفی برخی از این پارچه ها آب گریز و برخی به آن آب نفوذ می کنند معمولا در اتاق عمل از لباس های یکبار مصرف ضد آب که آّب و ترشحات خون آلود به بدن  نفوذ نکند استفاده می شود .

یکی از بهترین تولیدات داخلی در صنعت نساجی ، تولید پارچه های یکبار مصرف می باشد که در گرماژ های مختلف تولید می شود  .  تولید لباس های یکبار مصرف پزشکی باید تحت نظر بهداشت باشد و کاملا اصول بهداشتی رعایت شود .

قیمت لباس یکبار مصرف پزشکی

فروش لباس یکبار مصرف پزشکی با قیمت ارزان

جهت سفارشات عمده انواع لباس یکبار مصرف پزشکی می توانید سفارشات خود را در واتساپ ثبت و یا با شماره های کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …