خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / لباس بیمار مردانه فروش درب کارخانه

لباس بیمار مردانه فروش درب کارخانه

لباس بیمار مردانه فروش درب کارخانه،لباس بیمار تترون،لباس بیمار زنانه،لباس مریض بیمارستان و انواع لباس بیمارستانی تولید و فروش بی واسطه با قیمت ارزان مستقیما از تولید کننده

لباس بیمار مردانه

کارخانه لباس بیمار مردانه

لباس بیمار مردانه یکی از مهمترین لوازم مورد استفاده در تمام مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد. لباس بیمار مردانه می تواند در رنگ، جنس، سایز و مدل یقه با یک دیگر تفاوت داشته باشد و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه خود اقدام به سفارس لباس بیمار مورد نظر خود داشته باشند.

آیا شما نیز به دنبال استفاده از لباس بیمار مردانه هستید؟ آیا می دانید که مزیت ها و فواید استفاده از لباس بیمار مردانه در چیست؟ از شما دعوت می نماییم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست بیاورید.

لباس های مورد استفاده برای بیماران در کلینیک ها و بیمارستان یکی از مهمترین و ضروری ترین لوازم مورد استفاده به شمار می آید که همی امر نیز ایجاب کرده تا بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال تاسیس کارخانه های متفاوت برای طراحی و تولید لباس بیمار باشند.

لباس بیمار را می توانید در چند نوع بسیار مختلف مشاهده کنید که یکی از آن لباس بیمار مردانه می باشد که در سراسر کشورهای جهان تمام مراکز درمانی به دنبال استفاده از این پوشاک هستند تا بتوانند تمام نکات مربوط به نظافت و پیشگیری از شیوع باکتری ها را رعایت نمایند. کارخانه لباس بیمار مردانه با دریافت مجوزهای لازم از سوی سازمان مربوط می توانند فعالیت خود را در این شروع کرده و به تقاضای بازار پاسخ مناسبی را ارائه دهند.

اگر شما نیز قصد دارید تا در این زمینه اقدام به فعالیت داشته باشید، می توانید با مراجعه به وزارت صنایع و معادن شهر خودتان در مورد هزینه های تاسیس و اجرای پروژه مورد نظر اطلاعاتی را به دست آورده و اقدام به تولید این لوازم پرکاربرد بیمارستانی داشته باشید. لباس بیمار مردانه در طرح ها و سایز های بسیار متنوعی تولید و عرضه می شوند که هر کدام از بیمارستان ها می توانند تعداد مشخصی از این لباس ها را تهیه کرده و در صورت نیاز مورد استفاده قرار می دهند.

امروزه شرکت های بسیار زیادی در کل جهان با استفاده از مرغوبترین و باکیفیت ترین مواد اولیه اقدام به تولید و طراحی انواع متنوعی از لباس بیمار مردانه دارند که هر کدام از آنها مورد استفاده در مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرند. رنگ لباس بیمار مردانه نیز با توجه به تقاضای بازار متفاوت بوده و هر بیمارستانی یا بهتر است بگوییم هر بخشی از بیمارستان از لباس بیمار مردانه متفاوت تری استفاده می کنند تا از این طریق بتوانند به راحتی با مشاهده بیمار، به کدام بخش بودن او پی ببرند.

تمام سایزهای طراحی و تولید شده از استاندارد خاصی پیروی می کند و کارفرما می توانید در انتخاب سایز و رنگ لباس های بیمار مردانه دخالت لازم را داشته باشند. از پرطرفدارترین لباس بیمار مورد استفاده در بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی می توان به رنگ آبی روشن، سبز ساده، طرح دار و آبی اشاره کرد.

هم چنین یقه های متعددی نیز برای لباس بیمار مردانه در نظر گرفته شده است که محبوب ترین آنها یقه دیپلمات، یقه انگلیسی و یقه هفت می باشد و کارفرما می تواند با توجه به سلیقه خود یکی از بهترین آن را انتخاب کند. کارخانه های تولیدی لباس بیمار مردانه ضمانت نامه خرید را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و امروزه تمام لباس های بیمار استفاده شده یک بار مصرف می باشد.

لباس بیمار

لباس بیمار مردانه از ویژگی ها و مشخصات بسیار به خصوص برخوردار است که این ویژگی ها سبب شده است تا با سایر لباس های بیماران دیگر فرق کند. امروزه شرکت های تولید کننده این محصول به دنبال استفاده از موادی هستند که بیمار در حین پوشیدن آن احساس راحتی و آرامش داشته باشد که این امر از مهمترین مشخصات لباس بیمار مردانه خوب می باشد. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از الیافی ضد تعریق می تواند کیفیت محصول تولیدی شما را افزایش دهد. از دیگر مهمترین مشخصات لباس بیمار مردانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •          دوخت لباس بیمار: دوخت لباس بیمار مردانه بایستی بسیار بادوام باشد به طوری که در اثر حرکت های سریع از هم گسیخته نشده و دوام بیشتری را داشته باشد که بسیاری از کارخانه های تولید به این اکر توجه لازم را ندارند و این امر نارضایتی مشتریان را به دنبال خواهد داشت.
  •          جنس: از دیگر مهمترین ویژگی ها و مشخصات لباس بیمار می توان بخ جنس آن اشاره کرد که شرکت های تولید کننده توجه و تمرکز بسیار زیادی را در این خصوص دارند تا مورد تایید وزارت بهداشت بوده و به راحتی بتوانند بازاریابی خود را انجام دهند.
  •          رنگ لباس بیمار: انتخاب رنگ لباس بیمار مردانه از دیگر مهمترین آیتم هایی می باشد که بایستی در خرید و استفاده از این محصول به آن توجه کرد. معمولا پیشنهاد می شود که در انتخاب رنگ، حتما از رنگ های روشن استفاده نمایید تا میزان کثیفی آن به راحتی قابل تشخیص باشد و بیمار با لباس تمیز به استراحت خود بپردازد.
  •          یکبار مصرف بودن لباس بیمار: یکبار بودن لباس بیمار مردانه سبب شده است تا هزینه های شستشوی آن و شیوع باکتری ها کاسته شده و همچنین این امر می توان در زمان کارکنان بیمارستان و مراکز درمانی نیز تاثیر گذار بوده و وقت کمتری را برای تعویض و تمیزی لباس بیماران هدر کنند.

ضخامت لباس بیمار و تنوع آن نیز کاملا بستگی به درخواست و سلیقه کارفرما داشته و شما نیز می توانید با توجه به دکوراسیون مراکز درمانی و خدماتی خود و در نظر گرفتن رنگ مورد استفاده در روتختی ها و اتاق بیمار، یکی از بهترین و زیباترین انواع لباس بیمار مردانه را انتخاب کنید تا هماهنگی بسیار زیبایی را داشته باشد که بی شک حضور نظم در اتاق بیمار می توان تاثیر فوق العاده ای را در مدت زمان بهبود او داشته باشد.

لباس بیمار مردانه

لباس بیمار مردانه فروش درب کارخانه

جهت سفارش انواع لباس بیمار مردانه،لباس بیمار تترون،انواع لباس بیمار زنانه و … می توانید با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …