خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس های ام آر آی با کیفیت صادراتی و قیمت ارزان

لباس های ام آر آی با کیفیت صادراتی و قیمت ارزان

لباس های ام آر آی با کیفیت صادراتی و قیمت ارزان، توزیع انواع لباس یک بار مصرف ، لباس مریض بیمارستان و توزیع به تهران و سراسر کشور در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی در تماس باشید.

لباس های ام ار ای با کیفیت صادراتی و قیمت ارزان

پارچه مناسب برای لباس های ام ار ای

ام آر آی از واژه انگلیسی MRI  می آید و مخفف واژه می باشد. ام آر آی از جمله روش های نوین تصویربرداری از بافت های بدن است که فاقد مشکلات تصویربرداری با اشعه ایکس  بوده و از آن روش بسیار ایمن تر هست. افرادی که برای تشخیص بیماری خود بایستی از دستگاه ام ار ای استفاده کنند، مجبورند لباسهای یکبار مصرف ام ار ای را خریداری و بر تن نمایند. لباس ها ی ام آر آی شامل کلاه، شلوار و پیراهن هستند. برای انجام ام ار ای از لباس ها ی ام آر آی یکبار مصرفی سبک عمدتا بهره گیری می شود. لباس ها ی ام آر آی در بیشتر مواقع ضد آب، ضد حساسیت و دارای اندازه استاندارد هستند.

این البسه بیمارستانی بسیار سبک و از جنس پروپیلن می باشند که در رنگ های متنوع از جمله آبی، بنفش و صورتی ئوخته و به بازار عرضه می شوند. لباس ها ی ام آر آی به دلیل یک بار مصرف بودن به استرلیزه شدن نیاز ندارند و به دلیل جلوگیری از بیماری ها و میکروب ها در بدن بیمار عمدتا از نوع یکبار مصرف لباس ها ی ام آر آی استفاده می شود. جنس البسه بیمارستانی یک بار مصرف در مراکز پزشکی بر حسب محل استفاده متفاوت است؛ برای مثال جنس لباس های یکبار مصرف در عمل سزارین و لباس مخصوص ام ار ای  قطعا متفاوتند. لباس ها ی ام آر آی یکبار مصرف در بیشتر مواقع در ضخامت های ۳۸ تا ۵۰ گرم دوخته می شوند و از دو نوع پارچه به نام های اسپان باند و اسپانلس تولید می گردند.

لباس ها ی ام آر آی  عمدتا شامل کلاه، پیراهن و شلوار می شود که از مواد ترموباندینگ پلی پروپیلن ساخته می شود و کاملا استریل بوده، به راحتی قابل استفاده و تعویض بوده و از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. لباس ها ی ام آر آی به دلیل اینکه مانع نفوذ مواد مایع به بدن افراد می شود و نیز از نفوذ آلودگی ها به بدن ممانعت به عمل می آورند، همواره مورد استقبال قرار می گیرند. لباس ها ی ام آر آی در طرح ها و رنگ های مختلف برای هر دوجنس مرد و زن دوخته می شوند  و در مراکز درمانی، بهداشتی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند. لباس ها ی ام آر آی کاملا ضد آب، ضد حساسیت می باشد، بدن نما نبوده و در سایز و اندازه های مختلف استاندارد با کیفیت بالا و دوخت خوب در اختیار کاربران قرار می گیرد.

لباس های ام ار ای

کاربرد لباس های ام آر آی

لباس یکبار مصرف بیمارستانی عمدتا در بیمارستان ها و مراکز درمانی بکار می رود. از جمله لباس های یکبارمصرف در اتاق های عمل از آن استفاده می شود، . لباس ها ی ام آر آی  است. استفاده از این نوع البسه در بخش های تصویر برداری برای ام آر آی صورت می گیرد. از جمله دلایل استفاده از لباس ها ی ام آر آی یکبار مصرف، در ام ار ای آن است که وجود اشیاء فلزی در  میدان مغناطیسی در دستگاه ام آی آر می تواند سبب آسیب های جدی به بدن گردد.

به همین خاطر اسن که پرستاران هنگام ارائه اطلاعات و راهنمایی به فرد مریض و یا همراهان او از آنها می خواهند به این نکته دقت کرده  و هنگام انجام ام ار آی همه لباس هایی که بیمار بر تن دارد را خارج نمایند. همچنین قبل از انجام  ام آر آی فرد بیمار را موظف می سازند تا صرفا از  لباس های یکبار مصرف ام ار ای استفاده نماید. لباس ها ی ام آر آی بیمار دربرگیرنده مواردی همچون: بلوز، شلوار و کلاه خاص تصویر برداری است که معمولا از کیفیت دوخت مناسب و مستحکم برخوردار است. همانطور که در بالا اشاره شد، به علت آنکه ام آر آی از میدان مغناطیسی قدرتمندی برخوردار است، این میدان مغناطیسی سبب حرکت اقلام فلزی می شود. به همین خاطر است که عمدتا افراد مسئول انجام این عمل، به فرد بیمار و همراهان او تاکید می کنند که وی نباید هیچ نوع جسم فلزی به همراه داشته باشد.

به منظور حصول اطمینان از اینکه هیچ نوع اجسام فلزی به اتاق ام آر آی توسط بیمار انتقال نیابد، بیمار معمولا تمام لباس های خود را خارج کرده و از لباس یک بار مصرف استفاده می نمایند. وجود هر گونه دکمه ها و گیره های فلزی، دکمه، زیپ، گیره، قلاب، و یا نخ هایی که در آنها فلز کار شده باشد، در صورت وجود خطرات بسیار مهمی را برای بدن فرد به همراه می آورند. لباس ها ی ام آر آی کاملا استریل شده تولید می شوند و از بدن بیمار در برابر اشعه ها محافظت می کنند. پس از انجام ام آر آی این البسه در سطل رخت های استفاده شده انداخته می شود. لباس ها ی ام آر آی در رنگ های مختلفی ممکن است تولید شود اما در ایران عموما به رنگ‌ آبی هستند و از الیاف پنبه ای در تولید آنها استفاده می شود که مانع ورود میکروب، باکتری و مایعات به بدن فرد مریض می گردند.

 

لباس های ام ار ای

خرید لباس های ام آر آی با کیفیت صادراتی و قیمت عالی

بازرگانان ،تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه لباس های یکبار مصرف بیمارستانی می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …