خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / لباس مناسب برای افرادی که شکم دارند

لباس مناسب برای افرادی که شکم دارند

لباس مناسب برای افرادی که شکم دارند با استفاده از پوشش مناسب و لباسهای که خصوصیاتی معین داشته باشند، می توانند این مشکل را پنهان کنند و به استایل مورد نظر خویش دست پیدا کنند. راهکارهای متفاوتی برای این منظور وجود دارد که عموما در دسترس همه ی افراد قرار دارند.

لباس مناسب برای افرادی که شکم دارند

رنگ مناسب لباس برای افرادی که شکم دارند

یکی از راه های معمول پنهان کردن چاقی استفاده از استفاده کاربردی از رنگها  می باشد. اما لباس های مناسب برای کسانی که شکم دارند چیست؟ افراد چاق می بایست از پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن خودداری کنند، زیرا رنگ روشن باعث بزرگتر نمایش دادن اندام و جلب توجه دیگران  به مشکلات آنها می شود و رنگ های تیره بهترین انتخاب هستند. هر قسمت از بدن شما  زمانی به  مشکل تبدیل می شود، که خودتان آن را مشکل بشمارید!

اگر از بخشی از بدن خود متنفر هستید، یا باید دست به تغییر آن بزنید و یا  اینکه آن را بپذیرید. اما می توان به ایده ای نو، نیز اندیشید. ما باید ذهن خود را بازسازی کنیم و با دیدگاهی تازه نسبت به بدن خود نگاه کنیم. همچنین باید نیم نگاهی به مد و استایل های مشهور هم بیندازیم تا بتوانیم به دیدگاهی تازه دست پیدا کنیم. اگر اندام چاقی دارید، می توانید همیشه و همه جا  لباس سیاه بر تن داشته باشید، اما راه های دیگری نیز برای این مشکل وجود دارد.

“انسداد رنگ” یکی از راه هایی است که توجه را به خود جلب می کند. انسداد رنگ عبارتست از استفاده از دو یا چند رنگ روشن که در تضاد با یکدیگر محسوب می شوند. این روش جلوه ای تمیز و مدرن را به نمایش می گذارد که می تواند احساسی پویا در بیننده ایجاد کند. در واقع این تکنیک سعی در استفاده از چاقی ها در قسمت های مختلف بدن دارد، نه پنهان کردن آنها. این همان ایده ی نویی است که از آن سخن به میان رفت؛ چرا ما همیشه سعی در پنهان کردن  مشکلات خویش داریم؟به جای آنکه به آنها نگاهی تازه بیندازیم؟  با این وجود هنوز تعداد بسیاری از افراد راه های کلاسیک را برای پنهان کردن چاقی  که همان استفاده از رنگ تیره می باشد را به راه های جدید ترجیح می دهند. اما امتحان کردن این تکنیک به همراه استفاده از لباس های مناسب افرادی که شکم دارند  نیز خالی از لطف نیست.

لباس مناسب برای افرادی که شکم دارند

کسانی که شکم دارند چی بپوشند

پوشش های بسیار زیادی برای افراد چاق پیشنهاد می شود که اغلب آنها کاربردی و قابل دسترسند. در اینجا به چند راهکار در مورد لباس های مناسب برای افرادی که شکم دارند اشاره می کنیم.

  • استفاده از وسایل جانبی مناسب می تواند در ظاهر شما بسیار موثر واقع شود. کمربند نامناسب جلوه ای ناخوشایند به شکم شما می بخشد. افراد چاق می بایست از کمربند های ضخیم استفاده کنند و کمربندهای باریک را فراموش کنند.
  • لباس های گشاد و آزاد لباس مناسبی برای کسانی که شکم دارند نیست! استفاده از لباس های گشاد تفکری جا افتاده درباره ی پوشش مناسب افراد چاق است. زمانی که شما لباس های گشاد می پوشید، توجه را به این واقعیت جلب می کند که شما سعی در پنهان کردن خود دارید و در طولانی مدت، چاق تر به نظر می رسید.
  • شلوارهای بزرگ جلوه ای چشمگیرتر نسبت به شلوارهای کوچک دارند، اما برای افراد چاق شلوارهای گشاد و بزرگ پیشنهاد نمی شود. همانطور که گفته شد پنهان سازی چاقی زیر نقاب لباس های گشاد باعث می شود در طولانی مدت چاقتر به نظر برسید. با این وصف استفاده از شلوارهایی پیشنهاد می شود که دقیقا اندازه ی شما باشند، نه خیلی گشاد و نه بیش از حد تنگ.
  • کفشها هم عامل مهمی در نشان دادن چاقی شما به شمار می روند. استفاده از کفش هایی که تا مچ پا می رسند گزینه ی مناسبی برای افراد چاق نیست. چکمه ها و نیم بوت ها انتخاب مناسبی برای آنها به شمار می رود و کمک می کند تا استایلی پر ابهت داشته باشند.
  • نقوش و تزیینات لباس های مناسب افرادی که شکم دارند بسیار مهم می باشند. از لباس هایی که نوار های افقی دارند و پر نقش و نگار هستند، پرهیز کنید. این موارد توجهات را بیش از حد نسبت به شما جلب می کند که شاید تا حدودی ناخوشایند باشد. اگر می خواهید لاغرتر جلوه کنید، رنگهای جامد به همراه نوار های عمودی و همچنین لباس های ساده انتخاب مناسبتری می باشند.

لباس های مناسب برای کسانی که شکم دارند، باید از خصوصیاتی که در بالا ذکر شد، برخوردار باشند و این ویژگی ها به افراد چاق کمک می کنند تا این مشکل را پنهان کنند.

لباس مناسب برای افرادی که شکم دارند

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …