خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / لباس مناسب برای افراد با گردن کوتاه

لباس مناسب برای افراد با گردن کوتاه

لباس مناسب برای افراد با گردن کوتاه کمی به نظر دشوار می آید اما با رعایت چند نکته مهم می توان بهترین استایل را ایجاد کرد و با رنگ ها و مدل های مختلف لباس و یقه ها این ایراد اندامی را پوشاند.

لباس مناسب برای افراد با گردن کوتاه

یقه ی لباس مناسب برای افرادی با گردن کوتاه

با انواع مختلفی که از یقه های لباس وجود دارد، انتخاب یک یقه ی مناسب، مشکل به نظر می رسد. اما نباید ناامید شد. اگر شما تصمیم قوی در انتخاب یقه ی مناسب خود ندارید و تنها به دنبال انتخابی معمولی هستید،پیراهن  یقه  نوک تیز پیشنهاد می شود که فضای دو انتهای آن کم است و می توان آن را با کراوات ترکیب کرد. اما به صورت کلی باید گفت که اگر فردی دارای گردنی کوتاه هستید و میخواهید آن را بلندتر نشان دهیداستفاده از یقه هایی با  نوار بلند پیشنهاد می شود، که بیشتر بلند هستند تا پهن. در ادامه نکاتی برای انتخاب یقه ی مناسب افرادی که گردن کوتاه دارند را بیان می کنیم.

اگر جزو افرادی با گردن کوتاه محسوب می شوید، باید از یقه هایی استفاده کنید که نوار یقه ی آن از ارتفاعی استاندارد برخوردار است. نوار یقه، بخشی از یقه ی لباس است که دور گردن قرار می گیرد، بنابراین باند یقه مشخص می کند که گردن شما چه قدر بلند خواهد بود. مدل یقه لبه دکمه دار که با نوار بلندی که دارد انتخاب بسیار خوبی محسوب می شود، مدل یقه نوک تیز که در ابتدا نیز به آن اشاره شد و مدل یقه دکمه پنهان که دکمه های آن به جای دوخته شدن در لبه در پشت یقه دوخته شده است ، همه انتخاب های عالی در این زمینه به شمار می رود. یقه های بلند باعث می شوند تا حواس بیننده به خط عمودی که نوار یقه ایجاد می کند، پرت شود و متوجه گردن کوتاهی که قصد بلند تر نشان دادن آن را دارید، نشود. این نمونه ها، یقه های لباس های مناسب افرادی با گردن کوتاه بود.

لباس مناسب برای افراد با گردن کوتاه

استایل مناسب برای افرادی با گردن کوتاه

اگر شما هم فردی دارای گردن کوتاهی هستید می توانید با استفاده از استایل مناسب این موضوع را به صورت دیگری نشان دهید. همه ی ما از نقایصی برخورداریم که با انتخاب دقیق شکل هایی که در صورت و پوشش خود استفاده می کنیم، می توانیم آن را پنهان کنیم یا در جهتی درست از آن ها استفاده کنیم. وسایلی مانند یک گردنبند ساده می توانند بسیار تاثیرگذار باشند. انتخاب یک گردنبند باریک و بلند می تواند گردن شما را بلندتر از حد معمول نشان دهد. علاوه بر این با استفاده از رنگ های شاد تاثیر آن را چند برابر کرد. گردنبند بلند می تواند چشمان بیننده را به  پایین و سمت سینه  شما معطوف کند و گردن کوتاه خود را پنهان کنید.  از شلوغ کردن ناحیه گردن خودداری کنید و  فضا را بازتر بگذارید. استفاده از پیراهن هایی با یقه ی باز و دکمه هایی که چشم را به طرف پایین جلب می کنند نیز بی تاثیر نیست. گردنبند هایی با طرح V شکل می تواند انتخاب مناسبی باشد. بالا نگه داشتن گردن و پرهیز از پوشش هایی که گردن را به سمت پایین می کشد از راهکار های مناسب به شمار می رود.

مدل موهای افرادی که گردن کوتاهی دارند نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.موهای  شما نیز در این زمینه بی تاثیر نیست و به استایل شما کمک میکند. موهای خود را به گونه ای کوتاه کنید که ناحیه ی جلویی گردن را به خوبی به نمایش بگذارد  و از ناحیه ی بغل موها تا شانه ها برسد و روی آن ها بیوفتد. از گردنبند های ضخیم و دستمال گردن خودداری کنید.  استایل  V شکل را فراموش نکنید و تاکید روی این استایل  از راهکارهای مناسب برای افرادی هستند که قصد دارند گردن خود را بلندتر نشان دهند.

در آخر باید گفت که اگر شما از افرادی هستید که به دنبال لباس مناسب برای افراد با گردن کوتاه می گردید، به جای سعی در پنهان سازی گردن خود در جهت استفاده از این موضوع و ترکیب آن با استایل مورد نظرتان به نتیجه ای قابل قبول دست پیدا کنید.

لباس مناسب برای افراد با گردن کوتاه

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …