خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / لباس بیمار تولید و فروش بی واسطه

لباس بیمار تولید و فروش بی واسطه

لباس بیمار تولید و فروش بی واسطه،لباس بیمار تترون،لباس بیمار مردانه،لباس بیمار زنانه،گان بیمار،لباس ان جراحی و … با قیمت ارزان و با کیفیت صادراتی

فروش لباس بیمار

لباس بیمار و ویژگی های آن

اگر شما در کار خرید و فروش لباس بیمار هستید، حتما باید با این نوع لباس بیمارستان، آگاهی کامل داشته باشید. مهم بودن این نوع پوشش در میان منسوجات بیمارستانی الزام می کند، که به آن دقت زیاد داشته باشید. چه چیزی در فروش لباس بیمار بیشترین اهمیت را دارد. ویژگی های لباس بیمار کدام ها هستند؟ استانداردهای فروش لباس بیمار کدام ها هستند؟ لباس بیمار برای راحتی، رعایت نظم و یکدست بودن، مسائل بهداشتی، بهداشت در کار و رعایت الزامات قانونی به تعداد زیاد و به صورت مشابه تولید می شوند. در این میان باید لباس بیمار برای بخش های مختلف، کودکان، زنان و آقایان موجود باشد. به طوریکه رده سنی های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند. این را همیشه به یاد داشته باشید که طرح و رنگ لباس بیمار در روند درمان تاثیرگذار است. ویژگی های لباس بیمار از جمله راحتی، نرمی و زیبایی بسیار حائز اهمیت هستند. راحتی و مناسب بودن برای فروش لباس بیمار خانم ها بیشتر اهمیت پیدا می کند. بخاطر اینکه خانم ها نیاز دارند که در لباس خود راحت باشند و در عین حال پوشیده باشند که احساس بد به آنها دست نزند.

 

گاهی خرید و فروش لباس بیمار نامناسب و بدن نما سبب می شود بیمار احساس خوبی در طول درمان خود نداشته باشد و همین مسئله سبب می شود؛ این دوره طولانی تر شود. تمام هدف یک محیط درمانی این است که بیماران راحت باشند و هرچه زودتر سلامتی خود را دست بیاورند. درمان بیماران در دو بخش درمان روحی و درمان جسمی در نظر می گیرند. شما باید در فروش لباس بیمار به هر دو بخش توجه داشته باشید. جنس پارچه و دوخت آن نباید هیچگونه حساسیت های پوستی را برای بیماران به دنبال داشته باشد. بعلاوه رنگ و طرح آن باید امید دهنده باشند و بعبارتی آزاردهنده نباشد. مواردی که در فروش لباس بیمار باید به آن توجه کرد:

  • استفاده از رنگ های مناسب: بیمار باید در میان دیگر افراد تشخیص داده شود. برای همین توصیه ی ما این است که از رنگ های آبی، سبز کمرنگ، صورتی، شیری و … در لباس بیمار استفاده شود
  • جنس پارچه در فروش لباس بیمار: جنس پارچه بسیار مهم است. بهتر است از پارچه های فلامنت بیمارستانی و یا تترون استفاده شود که راحت هستند و در برابر شستشوهای مداوم، دوام بالایی دارند.
  • داشتن طرح های زیبا و خاص: شما می توانید در فروش لباس بیمار، طرح های ساده اما جذابی را به لباس اضافه کنید. این طرح ها به ایجاد روحیه ی مثبت در بیماران بسیار کمک می کند.

فروش لباس بیمار

میزان مصرف لباس بیمار در بیمارستان های دولتی

برای هر پوشش و لباسی در محیط های بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان ها و درمانگاهها، استانداردها و بایدها و نبایدهای خاصی وجود دارد. برای فروش لباس بیمار باید به این مسئله دقت داشته باشید که با توجه به استانداردهای پوشش افراد در موسسات پزشکی و ضوابط مرتبط با آن باید:

  • لباس بیمار بستری (زن) شامل روسری، مقنعه، پیراهن بلند و شلوار باشد.
  • لباس بیمار بستری (مرد) شامل پیراهن و شلوار است.
  • الزاما باید در تمام مسیرهای جابجایی بیماران در بین بخش ها، شنل بلند، گشاد یا چادر به بیماران داده می شود.

اینکه بیمارستان، لباس بیمار را به صورت بافته شده و قابل شستن تهیه می کند یا از فروش لباس بیمار یکبار مصرف بهره می گیرد، در میزان مصرف بیمارستان تاثیر دارد. لباس بیمار یکبار مصرف هزینه های کمتری دارد و سرعت تولید آن به مراتب بیشتر است. اما استفاده از آنها معایبی همچون تولید زباله و مطمئن نبودن از کیفیت را نیز به دنبال دارد. برای همین چند فاکتور در میزان مصرف بیمارستان ها و مراکز درمانی موثر هستند:

  • بیمارستان چند تخته است؟ بیمارستان های کوچکتر مطمئنا میزان مصرف کمتری دارند
  • بیمارستان های دولتی شلوغ تر از خصوصی هستند و میزان مصرف لباس بیمار نیز به مراتب بالاتر است.
  • در بسیاری از مواقع نیاز، تعیین می کند که میزان مصرف چقدر است و باید به این مسئله توجه کرد که شاید در برهه ای نیاز بیشتر و در برهه ای نیاز کمتر به لباس بیمار وجود داشته باشد.

در فروش لباس بیمار بخش های مختلف و نیازهای مختلف را به یاد داشته باشید. لباس زنان در نوع خود می توان برای بخش های زایمان، برای خانم های شیرده متفاوت باشد. این لباس باید برای این کار مناسب باشد.

لباس بیمار از حساسیت پزشکی بالایی برخوردار است. باید مرتب و استریل شده باشد. در سر و کار داشتن با جان و سلامتی آدم ها باید نهایت احتیاط و بهداشت را به کار برد.

لباس باید راحت باشد و آزادانه بتوان در آن حرکت کرد. چند شماره باید به تن بیمار آزادتر باشد. جنس پارچه های لباس بیمار نیز از دیگر مسائل مهمی است که باید حتما در فروش لباس بیمار به آن توجه داشت. پارچه های فلامنت که ترکیبی از پنبه نیز هستند، به کار می روند. این نوع پارچه ها دوام زیادی دارند و بسیار مقاوم هستند. پارچه های تترون نیز در رنگ بندی های زیاد در بازار وجود دارند که در شستشوهای مداوم نیز مقاوم و مناسب هستند. این دیگر بسته به نیاز و میزان بودجه می توان گزینه های مختلف را انتخاب کرد.

در این میان حتما باید ویژگی های اصلی لباس بیمار که یکدست بودن، راحت بودن، آزاد بودن، بدن نما نبودن، تمیز بودن و دوخت مناسب در آنها رعایت شده باشد.

البته دیگر البسه ی بیمارستانی مانند لباس های فرم، گان ها و غیره نیز، اهمیت و ویژگی های خاص خود را دارند.

فروش لباس بیمار

لباس بیمار تولید و فروش بی واسطه

جهت سفارش انواع لباس بیمار می توانید با شماره های پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …