خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟بهترین راه این است که سعی داشته باشید همواره و در همه جا لباسی مناسب با فرم شانه های خود بپوشید که یقه ای مناسب داشته باشد . در مطالب زیر استایل مناسب به شما معرفی شده اند .

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

یقه مناسب برای افراد چهارشانه

افراد چهارشانه و دارای شانه های پهن بایستی در انتخاب طرح یقه لباسشان دقت بسیار زیادی داشته باشند ، چون یقه بیشتر از قسمت های دیگر لباس به چشم می آید و همواره این تصویر در ذهن افراد می ماند .

سوال اساسی که در این باره مطرح می شود این است که لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟ در پاسخ باید گفت لباسی برای افرادی با این خصوصیت برازنده است که دارای یقه های گرد ، پهن و دایره ای باشد ؛ فکر کنید که این افراد به عنوان مثال ، اگر از یقه های شلوغ و پر چین استفاده کنند بر درشت و پهن دیده شدن شانه هایشان خواهند افزود . زمانی که صورت شما شکلی دایره مانند دارد ، شما از عینک مربعی استفاده می کنید تا کمی از گردی صورتتان را بدین طریق کاهش دهید ، اکنون نیز با این ترفند یعنی ، پوشیدن یقه گرد و پهن ا ز درشت و مربعی  دیده شدن شانه هایتان بکاهید .

لباس هایی که دارای یقه هفت هستند ، نیز در از بین بردن عرض شانه های عریض و چهارشانه بسیار مفید می باشند ؛ هر چه این یقه بازتر باشد ، عیوب شانه ها کمتر خواهد شد .

لباس مناسب برای شانه های پهن چگونه است ؟

رنگ مناسب برای لباس افرادی با شانه های پهن

لباس مناسب برای شانه های پهن لباسی است که علاوه بر مدلش در کوچک نشان دادن شانه ها ، باید رنگ آن نیز به گونه ای باشد که از درشتی شانه های شما بتواند بکاهد ؛ منظور اینست که هنگام انتخاب و خرید لباس به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر مدل لباس ، رنگ آن نیز در روی فرم شانه هایتان نیز تاثیری چشمگیر خواهد داشت .

لباس هایی به رنگ هایی تیره به علت خاصیت ذاتیشان در لاغر نشان دادن افراد و ایجاد خطای دید در افراد بیننده ، به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید فرم شانه هایتان را به وسیله این نوع رنگ ها اصلاح کنید ؛ اگر بخواهیم عکس این قضیه را بررسی کنیم ، یعنی فکر کنیم شخصی با شانه های پهن و عریض پیراهنی به رنگ روشن بر تن کرده است ، این شخص علاوه بر  جلب توجه بینندگان به شانه های بزرگ خود باعث می شود ، شانه هایش بیش از پیش بزرگ تر دیده شوند ؛ چون رنگ های روشن برخلاف رنگ های تیره ، باعث عریض و چاق نشان دادن فرم بدن افراد می شوند ، حال آن که شانه ها از این قضیه مستثنی نمی باشند ؛ پس رعایت انتخاب رنگ لباس ، هنگام خرید یکی از اصول اصلی برای افرادیست که نمی خواهند شانه های پهن شان بیش از حد به چشم بزند .

پوشیدن لباسی تیره توسط این فرد ، تاثیر چشمگیری در کاهش عرض شانه های او داشته است .

این افراد علاوه بر توجه بیش از حد به رنگ لباس ، هم چنین می توانند با پوشیدن لباس های گل دار یا لباس هایی با طرح های در هم و بر هم توجه بییندگان را از روی شانه هایشان دور کنند ، چون این طرح ها به علت شلوغ بودنشان باعث حواس پرتی  افراد می شوند .

لباس مناسب برای شانه های پهن

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …