خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / لباس بیمار تترون تولید و فروش عمده

لباس بیمار تترون تولید و فروش عمده

لباس بیمار تترون تولید و فروش عمده،لباس بیمار زنانه،لباس مریض بیمارستان،لباس بیمار مردانه و … با قیمت مناسب و بدون واسطه در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن ممکن شده است.

لباس بیمار تترون

کاربرد لباس بیمار تترون در بیمارستان

امروزه یکی از انواع پارچه هایی که در بیمارستان و برای بیماران از آن استفاده می شود لباس بیمار تترون است،همانطور که میدانید، انواع مختلفی از پارچه ها برای دوخت لباس بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آنها میتوان به همین تترون ها اشاره کرد.

معمولا گفته می شود که لباس بیمار باید ویژگی های مختلفی داشته باشد از جمله اینکه مهم ترین آن مربوط به مقوله بهداشت می شود. دقت داشته باشید که شاید این کار در نظر عده بسیاری قابل توجه نباشد اما باز هم عده ای بر این باورند که استفاده از لباس های بیمارستانی یکبار مصرف از لباس های پارچه ای بسیار بهتر است. در این بین استفاده از لباس بیمار تترون همچنان هم باب است و عده بسیاری به جای لباس های یکبار مصرف از آنها بهره مند می شوند.

البته در خرید و استفاده از لباس بیمار تترون، مهم ترین نکته شاید بودجه بیمارستان باشد. آنچه باید به آن دقت داشته باشید این است که عده بسیاری از بیمارستان هایی که به صورت خصوصی فعالیت می کنند، معمولا بخشی از هزینه را به لباس های بیمار اختصاص می دهند. این بخش ها معمولا از لباس های یکبار مصرف استفاده می کنند. این لباس ها با اینکه مزایای بسیاری دارند اما به طور کل میتوان گفت که قیمت این لباس ها بسیار زیاد است.

گفته می شود که اینجاست که کاربرد لباس بیمار تترون مشخص می شود. معمولا تترون هایی که از آن ها برای دوخت لباس های بیمارستانی استفاده میشوند انواع خاصی هستند که نام های خاصی هم دارند. این تترون ها معمولا به صورت عمده فروخته می شوند و در تولیدی های مختلف از آن ها برای دوخت لباس های بیمارستانی استفاده می شود.

شاید نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که اگر شما هم میخواهید از این لباس ها خریداری کنید باید بدانید که معمولا تولیدکننده های مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند که هریک از آنها معمولا انواع خاصی از لباس های بیمارستانی را با انواع تترون می دوزند. البته نکته مهمی که باید بدانید این است که این تترون ها به شما اجازه می دهند که با قیمتی بسیار کمتر لباسی را بدوزید که کیفیت بسیار خوبی دارد و نرمی و لطافت آن باعث می شود که در صنایع بیمارستانی مورد استفاده قرار گیرد.

البته نکته ای که در اینجا به میان می آید این است که این لباس های بیمارستانی را با چه رنگ هایی باید خریداری کنید؟ معمولا شما باید از پارچه های تترون مختلف برای این کار استفاده کنید که البته همین رنگ ها باعث می شوند که طبقه های مختلفی در این نوع لباس ها ایجاد شود.

لباس بیمار تترون معمولا باید به رنگ های سبز و یا آبی باشد. این در حالی است که لباس پزشکان سفید است. معمولا لباس هایی که در اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرند نیز جز لباس بیمار تترون آبی و سبز است. آنچه باید در این زمینه بدانید این است که این رنگ لباس ها در واقع به شما کمک می کنند تا تضادهایی که در اتاق عمل بین خون و رنگ لباس وجود دارد را از بین ببرید.

البته نکته ای که باید بدانید این است که این لباس ها معمولا اگر از جنس تترون نباشد باید از جنس های دیگری باشند که علاوه بر هزینه های گزاف ممکن است که کیفیت کافی را نیز در این زمینه نداشته باشند.

لباس بیمار تترون

گرماژ پارچه های لباس بیمار تترون

لباس بیمار تترون معمولا باید وزن خاصی داشته باشد. دقت داشته باشید که به وزن لباس بیمارستانی گرماژ گفته می شود. گفته می شود که گرماژ لباس بیمار تترون باید به یک حد خاص باشد چرا که در غیر این صورت ممکن است که شما را با مشکلات زیادی رو به رو کند و حتی برای خود بیمار هم مشکل ساز باشد.

گرماژ همچنین نشان دهنده تراکم پارچه است که هر چقدر بیشتر باشد به طور حتم تراکم پارچه هم بیشتر خواهد بود و همین باعث می شود که لباس بیمار تترون گران قیمت تر باشد.

در بین تمامی انواع پارچه هایی که از آن ها برای دوخت لباس بیمار استفاده می شود، می توان گفت که لباس بیمار تترون از سایرین گران قیمت تر است چرا که پارچه تترون به دلیل کیفیتی که دارن گران قیمت تر است.

آنچه که باید بدانید این است که این لباس ها معمولا به شما اجازه می دهند که بتوانید بهداشت را برای محیط هایی مانند بیمارستان ها ایجاد کنید و همین هم نکته ای است که استفاده از لباس هایی با جنس باکیفیت را ایجاب می کند.

زمانی که صحبت از گرماژ پارچه های لباس بیمار تترون به میان می آید گفته می شود که این نوع لباس ها معمولا ممکن است که تفاوت های بسیاری با لباس های معمولی داشته باشند.

لباس بیمار تترون باید برای اینکه بداشتی باشد با مواد بسیاری شست و شو داده شود که در این صورت اگر جنس مناسبی نداشته باشد ممکن است که بیمار و بعضا افراد مجاور را با مشکل رو به رو کند. شما میتوانید برای اینکه بهداشت را تا حد بیشتری برای بیماران خود فراهم کنید، از لباس های یکبار مصرف استفاده کنید. البته که استفاده از لباس بیمار تترون هم یکی از آسان ترین راه هایی است که شما میتوانید در عین استفاده از لباس با کیفیت، بهداشت را نیز رعایت کنید.

لباس بیمار تترون

لباس بیمار تترون تولید و فروش عمده

جهت سفارش انواع لباس بیمار تترون مستقیما از تولیدی بازرگانی خانه صنعت و معدن با شماره های کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل فرمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …