خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟بهترین راه این است که سعی داشته باشید همواره و در همه جا لباسی مناسب با فرم شانه های خود بپوشید که یقه ای مناسب داشته باشد . در مطالب زیر استایل مناسب به شما معرفی شده اند .

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

یقه مناسب برای افراد چهارشانه

افراد چهارشانه و دارای شانه های پهن بایستی در انتخاب طرح یقه لباسشان دقت بسیار زیادی داشته باشند ، چون یقه بیشتر از قسمت های دیگر لباس به چشم می آید و همواره این تصویر در ذهن افراد می ماند .

سوال اساسی که در این باره مطرح می شود این است که لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟ در پاسخ باید گفت لباسی برای افرادی با این خصوصیت برازنده است که دارای یقه های گرد ، پهن و دایره ای باشد ؛ فکر کنید که این افراد به عنوان مثال ، اگر از یقه های شلوغ و پر چین استفاده کنند بر درشت و پهن دیده شدن شانه هایشان خواهند افزود . زمانی که صورت شما شکلی دایره مانند دارد ، شما از عینک مربعی استفاده می کنید تا کمی از گردی صورتتان را بدین طریق کاهش دهید ، اکنون نیز با این ترفند یعنی ، پوشیدن یقه گرد و پهن ا ز درشت و مربعی  دیده شدن شانه هایتان بکاهید .

لباس هایی که دارای یقه هفت هستند ، نیز در از بین بردن عرض شانه های عریض و چهارشانه بسیار مفید می باشند ؛ هر چه این یقه بازتر باشد ، عیوب شانه ها کمتر خواهد شد .

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

رنگ مناسب برای لباس افرادی با شانه های پهن

لباس مناسب برای شانه های پهن لباسی است که علاوه بر مدلش در کوچک نشان دادن شانه ها ، باید رنگ آن نیز به گونه ای باشد که از درشتی شانه های شما بتواند بکاهد ؛ منظور اینست که هنگام انتخاب و خرید لباس به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر مدل لباس ، رنگ آن نیز در روی فرم شانه هایتان نیز تاثیری چشمگیر خواهد داشت .

لباس هایی به رنگ هایی تیره به علت خاصیت ذاتیشان در لاغر نشان دادن افراد و ایجاد خطای دید در افراد بیننده ، به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید فرم شانه هایتان را به وسیله این نوع رنگ ها اصلاح کنید ؛ اگر بخواهیم عکس این قضیه را بررسی کنیم ، یعنی فکر کنیم شخصی با شانه های پهن و عریض پیراهنی به رنگ روشن بر تن کرده است ، این شخص علاوه بر  جلب توجه بینندگان به شانه های بزرگ خود باعث می شود ، شانه هایش بیش از پیش بزرگ تر دیده شوند ؛ چون رنگ های روشن برخلاف رنگ های تیره ، باعث عریض و چاق نشان دادن فرم بدن افراد می شوند ، حال آن که شانه ها از این قضیه مستثنی نمی باشند ؛ پس رعایت انتخاب رنگ لباس ، هنگام خرید یکی از اصول اصلی برای افرادیست که نمی خواهند شانه های پهن شان بیش از حد به چشم بزند .

پوشیدن لباسی تیره توسط این فرد ، تاثیر چشمگیری در کاهش عرض شانه های او داشته است .

این افراد علاوه بر توجه بیش از حد به رنگ لباس ، هم چنین می توانند با پوشیدن لباس های گل دار یا لباس هایی با طرح های در هم و بر هم توجه بییندگان را از روی شانه هایشان دور کنند ، چون این طرح ها به علت شلوغ بودنشان باعث حواس پرتی  افراد می شوند .

لباس مناسب برای شانه های پهن

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09124886520
کارشناس فروش: 09138975909
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
آدرس کانال: uniformkala@

مطلب پیشنهادی

جذاب ترین ست لباس مردانه عید 99

جذاب ترین ست لباس مردانه عید ۹۹

جذاب ترین ست لباس مردانه عید ۹۹،گزینه زیادی از رنگ های مختلف دارید که می …