خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / لباس مناسب برای افراد با قد متوسط

لباس مناسب برای افراد با قد متوسط

لباس مناسب برای افراد با قد متوسط ، تنها با چند راهکار ساده و در عین حال هوشمندانه می توانید قد متوسط خود را در نگاه دیگران بلندتر جلوه دهید. با در نظر گرفتن نکات طلایی می توانید استایل و اندامی عالی و منحصر بفرد داشته باشد، که با ورود به هر محیطی نگاه ها را به خود خیره کنید.

لباس مناسب برای افراد با قد متوسط

افراد با قد متوسط چی بپوشند

تنها با چند راهکار ساده و در عین حال هوشمندانه می توانید قد متوسط خود را در نگاه دیگران بلندتر جلوه دهید. با در نظر گرفتن نکات طلایی برای انتخاب لباس می توانید استایل و اندامی عالی و منحصر بفرد داشته باشد، که با ورود به هر محیطی نگاه ها را به خود خیره کنید. جنس و طرح پارچه ی لباس را همیشه مد نظر داشته باشد.

به عقیده طراحان مد لباس هایی با طرح ها برجسته و پارچه هایی ضخیم و کلفت، قد شما را از آنچه که هست کوتاهتر نشان می دهد، و شما می توانید برای انتخاب لباس از پارچه هایی با رنگ های تیره و یکدست را در استایل خود استفاده کنید.

نقش کمربند ها را نادیده نگیرید

تنها به رنگ و جنس آن بسنده نمی کند، بلکه باید سایر اکسسوری های کاربردی در استایل را نیز در نظر داشت، چرا که آنها نیز در کوتاهتر و یا بلند نشان دادن قد شما تاثیر می گذارند. اگر قد متوسطی دارید از بکار بردن کمربندهای پهن و کلفت جدا صرف نظر کنید. این مدل کمربند قد شما را کوتاهتر نشان می دهد.

بهتر است از طرح ها عمودی استفاده شود، پارچه هایی که به صورت راه راه های عمودی هستند قد و اندام شما را کشیده تر نشان می دهد. و میتواند گزینه ای مناسب برای افرادی با قد متوسط باشد.

همیشه لباس سایز خودتان را انتخاب کنید

به پیشنهاد طراحان مد، لباس هایی کاملا سایز و فیت تن خود انتخاب کنید، یک لباس خیلی جذب و یا گشاد قد متوسط شما را کوتاه تر جلوه می دهد. توصیه ما به شما اینست که با انتخاب زیرکانه ی لباس مناسب می تواند اندام شما را کشیده تر و باریکتر نشان دهد و در نهایت در چشم دیگران قد شما را بلندتر جلوه می دهد.

لباس مناسب برای افراد با قد متوسط

استایل و رنگ مناسب برای افرادی با قد متوسط

در استایل ترجیحا از رنگ های یکدست استفاده شود، چرا که انتخاب از طیف رنگی هم خانواده قد را کشیده تر و اندام را باریک تر نشان می دهد، بنابراین برای افرادی که قد متوسط دارند و میخواهند که در نگاه دیگران بلندتر جلوه کنند، بهتر است در کمد لباسشان لباس هایی همرنگ و یا رنگ های شبیه به هم داشته باشند.

بنابراین بهتر است از یک پالت رنگی به طور مثال تنها رنگ های روشن استفاده شود، بدون شک با این انتخاب زیرکانه استایلی متفاوت و شیک خواهید داشت.

سراغ رنگ های روشن بروید

بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود. اگر قد شما متوسط است به شما تبریک میگم، چرا که براحتی می توانید با چند ترفند ساده و استفاده از رنگ هایی زیرکانه در استایل و تیپ خود ، قدتان را بیشتر از آنچه که هست نشان دهید. لباس هایی با رنگ روشن همیشه می تواند کمک کند که اندامی کشیده تر وباریکتر داشته باشید، و در نهایت در نگاه دیگران قد بلندتری جلوه دهید.

انتخاب شلوار و کفش یک‌رنگ

بدون شک لباس برای این دسته از افراد تنها از یک پیراهن و شلوار تشکیل نشده، بلکه متعلقات دیگر نیز شاید به چشم شما مهم نیایند، ولی قطعا در کوتاه و یا بلند نشان دادن قد شما تاثیر گذار هستند. رنگ کفش ها نیز در استایل و بلند جلوه دادن قد شما نقش کلیدی ایفا می کند.

همیشه سعی کنید از کفش و شلوار یک رنگ و یا نزدیک بهم در استایل تان استفاده کنید. این ترفند و انتخاب زیرکانه در چشم دیگران باعث خطای دید، و در نهایت در انتخاب استایل و لباس مناسب برای افراد با قد متوسط اندام و پاهای شما را کشیده تر و قد شما را بلندتر جلوه می دهد.

لباس مناسب برای افراد با قد متوسط

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …